Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aman Allah'ım insanlar bölüm boyunca canını dişine takan Demet Evgar'ı beğenmeyebiliyor bu nasıl tuhaflık. :A Dilan'ı istediğiniz kadar övün kimse o kızın yetenekli olduğunu iddia etmeyecek sıktınız artık. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok normal değil mi beğenilmesi. :A Kadının performansı muhteşem. :A Asıl garip olan senin beğenmemen. :A Daha önce bir projede izledin mi?
Evet garip olan benim beğenmemem de sanırım baştan beri kendisine karşı kırılmayacak bir ön yargım var... :A

Bizim Hikaye'den sıkıldığım dönem Avlu'yu açıp izliyordum orada da sevememiştim kendisini. Daha önce Emret Komutanım'da da oynamış sanırım, o dönem o diziyi izlediğimde canlandırdığı karakteri de sevmiyordum. :A

• Olmamış

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet garip olan benim beğenmemem de sanırım baştan beri kendisine karşı kırılmayacak bir ön yargım var... :A

Bizim Hikaye'den sıkıldığım dönem Avlu'yu açıp izliyordum orada da sevememiştim kendisini. Daha önce Emret Komutanım'da da oynamış sanırım, o dönem o diziyi izlediğimde canlandırdığı karakteri de sevmiyordum. :A
Avlu gibi bir işte bile beğenmemek. :eek: Kadın resmen döktürüyordu o dizide. Sen bir de Aile Arasında filmini izle orada da komediyi o kadar güzel oynamış ki asla hiçbir rolde sırıtmıyor Demet Evgar, şahane bir oyuncu. :Z

İlginç geldi bu ön yargın. :A Hele bir de Demet’i beğenmeyip Dilan’ı beğenmen daha ilginç. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ahmet Katıksız yine şaşırtmadı. Demet Evgar zaten harikulade oynamış, açıkçası Avlu'da ve önceki dramalarında komedi performanslarından dolayı yadırgıyordum onu ama bu projeyi bambaşka bir yere götürmüş. Tebrik ederim ekibi, görüntüler de çok iyiydi. Diğer Türk dizilerine göre sesli çekimi sinema kalitesi seviyesine kadar getirmişler. Show TV ve Ay Yapım ikilisi yine güzel islere imza atmaya devam ediyorlar. Reytingleri de alev alev olur umarım. Yangın sahnesi Türkiye'de çekilmiş en iyi yangın sahnelerinden biri olmaya aday...

Diziyi izledikten sonra aklıma Zemheri'de ilk bölümdeki inşaattan düşen asansör sahnesi geldi. Bu tarz önemli sahnelerde gerçekçiliği üst düzeyde tutuyor hep Ay Yapım.
Bir anda yorumunu görünce şaşırdım. :A Hoş geldin. :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Avlu gibi bir işte bile beğenmemek. :eek: Kadın resmen döktürüyordu o dizide. Sen bir de Aile Arasında filmini izle orada da komediyi o kadar güzel oynamış ki asla hiçbir rolde sırıtmıyor Demet Evgar, şahane bir oyuncu. :Z

İlginç geldi bu ön yargın. :A Hele bir de Demet’i beğenmeyip Dilan’ı beğenmen daha ilginç. :A
Aile Arasında filmini hiç izlemedim, orada oynadığını da bilmiyordum. Ama müsait olduğum bir zaman bakarım. :A

Dilan'ı normalde sevmiyordum ama pandemi de TKY, YTB ve YKA'yı izleyince fikrim değişti. :A Daha önce Bodrum Masalı'nda da izlemiştim, sevmiştim orada fazla olmasa da. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aile Arasında filmini hiç izlemedim, orada oynadığını da bilmiyordum. Ama müsait olduğum bir zaman bakarım. :A

Dilan'ı normalde sevmiyordum ama pandemi de TKY, YTB ve YKA'yı izleyince fikrim değişti. :A Daha önce Bodrum Masalı'nda da izlemiştim, sevmiştim orada fazla olmasa da. :A
TKY’de bile beğendiysen durum vahim. :A Oradaki performansı çok kötüydü ya ilk deneyimi olduğu için. Şimdi az da olsa gelişme var ama hala kötü geliyor bana. :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Ay hayatım boşver yani ne yoruyorsun kendini. :A Normalde herkesin zevklerine saygı duyarım ama Demet Evgar'ı beğenmemek ayrı bir seviye gerçekten. Zaten sosyal medyada kimin performansına övgüler yağdığı, kiminkine yağmadığı ortada. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Dilan Çiçek Deniz ve Berker Güven için bakayım dedim ama Demet Evgar'a daha fazla dayanamadım, kapattım. Büyük umutlarla beklediğim diziyi daha da izlemem büyük ihtimalle. :T:

Yangın sahnesi de güzel olmuş, az önce tekrar izledim. :A

Emre inanmıyorum sana yaa :A o kadar zaman berker için dilan için beklerken diziyi izlememek?

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Diziyi beğendim mi beğenmedim mi anlayamadım :A Yangın sahnesi çok iyiydi ama devamını pek beğenmedim gibi yavaş aktı. Dizide eksik bir şeyler vardı. Daha iyi uyarlanabilirdi sanki. Senaryo olarak orijinalinin ilk bölümüne paralel gitmişler ve bence yanlış yapmışlar çünkü dizinin ana konusu 2.bölümde anlaşılıyordu. İlk bölümde hikayeyi net bir şekilde anlatamamak, dijital bir dizi için bu bir sorun değil ama tv dizisi için bir sorun bence. Bölümün sonu da izleyiciyi 2.bölüme çekecek cinsten değildi.
Ben izlemeye devam edeceğim ama dizinin kaderi bakımından endişeliyim biraz. :(

• Üzücü

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
Ben bayıldım diziye inşallah reytingleri iyi gelir :love1:Mucize Doktor kusura bakma aşko seni aldatıyorum Alev Alev ile :A Ama ikinizi de seviyorum :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Normalde Ali ve Çiçek bu kadar erken karşılaşmıyordu ama burada 2. bölümden karşı karşıya gelmişler al sana farklılık. :A @Dosi

• İlginç
Reactions: Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860

Uzun lafın kısası Demet Evgar hiç bir rolde sırıtmıyor avluyu sevmedim hiç ama kısa partlarını izlerdim orada çok başarılı buldum. aile arasında da harika buldum. :love1:

• Beğendim
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
.
Normalde Ali ve Çiçek bu kadar erken karşılaşmıyordu ama burada 2. bölümden karşı karşıya gelmişler al sana farklılık. :A @Dosi
Bir saat Ali kim diye bakındım, Kim kimdir konusunda gördüm :A
Fragman ne öyle, gözlerim kanadı :A
An itibari ile diziden soğudum :A fragman ve bir kaç kısa video yetecek bana.
Dilan Çiçek Deniz'in partneri hiç iyi durmuyor :A
bu kadar erken karşılaşma mı olur be:F kesin tanımayacak ama orjinalde kocasının sözleri bambaşkaydı, sevginin gücü vardı @Özgür daha orjlnali bitirmedi ve bu sahneyi daha izleyemeden uyarlamada izleyecek :F

• İlginç
Reactions: Özgür and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
.

bu kadar erken karşılaşma mı olur be:F kesin tanımayacak ama orjinalde kocasının sözleri bambaşkaydı, sevginin gücü vardı @Özgür daha orjlnali bitirmedi ve bu sahneyi daha izleyemeden uyarlamada izleyecek :F
Çukurova izleyen biri için fazla iddialı eleştiriler. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bölüm nasıldı @Özgür @Aserat ? Orjlnali ile bire bir gitti mi?
Hikaye bire birdi ya yangından sonra her şey aynıydı tabi ufak farklılıklar var ama güzeldi beğendim ben. Yangın sahnesi harika çekilmişti. :Z

.

Karşılaşmayı mı diyorsun. :eek:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi