FF alperuz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Serhat gibi adı mı çıkacak bunun da :eek:
maxresdefault (12).jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir @serhatt potansiyeli görüyorum bende @alperuz da :bhr::bhr::bhr: @xemrexxx @Forumdash @sokak sanati

Alperuzla bir foruma dahil burada nasıl eğlenmesine dahil bir ufak toplantımız olmuştu özelde sonrasında bizleri burayı daha iyi anlayarak kendisini daha ve tam olarak eğlenceye verdiğini görüyorum ve son 1 haftada bir serhat potansiyeli görüyorum yine forumun ihtiyaç duydu dönemde böyle üyelerin kendini göstermesi çok iyi :Z:Z:Z
Saygılı birisine benziyor. Aşiretimizin bir ferdi olabilir :bhr: @alperuz milli şef hala yamaklıkta kalsın:A @sokak sanati

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir @serhatt potansiyeli görüyorum bende @alperuz da :bhr::bhr::bhr: @xemrexxx @Forumdash @sokak sanati

Alperuzla bir foruma dahil burada nasıl eğlenmesine dahil bir ufak toplantımız olmuştu özelde sonrasında bizleri burayı daha iyi anlayarak kendisini daha ve tam olarak eğlenceye verdiğini görüyorum ve son 1 haftada bir serhat potansiyeli görüyorum yine forumun ihtiyaç duydu dönemde böyle üyelerin kendini göstermesi çok iyi :Z:Z:Z
Övdün mü gömdün mü anlamadım .ss @serhatt @xemrexxx @sokak sanati
Şaka bir yana, kendimi sevdirebildiysem ne mutlu. :bhr: Ben de seni seviyorum fındıkçı. :love1: