Ali Ozan Müdür pompy ,Sherlock,destere Olayını Çözdü

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa evet bildiğiniz üzere kimlik bunalımı yaşayan @Sherlock en son rahmetli @destere kılığına bürünmüştü :eek:

Forumun Ali Ozan müdürü @pompy açığını aradı buldu ve @Sherlock şuan normal görünümüne geri döndü. kaçtı yanı :F

3eafe171d84.png

6792evUP_400x400.jpg

@xemrexxx @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @serhatt @xBUGRAx @Forumdash @kerem @MEnes @MasacRE @Sherlock @Doğu @Maskeli Fedai @dreamy @cookies @Billy Kane @Harunnn60 @destere @eskici @Aserat @Tolstoyevski @DarkLegenD

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah @Çiğdem sen görmedin sanırım ben bir yerde @Sherlock a bir şey dedim :A Şimdi burada demiyeceğim :A Eğer dediğimi yapmazsa başın belaya girer dedim :A Hemen pompyini övme :eek:
Sen zaten konuya benzin döküp @MEnes @Forumdash @xemrexxx @Sherlock u kovarak ilk adımı attın :F @pompy i de sen tuttun belkide :F oda son vuruşu yapmış @Sherlock kaçmış :F

pompy e dizi borcun var bence , bak yüzün gülmeye başladı :A :A :A @MasacRE @serhatt @sokak sanati @Yiğitt

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İddiaları yalanlıyorum, kimliğimi ve kılığımı kendi kendime değiştirme özelliğim var artık. Saygıdeğer adaşım @MEnes ve sanatı sayesinde öğrendim bunu ve bu alanda ustalık seviyesine kadar yükseldim. Destere beyin karakterini, hortlağını neden mezarına geri döndürdüğüm konusuyla ilgili @Harunnn60 bey gerekli açıklamayı yapmış. Kendisinin çeşitli tehditlerine maruz kaldım. :A Yani konunun @pompy bey ile bir alakası yok, teşekkür ederek açıklamamı sonlandırıyorum...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İddiaları yalanlıyorum, kimliğimi ve kılığımı kendi kendime değiştirme özelliğim var artık. Saygıdeğer adaşım @MEnes ve sanatı sayesinde öğrendim bunu ve bu alanda ustalık seviyesine kadar yükseldim. Destere beyin karakterini, hortlağını neden mezarıma geri döndürdüğüm konusuyla ilgili @Harunnn60 bey gerekli açıklamayı yapmış. Kendisinin çeşitli tehditlerine maruz kaldım. :A Yani konunun @pompy bey ile bir alakası yok, teşekkür ederek açıklamamı sonlandırıyorum...
Bildirimlere bak görürsün :F

Aaa evet cnm bu sefer köşeye sıkıştırdım :A Bir kez beni övsem şaşarım :A
Aaa vlla profilime girdim pompy yazmıs sherlock dönmüş :F @pompy kaptı yine pastayı :A :A :A

• Olmamış
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İddiaları yalanlıyorum, kimliğimi ve kılığımı kendi kendime değiştirme özelliğim var artık. Saygıdeğer adaşım @MEnes ve sanatı sayesinde öğrendim bunu ve bu alanda ustalık seviyesine kadar yükseldim. Destere beyin karakterini, hortlağını neden mezarına geri döndürdüğüm konusuyla ilgili @Harunnn60 bey gerekli açıklamayı yapmış. Kendisinin çeşitli tehditlerine maruz kaldım. :A Yani konunun @pompy bey ile bir alakası yok, teşekkür ederek açıklamamı sonlandırıyorum...
Benle olan kazanır bilirsin. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Umarım övmüşsündür. :A Bu avatar ile zirvesini yaşayabilir ama dediğim gibi ağırlığını altında ezilir kalır, hesabından çıkış yapmak zorunda kalır. :A

Seni mevcut avatarınla ciddiye alamıyorum, bunu taklit etmem. Efsanevi üstat Sinan Engin’in bulunduğu avatara dönünce düşüneceğim. :A

• Olmamış
Reactions: DarkLegenD