sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Amerika'nın En Sevdiği Film Yıldızları Belli Oldu!

Harris Pool şirketinin 2.200 yetişkin Amerikalı ile gerçekleştirdiği ankette, halkın en sevdiği film yıldızları belli oldu.

Listenin ilk sırasında, zor rollerin altından kalkabilmesiyle tanınan 2 Oscar ödülü sahibi ve bugüne kadar Yeşil Yol, Forrest Gump, Er Ryan’ı Kurtarmak, Sıkıysa Yakala, Yeni Hayat, Terminal vs. birçok filmiyle ismini Hollywood tarihine altın harflerle yazdıran Tom Hanks var. Onu 1001 surat olarak sinema tarihine nam salmış Johnny Depp ve 2 kez Oscar heykelciğini kucaklayan, yanı sıra yedi kez Altın Küre'ye aday gösterilmiş, iki kere de bu ödülü almaya hak kazanan Denzel Washington izledi.

Listenin tamamı şöyle;

1. Tom Hanks

2. Johnny Depp

3. Denzel Washington

4. John Wayne

5. Harrison Ford

6. Sandra Bullock

7. Jennifer Lawrence

8. Clint Eastwood

9. Brad Pitt

10. Julia Roberts

KAYNAK

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kendimi çok şanslı hissediyorum Tom Hanks'i izlediğim için 1. sıraya çok yakıştı. Jennifer Lawrence'ın bunca oyuncu arasından listede yer almasına ne diyorsunuz? Meryl Streep veya Cate Blanchett daha çok yakışmaz mıydı? :) @OzaN @Tolstoyevski @Danger UA! @destere @cevaa

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kendimi çok şanslı hissediyorum Tom Hanks'i izlediğim için 1. sıraya çok yakıştı. Jennifer Lawrence'ın bunca oyuncu arasından listede yer almasına ne diyorsunuz? Meryl Streep veya Cate Blanchett daha çok yakışmaz mıydı? :) @OzaN @Tolstoyevski @Danger UA! @destere @cevaa
Jennifer Lawrence hem yetenekte hem de tipte abartılmış bir balondur. Hareketlerinden de tiksiniyorum. Bir de anket 2.200 kişide yapılmış. Amerika'nın %1'lik nüfusu bile değil. Cate Blanchett Amerikalı değil o yüzden listeye girmemesi normal ama Meryl Streep olabilirdi. Listedeki herkes Amerikalı olması da ilginç ayrıntı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Jennifer Lawrence hem yetenekte hem de tipte abartılmış bir balondur. Hareketlerinden de tiksiniyorum. Bir de anket 2.200 kişide yapılmış. Amerika'nın %1'lik nüfusu bile değil.
Anketler genelde 2000-3000 kişiyle yapılır, fazla olursa hata sayısı daha çok yükselir. Ayrıca Cnn International itibar etmiş ki, listeyi yayınlamış. Meryl Streep veya Cate Blanchett olsa daha iyi olurdu ama Jennifer Lawrence'ye de karşı değilim. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sandra Bullock Umutsuz Ev Kadınları'nda mı vardı? Eskiden CNBC'de denk geliyordum, sanki oradan anımsıyorum. (b)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Anketler genelde 2000-3000 kişiyle yapılır, fazla olursa hata sayısı daha çok yükselir. Ayrıca Cnn International itibar etmiş ki, listeyi yayınlamış. Meryl Streep veya Cate Blanchett olsa daha iyi olurdu ama Jennifer Lawrence'ye de karşı değilim. :)
Jennifer'ın nesini seviyorsunuz anlamıyorum. Aşırı itici ya. Ne öyle çok iyi filmi var, ne aşırı seksi ne de çok iyi rol yapıyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Liste çok güzelmiş, Tom Hanks'e yakışır :):) Sade muhteşem bir oyuncu değil çok da iyi bir insan. Hep bu tarz anketlerde veya en güvenilirlik anketlerinde adı hep en üstlerde. :)

Jennifer Lawrence'ı seven de çok sevmeyen de ama son yılların en yetenekli yeni oyuncusu olduğu aşikar. Geleceğin Meryl Streep'i. :) Meryl Streep listeye yakışırdı ama son dönemki işleri pek popüler değil herhalde akla gelmedi. :):)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Jennifer'ın nesini seviyorsunuz anlamıyorum. Aşırı itici ya. Ne öyle çok iyi filmi var, ne aşırı seksi ne de çok iyi rol yapıyor.
Seveni de çok sevmeyeni de ama ben genelde kızlar tarafından sevilmediğini düşünüyorum. Yoksa erkekler için gayet tatlı bir hatun, ayrıca yetenekli olduğu su götürmez bir gerçek. Yoksa kariyerinin başında daha bunca ödül alamazdı. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Jennifer Lawrance'i bende sevmiyorum. Cate Blanchett ve Meryl Streep ikiside çok beğendiğim oyuncular. Amerikan halkıda beğeniyordur ama Lawrence daha populer olduğu için listeye girmiş bence.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hacı sevmiyorum nedense :D Bana Jennifer Lawrence mi ? Meryl Streep mi ? desen Meryl'i seçerim :D
Ona saygı duyarım ama Jennifer da çok tatlı geliyor bana. I cloud saldırısından sonra tatlılığı yerini başka bişeye bıraktı ama olsun. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Jennifer Lawrence'nin şuana kadar hiçbir filmini izlememişim o yüzden yorum yapmayacağım fakat listede Al Pacino, Robert De niro, James Stewart ve Charles Chaplin gibi isimlerin olmaması çok ilginç, Tom Hanks bile varken bu saydığım isimler Hanks'in üstadı olur oyunculuk anlamında. Fakat Amerikan halkı amerikan milliyetçisi olduğunu her fırsatta gösteren oyuncuyu tabi ki baş tacı yapacaktır, yanlış anlaşılmasın Hanks'in çoğu filmini ben de çok severim ama biraz abartıldığını düşünürüm, kişiden kişiye değişebilir o yüzden tartışmaya gerek yok. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Jennifer Lawrence'nin şuana kadar hiçbir filmini izlememişim o yüzden yorum yapmayacağım fakat listede Al Pacino, Robert Deniro, James Stewart ve Charles Chaplin gibi isimlerin olmaması çok ilginç, Tom Hanks bile varken bu saydığım isimler Hanks'in üstadı olur oyunculuk anlamında. Fakat Amerikan halkı amerikan milliyetçisi olduğunu her fırsatta gösteren oyuncuyu tabi ki baş tacı yapacaktır, yanlış anlaşılmasın Hanks'in çoğu filmini ben de çok severim ama biraz abartıldığını düşünürüm, kişiden kişiye değişebilir o yüzden tartışmaya gerek yok. :)
Bak onları düşünmemişim Al Pacino ve Charlie Chaplin'in olmadığı liste bana göre geçerli değildir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Jennifer Lawrence'nin şuana kadar hiçbir filmini izlememişim o yüzden yorum yapmayacağım fakat listede Al Pacino, Robert De niro, James Stewart ve Charles Chaplin gibi isimlerin olmaması çok ilginç, Tom Hanks bile varken bu saydığım isimler Hanks'in üstadı olur oyunculuk anlamında. Fakat Amerikan halkı amerikan milliyetçisi olduğunu her fırsatta gösteren oyuncuyu tabi ki baş tacı yapacaktır, yanlış anlaşılmasın Hanks'in çoğu filmini ben de çok severim ama biraz abartıldığını düşünürüm, kişiden kişiye değişebilir o yüzden tartışmaya gerek yok. :)
Anket aktif oyuncular üzerine. James Stewart, Charlie Chaplin'in falan olmaması çok normal. Al Pacino yıllardır doğru düzgün bir yapımda yer almadı. Robert De Niro da ne yazık ki pek çok düşük seviye yapımla kendini rezil etti. :( Yalnız yine de De Niro, De Niro'dur. Olsa iyi olurdu, The Intern'de harikaydı mesela. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Anket aktif oyuncular üzerine. James Stewart, Charlie Chaplin'in falan olmaması çok normal. Al Pacino yıllardır doğru düzgün bir yapımda yer almadı. Robert De Niro da ne yazık ki pek çok düşük seviye yapımla kendini rezil etti. :( Yalnız yine de De Niro, De Niro'dur. Olsa iyi olurdu, The Intern'de harikaydı mesela. :)

Aktif oyuncular listesinde John Wayne ve Clint Eastwood'un ne işi var peki? :) Chaplin'in olmaması anormal bence, bizde böyle bir anket yapılsa birinci Kemal Sunal ya da Şener Şen gelirdi, böyle adamların aktifliği söz konusu olmaz, bu adamlar tüm zamanların adamlarıdır. :)