bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6. Bölüm

Vay anasını sayın seyirciler, olaylar giderek ilginçleşiyor. Sonu da çok heyecanlı yerde kaldı. İzlememek için zor frenliyorum kendimi şu an. :D

Masum'dan bu yana en iyi yerli dizi, net.

Edit: Atiye'yi unutmuşum. Atiye hariç. :D

9/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
6. Bölüm

Vay anasını sayın seyirciler, olaylar giderek ilginçleşiyor. Sonu da çok heyecanlı yerde kaldı. İzlememek için zor frenliyorum kendimi şu an. :D

Masum'dan bu yana en iyi yerli dizi, net.

Edit: Atiye'yi unutmuşum. Atiye hariç. :D

9/10
Abartma timi iş başında. :A Diğerlerini bilemem ama asla ve asla bir Şahsiyet seviyesinde değil. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Abartma timi iş başında. :A Diğerlerini bilemem ama asla ve asla bir Şahsiyet seviyesinde değil. :A
Haluk Bilginer dünyada en sevdiğim insanlardan biri ama Şahsiyet'in bazı bölümleri çok sıkıcıydı Haluk Bilginer'e rağmen. Buradaki hikaye çok daha sürükleyici.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7. Bölüm

Tövbe estağfurullah nasıl bir sondu öyle, inanılmaz gerildim.

Sondaki adam yeni biri miydi? Önceden karşılaştığımız biriyse çıkaramadım. Güneş değildir herhalde?

Katilin Güneş olma ihtimali epey yüksek gerçekten.

Finalde olayları iyi bağlarlar ve tatmin edici bir son olur umarım.

8/10

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
7. Bölüm

Sondaki adam yeni biri miydi? Önceden karşılaştığımız biriyse çıkaramadım. Güneş değildir herhalde?

8/10

Yayınlanan 7 bölümün her birinde katil ibresini farklı birine yönelttiler. Settar'ın karısı, Settar'ın oğlu Güneş, Yaşar, Yaşar'ın eski kocası, otopside ki Arap... çözemedim. :F Umarım bu bölüm her şey açık bir şekilde bitirirler.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yayınlanan 7 bölümün her birinde katil ibresini farklı birine yönelttiler. Settar'ın karısı, Settar'ın oğlu Güneş, Yaşar, Yaşar'ın eski kocası, otopside ki Arap... çözemedim. :F Umarım bu bölüm her şey açık bir şekilde bitirirler.
Settar'ın karısı kesin bir şeyler biliyor. Oğluyla iş birliğinde olabilir. Settar'ın Güneş'i bulduğunu söylediğinde hiç sorgulamadı.

Yaşar olma ihtimali bence yok. Eğer öyle çıkarsa diziye verdiğim toplam puan 1 azalır. :D Yaşar'ın eski eşi de hiç aklıma gelmemişti. Mantıklı olabilir ama hakkında çok çok az şey bildiğimiz bir karakter. Düşük ihtimal.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Settar'ın karısı kesin bir şeyler biliyor. Oğluyla iş birliğinde olabilir. Settar'ın Güneş'i bulduğunu söylediğinde hiç sorgulamadı.

Yaşar olma ihtimali bence yok. Eğer öyle çıkarsa diziye verdiğim toplam puan 1 azalır. :D Yaşar'ın eski eşi de hiç aklıma gelmemişti. Mantıklı olabilir ama hakkında çok çok az şey bildiğimiz bir karakter. Düşük ihtimal.

Semiha'nın sesini bile son bölümlerde duyduk. :D Bir şey çıkacağı kesin, oğlu ile iş birliğinde olduğunu düşünmemiştim hiç doğrusu. (b)

Instagram'da yorumlarda gördüm ben de Yaşar'ın eski eşi olabilir diye. Yaşar ile Kemal buluşunca konusu açılmışı, hediye ettiği kolye vs. söylenmişti. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
7. Bölüm

8/10
Sondaki adam Güneş ama yüzünün bir kısmı yanmış. Ayrıca tahminimce bu cinayetlerin arkasında Settar'ın karısının tarikatı var. Çünkü dergah yangınının üstünde çok durdular, yangın sırasında Güneş içerideydi. İntikam almak için de dergahı satan ve alan kişileri öldürdüler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm özeti yayınlanmış, okursunuz belki. :A @Aserat @batuhankaralar @bazinga
Kemal, yakılan binanın gizli bir tekke olduğunu öğrenir ve bu ipucuyla birlikte katilin cinayet motivasyonlarına dair kafasındaki resim netleşir. Ancak yeni bulacağı bir ipucu onu Yaşar’la son kez görüşmeye götürür. Burada Yaşar’dan öğrenecekleri Kemal’i sarsacaktır. Kemal’in elindeki yapbozun tüm renkleri son parçanın eklenmesiyle değişecektir.

Kemal yeni bir yola girerken ortağı Settar, telefonuna gelen bir mesajla şok olur. Mesaj, oğlu Güneş’ten gelmektedir. Gelen mesaj, Settar’ı bir buluşma yerine çağırır. Oğlunun yaşıyor olabileceği bilgisiyle hemen yola çıkan Settar’ı hiç tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Katil tahmin ettiğim kişilerden biri çıktı. :A Ama Settar'ın oğlu ile arkadaş olması şaşırttı. :F