Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Sinanalbayci27

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
17
Puanı
9
Showun ozet koymasi iyi oldu 6+,7 orana yakin sonuc bekliyorum bu bolum

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
Reaksiyon puanı
40,221
Puanı
1,060
Özetten sonra kopamayınca devam ettim bayıldım bölüme Cihangire aşık oldum düştüm düştüm kalkamadım yaa berkayla sahneleri muhteşemdi harika ikili olmuşlar bence :Z

• Harika
Reactions: Alos

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
3,505
Puanı
460
Ya şu Ali'nin Çiçek'i tanımaması çok saçma değil mi? Kız baya baya Çiçek'e benziyor ve Şimay ile gram alakası yok. Dilan Deniz'i ağlamadıkları sürece ben izlemeye devam ederim.

blacklion

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,106
Puanı
400
Hazar Ergüçlü... Bu kadar hissettirebilir gerçekten karakteri yaşamak ve yasatmak diye bir durum var. Hazar tam anlamıyla Çiçek'i yaşamış ve yaşatmış. Dizideki gidişatta beni gelecek bölümlere dair en meraklandıran karakter de o oldu. Oyunculuk olarak bugüne kadar bana sıradan gelirdi fakat bu rolle rüştünü ispatladı. Yanık makyaj konusunda da genel olarak çok iyi olmuş fakat kafasının üstündeki saçini kapatması icin ekledikleri şey belli oluyor. O da belli olmasa iyiymiş. Dizinin orjinalini de merak ettim eğer zamanım olursa bakmayı istiyorum.

Son olarak abv Ali...

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
Reaksiyon puanı
40,221
Puanı
1,060
bölüm bitti son reklam harika bir bölümdi ÖmRü ve ÖmOz sahneleri çok güzeldi ömer ozan harika bir ikili oldular ÖmRü harika bir çift olacak çok sevdim bu diziyi çokk

Burak97

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Duyduğum kadarıyla Ay Yapım dizinin reytinglerinden memnun değilmiş. Onun için Senaryo hızlanacakmış. İnşallah yalan haberdir.