Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
AlevAlev.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Alev Alev, bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Berkay Ateş ve Zuhal Olcay gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Alev Alev, ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show TV'de!

Dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: Angelica

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
flame thrower fire GIF

Şaşırtıcı...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sefer umutluydum hem 17.59 da yazmamıştı hem de tam vaktinde açtığıma dair hissim vardı ama yorum sayfasını açınca şok oldum. :A

Neyse en azından yaklaştım. :A Tebrikler @Sherlock beyciğim... :A Oldukça hızlı çıktınız. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok izlenen dizilerin (son dönemden Mucize Doktor, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Sefirin Kızı vs.) eski veya şimdiki sponsoru Arnica buraya da sponsor olmuş yandık. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel başladı. Demet Evgar daha ilk sahneden döktürdü. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yangın sahneleri başladı bile. 9'dan sonrasına kalsa iyiydi geçmiş olsun Mucize Doktor. :(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Jeneriği kaçırdığım için bilmiyorum ama görüntü yönetimi çok başarılı duruyor, aynı zamanda yönetmenlik de başarılı tabii. Ahmet Katıksız baya başarılı iş çıkartmış. Normalde ülkemizde çekilen yangın sahneleri buram buram yapaylık ve efekt kokar, burada o durum yok.

Bu arada bazı sahneler Çukur'a ait gibi, zaten benzer oyuncular da mevcut. O kitleyi yakalamak istemişler herhalde.

• Beğendim
Reactions: mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dizi için beklentimi yüksek tutmuştum. Ama onun da üzerinde bir bölümle başladı. Demet Evgar, Zuhal Olcay, Dilan Çiçek Deniz, Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş bayağı iyiydiler. Hazar Ergüçlü bölümün yarısında olmadığı için o ekibe dahil etmedim ama rolünü iyi yapmıştı o da. Berker Güven ortalama performans sergilemiş ama o da sırıtmadı.

Asıl önemli nokta olan senaryo işleyişi, çekim açıları ve efektler de çok başarılıydı. Yangın sahnesi gerçekçiydi ve inandırdı kendisine.

Bir kaç bölüme perşembe günlerinde, sonrasında da haftalık reytinglerde zirveye oynar bu dizi :D

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Harika bir ilk bölümdü. Yangın sahnesi harikaydı. Büyük bir emek verildiği çok belli. Harika çekilmişti... En az orijinali kadar başarılı ve gerçekçiydi.

Orijinalinde 3 bölüm izlediğim için gidişatı bilmeme rağmen gerildim, merak ettim.

Oyunculuklar da gayet iyiydi. Zuhal Olcay’ı çok özlemişim. Çok iyiydi.

Tek sıkıntı daha önce de dediğim gibi dönem dizisini günümüze uyarlamaları olmuş. Çünkü orijinal hikayedeki gibi gitmeyecek şeyler var maalesef.

Yine de güzel bir ilk bölümdü. Beklentimi karşıladı. :Z Tüm ekibin emeklerine sağlık. :Z

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dilan Çiçek Deniz ve Berker Güven için bakayım dedim ama Demet Evgar'a daha fazla dayanamadım, kapattım. Büyük umutlarla beklediğim diziyi daha da izlemem büyük ihtimalle. :T:

Yangın sahnesi de güzel olmuş, az önce tekrar izledim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dilan Çiçek Deniz ve Berker Güven için bakayım dedim ama Demet Evgar'a daha fazla dayanamadım, kapattım. Büyük umutlarla beklediğim diziyi daha da izlemem büyük ihtimalle. :T:

Yangın sahnesi de güzel olmuş, az önce izledim. :A
Neyini beğenmiyorsun gerçekten anlamıyorum. :eek:

Buton lazım olacak demiştim. :A @Sherlock
1604605636900.jpeg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1 saat 15 dakika baktım, dizide sadece Demet'in sahneleri bana aşırı sıkıcı geldi. Ama Twitter'da en beğenilen de onun performansı olmuş.
Çok normal değil mi beğenilmesi. :A Kadının performansı muhteşem. :A Asıl garip olan senin beğenmemen. :A Daha önce bir projede izledin mi?