Show Alev Alev - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Makine Mühendisliği okuyorum Kerem daha nasıl işim olsun. :A

Masumlar da güzel evet, belki Ocak sonrası bu üçlüyü izlerim..
Bizim Üniversiteler açılmadı bile, Homeschooling yoluyla 4 aydır ders görüyoruz. :A

Türkiye'de mühendislik okuyan herkes buraya taşınıyor genelde, sende düşündün mü hiç. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bizim Üniversiteler açılmadı bile, Homeschooling yoluyla 4 aydır ders görüyoruz. :A

Türkiye'de mühendislik okuyan herkes buraya taşınıyor genelde, sende düşündün mü hiç. :A
Düşünmem mi hiç, deli gibi İngilizce kursu alıyorum Amerika'da da talep çokmuş. Almanca öğrenmek için geç kaldığımı düşündüğüm için direkt ABD'ye odaklandım keza Kanada. Pasaportumu da geçen ay aldım, her şey hazır. dil sınavından yüksek alırsam bekle beni newyork :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Düşünmem mi hiç, deli gibi İngilizce kursu alıyorum Amerika'da da talep çokmuş. Almanca öğrenmek için geç kaldığımı düşündüğüm için direkt ABD'ye odaklandım keza Kanada. Pasaportumu da geçen ay aldım, her şey hazır. dil sınavından yüksek alırsam bekle beni newyork :A
Amerika'da mühendislik okuyan arkadaşlarım oradaki eğitimi pek beğenmediler maalesef. Kanada'nın eğitim sistemi daha iyi o yüzden oraya gitmen daha mantıklı olur gibi. :A Ha, dikkat et Corona olmayasın. :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Amerika'da mühendislik okuyan arkadaşlarım oradaki eğitimi pek beğenmediler maalesef. Kanada'nın eğitim sistemi daha iyi o yüzden oraya gitmen daha mantıklı olur gibi. :A Ha, dikkat et Corona olmayasın. :A
Kanada'yı da hep dizilerde aşağılıyorlar ya bende ister istemez kötü algı oluştu. :A Corona biter ben gidene kadar, inş.. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Tekrar geri döneceğinden eminim. :A

Şöyle reytinglerde MD'yi de geçerse tadından yenmez. :A
Yoo dönmeyeceğim o tren kaçtı. :A Naci Naci diye kafayı yemişler uğraşamayacağım bunların aşkıyla meşkiyle. :A

Üçüncülük gayet iyi işte her dizi 1 ve 2 olacak diye bir şey yok. :A MD'yi geçmeden edebiyle takılır sezon sonuna kadar. :A
------

Youtube'den sahnelere bakıyorum Keremcim ama bunu ve Kırmızı Oda'yı tam olarak izlemeyi çok istiyorum Umarım bir gün .... :A
Kesinlikle izle her anıyla ders veren bir dizi. :Z Masumlar iyi başlasa da sonradan asıl hikayeden çok uzaklaştı ama Kırmızı Oda'da her bölüm Türkiye gerçekleri var. :A

• Harika
  • Olmamış
Reactions: kerem and mrt-06

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yüksek lisans için mi gitmek istiyorsun? Ben de Amerika'da çalışmayı çok istiyorum. :A

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yoo dönmeyeceğim o tren kaçtı. :A Naci Naci diye kafayı yemişler uğraşamayacağım bunların aşkıyla meşkiyle. :A

Üçüncülük gayet iyi işte her dizi 1 ve 2 olacak diye bir şey yok. :A MD'yi geçmeden edebiyle takılır sezon sonuna kadar. :A
------

Kesinlikle izle her anıyla ders veren bir dizi. :Z Masumlar iyi başlasa da sonradan asıl hikayeden çok uzaklaştı ama Kırmızı Oda'da her bölüm Türkiye gerçekleri var. :A
TV8 logosunu silmem gerekecek izlerken. :(

Yüksek lisans için mi gitmek istiyorsun? Ben de Amerika'da çalışmayı çok istiyorum. :A
Evet hemen bildin. :A Umarım hayalin gerçekleşir, work and travel mı yapcan?
------

İzliyorum tabii biliyorsundur wp den :A
sana öylesine sordum zaten ablam. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Evet hemen bildin. :A Umarım hayalin gerçekleşir, work and travel mı yapcan?
Yok ben direkt Amerika'da yaşamak, orda çalışmak istiyorum. Yani wat da isterim aslında ama ailem bana güvenip beni göndermez oralara tek başıma. :A
Yüksek lisans Amerika'da ücretli ve çok pahalı diye biliyorum. Yaşam giderleriyle falan yıllık 60 bin dolar gibi bir şey duymuştum sanki, 2 yıl için de olabilir. Burs da çıkmıyormuş yl'de. :A

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yeşil kartım var benim, açıköğretim okuyordum bende ama iptal ettirdim. :A
Şanslı şey, lükslere bak.. :A

Yok ben direkt Amerika'da yaşamak, orda çalışmak istiyorum. Yani wat da isterim aslında ama ailem bana güvenip beni göndermez oralara tek başıma. :A
Yüksek lisans Amerika'da ücretli ve çok pahalı diye biliyorum. Yaşam giderleriyle falan yıllık 60 bin dolar gibi bir şey duymuştum sanki, 2 yıl için de olabilir. Burs da çıkmıyormuş yl'de. :A
YÖK'ün bazı programları var burs da sağlıyor, ileriki günlerde anlatırım. Bir şekilde kapağı atsak işte tamamdır ama o "şekil" nasıl olacak göreceğiz.. Dilerim senin de olur. :bhr:

:A Anlamıştım izleyince yorumlarını bekliyorum kuzum eminim beğenirsin diziyi
Bu sene bazı diziler senaryo anlamında çok iddialı. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

YÖK'ün bazı programları var burs da sağlıyor, ileriki günlerde anlatırım. Bir şekilde kapağı atsak işte tamamdır ama o "şekil" nasıl olacak göreceğiz.. Dilerim senin de olur. :bhr:

Bu sene bazı diziler senaryo anlamında çok iddialı. :A

Aynen Kırmızı Oda Masumlar Sadakatsiz ve Alev Alev çok iyi :D

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ne bu hepinizi sarmış bir Amerika merakı almış başını gidiyor, sırf diziler dolayısıyla mı? :A

Oraya gidip görmüş biri olarak muhteşem bir ülke olduğunu söyleyemeceğim. Tam tersine adaletin dibine vurmuş, parayla herkesin söz sahibi olduğu kadar halkına önem vermeyen sistemli bir ülkeden bahsediyoruz. Güzel yanları tabii ki var ama bende hiç Amerika merakı olmadı nedense, ben dezavantajlarının çokluğundan dolayı negatif bakıyordum hep. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ne bu hepinizi sarmış bir Amerika merakı almış başını gidiyor, sırf diziler dolayısıyla mı? :A

Oraya gidip görmüş biri olarak muhteşem bir ülke olduğunu söyleyemeceğim. Tam tersine adaletin dibine vurmuş, parayla herkesin söz sahibi olduğu kadar halkına önem vermeyen sistemli bir ülkeden bahsediyoruz. Güzel yanları tabii ki var ama bende hiç Amerika merakı olmadı nedense, ben dezavantajlarının çokluğundan dolayı negatif bakıyordum hep. :A
Yine de kendi mesleğimi hak ettiğim şekilde orada daha iyi yapacağımı düşünüyorum. Tabii ki kendi ülkemden sonra en sevdiğim ve takdir ettiğim ülke Almanya ama dediğim gibi dil sorununu bu saatten sonra çözemem. :A

• Beğendim