FX American Horror Story - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
9.sezonu dün bitirdim çok güzeldi ve akıcıydı bölümlerin nasıl başlayıp bittiğini anlamıyordum, son birkaç sezondur tam istediğimi alamıyordum ama bu sezon beni tatmin etti, yer yer absürdlüklerin de yer alması güzeldi ve sonunun...

Güzel bitmesi, daha doğrusu kavuşma olması ve karakterlerin mutlu bir şekilde ayrılması oldukça iyiydi. Sezona puanım; 8/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5x12 ( Sezon Finali)

18 Kasımda başladığım 5.sezonu çok şükür bitirdim. :F Haftalık olarak izlesem konuya daha iyi anlardım. Böyle ara vere vere dağınık oldu biraz.

Aslında sezon finalini hem beğendim hemde beğenmedim gibi bir şey oldu. Bazı olaylar dizide çok çabuk geçiyor yada üstü çok çabuk kapatılıyor.
Çoğu karakterin sonu mutlu bitti. Birkaç karakter biraz kim vurduya gitti.

Onun dışında sezonu beğendim ben. Hotel atmosferi güzeldi. Lady Gaga'da ödülü hak etti bence. Rolünü iyi oynamış.

8.0

Sezona genel puanım: 8.0
S06B01

Çok değişik bir bölümdü. Dizi gibi değil de 90larda bizim tvlerde bolcana gördüğümüz "gerçek kesit" tarzındaydı. Bi süre adapte olmaya çaliştim.

Lily Rabe keşke olayı gerçek yaşayan (anlatıcı) değil de olayı oynayan oyuncu (canlandırma) yapan olsaydı keşke. Çünkü kendisini daha çok görürdüm ama anlatıcı olarak bile muhteşem tatli bişey:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

İlk bölüm olarak korku sahneleri biraz gerdi beni ilkkez ama orta bir bölümdü. Sezon sonuna doğru sıkılırım ama yine ite kaka götürürüm.

Konumuz buradaymiş @Harunnn60 @mrt-06 sende sezonu izle laa @sokak sanati :X
8/10
Bütün sezonları izlemiştim sadece 5.sezonu izlemedim. Onu da şimdi tamamlamış oldum. Güzel bir sezondu, ön yargılı davranmayıp keşke zamanında izleseymişim. :D Lady Gaga'yı boşuna yermişim harika oynadı. :A

Şu ikili efsaneydi aşırı pozitif bir final yaşadık sayelerinde. :love1:

1584365969857.png

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bütün sezonları izlemiştim sadece 5.sezonu izlemedim. Onu da şimdi tamamlamış oldum. Güzel bir sezondu, ön yargılı davranmayıp keşke zamanında izleseymişim. :D Lady Gaga'yı boşuna yermişim harika oynadı. :A

Şu ikili efsaneydi aşırı pozitif bir final yaşadık sayelerinde. :love1:

Ekli dosyayı görüntüle 76365
Lady Gaga burada adeta devleşiyor. Oscar'a aday olan filmindeki performansından bile kat kat çok daha iyiydi :bhr:

• Harika
Reactions: mrt-06