FX American Horror Story - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazmamışım buraya fakat 2. ve 4. sezonu bitirdim şimdi birinci sezonu izliyorum. İkinci sezonun havası cidden farklıydı gerek konusu olsun gerek gizemi olsun finali de harika bitti. Daha sonra bu 2. sezonu baştan bir daha izleyeceğim. 4. sezonda ise ucube gösterileri vardı o da farklıydı çift başlı kadından tut, sakallı teyzeye kadar değişik tipler oldu.

AHS-Freak-Show.png

a5pvgF9.png
American-Horror-Story-Freak-Show-pepper-feature.png
tumblr_inline_nx7l8vS43Q1tau8ol_500.jpg

Fakat dizide şöyle bir sıkıntı var başları çok güzel ilerliyor sonlara doğru konu tükeniyor ve çok ağırlaşıyor bu 2. sezonda da oldu 4. sezonda da. Yine de güzel bir dizi farklı bir atmosferi var. Bu arada demin izlerken gördüm bizim Episodes'deki Carol da bu dizide oynamış. İlk sezonunda. :) @OzaN @sürgünüm

28amDv.png

@Çiğdem- bu diziyi sen de izlemelisin. ;) @Harunnn60 sana da 2. sezonu öneriyorum. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yazmamışım buraya fakat 2. ve 4. sezonu bitirdim şimdi birinci sezonu izliyorum. İkinci sezonun havası cidden farklıydı gerek konusu olsun gerek gizemi olsun finali de harika bitti. Daha sonra bu 2. sezonu baştan bir daha izleyeceğim. 4. sezonda ise ucube gösterileri vardı o da farklıydı çift başlı kadından tut, sakallı teyzeye kadar değişik tipler oldu.

AHS-Freak-Show.png

a5pvgF9.png

Fakat dizide şöyle bir sıkıntı var başları çok güzel ilerliyor sonlara doğru konu tükeniyor ve çok ağırlaşıyor bu 2. sezonda da oldu 4. sezonda da. Yine de güzel bir dizi farklı bir atmosferi var. Bu arada demin izlerken gördüm bizim Episodes'deki Carol da bu dizide oynamış. İlk sezonunda. :) @OzaN @sürgünüm

28amDv.png

@Çiğdem- bu diziyi sen de izlemelisin. ;) @Harunnn60 sana da 2. sezonu öneriyorum. :A
1 ve 2.sezonu kesinlikle izleyeceğim. :D 5.Sezonu izliyorum bende. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

AHS-Freak-Show.png

a5pvgF9.png

28amDv.png

hahah ayy bu ne dizisi bee fotolara bak @xemrexxx gibi cinsler toplanmışlar
:F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen şimdi @xemrexxx'e ucube mi diyorsun? :A

Çok güzel dizi abla, benim hatrım için 2. sezona bir baksana. :bhr:
bir yorumum vardı onun hakkında sen klavyemmi ne düşüyor diyordun büyümü yapıyor emre diye bende inmidir cinmidir zaten belli değil demiştim :F:F:F

aaa çok uzun bir dizi gibi bu cnm şimdi dizilerim bu hafta içi aradan dönüyorlar mayı ayından itibaren göz atabilirim sezn finalleri olunca :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bir yorumum vardı onun hakkında sen klavyemmi ne düşüyor diyordun büyümü yapıyor emre diye bende inmidir cinmidir zaten belli değil demiştim :F:F:F

aaa çok uzun bir dizi gibi bu cnm şimdi dizilerim bu hafta içi aradan dönüyorlar mayı ayından itibaren göz atabilirim sezn finalleri olunca :F:F:F
Hahaha o yorumuna çok gülmüştüm şimdi aklıma geldi yine sesli güldüm. :F:F İnmidir cinmidir belli değil. :F

Şimcik şöyle oluyor her sezon farklı bir hikaye var, oyuncular aynı ama anlatılan hikaye farklı yani farklı dizi gibi 2. sezon çok güzel 13 bölüm ama ilk sezonu da sevebilirsin tam senlik bir konusu var ölenler yeniden canlanıyor ruhları falan geliyor ilk sezon da 13 bölüm yani dizi kısa birbirinden bağımsız her sezon. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Biz başla deriz başlamazsın başkasının sözü sana tatlı gelir ama. :ppp:

Bu arada şu yorumun çok komik. :FKonuya her geldiğimde okuyorum. :F

ayy yokk bu diziden birşey anlamadım benn oyuncularda bir garip tuhaflık var gibi hiç bulaşmıyım ben buna :kiki::kiki::kiki:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neyini yorumlayayım @Harunnn60 burası genel yorum ama

5.sezon bi harikaydı. Lady Gaga muhteşem performans sergiledi. Her anlamda. Oyunculuğa bu kadar yakışacağı yada @xemrexxx'in kel amcası Ryan amcanın bu kadar güzel karakteri kılıfına uydurmasını beklemiyordum. LG'nin bi filmi daha var fragmanı izlerken gülüyorsun kötü oyunuculunda ama burda yine üstüne basa basa söylüyorum çok iyiydi.

Diziyi ben 13 bölüm sanıyordum 12yi izlerken haftaya bitiyor diye üzülürken sonraki hafta şok geçirdim. Pislikler:mad:

Sezona ortalamam 8/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bitirdim tabi ki. Son bölümler çok güzeldi.:D

Her bölüm biri oldu o yüzden ekşi not almış olsada güzeldi.:X
Diğer konuyu dağıtmayayım dedim. :D Sen genel olarak sezonu nasıl buldun? Ufak bir değerlendirme istiyorum. Birde sonu hakkında;

Oğlunu vurmasına ne tepki verdin? Tamam pisliğin önde gideniydi ama kadının suçuydu bence affedebilirdi. :bilmem:

Sana birde 4. sezonu öneriyorum, üstte karakterlerin fotolarını paylaştım. Çok değişik bir sezon ama 2. sezon kadar derinlikli ve gizemli değil. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diğer konuyu dağıtmayayım dedim. :D Sen genel olarak sezonu nasıl buldun? Ufak bir değerlendirme istiyorum. Birde sonu hakkında;

Oğlunu vurmasına ne tepki verdin? Tamam pisliğin önde gideniydi ama kadının suçuydu bence affedebilirdi. :bilmem:

Sana birde 4. sezonu öneriyorum, üstte karakterlerin fotolarını paylaştım. Çok değişik bir sezon ama 2. sezon kadar derinlikli ve gizemli değil. :D

Yok bahar döneminde 10 tane dizim olacak gibi. Yenisine gerek yok.:F

Sonlara doğru herkesi öldürmeye çalışma gibi bir derde girdi onu sevmedim ama son kısmı sevdim ben. Oğlunu öldürmesi ve ilk bölümlere bağlanması çok hoştu bence.:D Böyle bir maziyi izlerken hoşta oluyorsun.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yok bahar döneminde 10 tane dizim olacak gibi. Yenisine gerek yok.:F

Sonlara doğru herkesi öldürmeye çalışma gibi bir derde girdi onu sevmedim ama son kısmı sevdim ben. Oğlunu öldürmesi ve ilk bölümlere bağlanması çok hoştu bence.:D Böyle bir maziyi izlerken hoşta oluyorsun.
O zaman yaz için söz aldım. :A

Son sezon Jesica hanımın yerine Gaga'yı getirmişler, 5. sezonu pek sevemedim açıkcası. Ekibin büyük bir kısmı da yok, 5. sezonu önermiyorum şimdiden. .ss