Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son bölüm 3. bölümden daha kötüydü diyebilirim. Bölüm zaten 45 - 50 dakika, 10 dakikası boşa gitti.

Bu arada bunu da bizim burada çekmişler. :A Bilseydim, giderdim. :F

İlk 10 dakikada ki dergah sahnesi hala daha anlamadım. Boşuna zaman kaybıydı....

Emniyet müdürü ve Settar'ın küfürleri gereksiz gelmeye başladı artık. :( Sıktı.

Settar'ın oğlunun intihar ettiği, ardından emekli olmak istediği çıktı ortaya. :eek: Neden intihar etti acaba?

Kemal'i bu bölüm saçma sapan kabusları tutmadı, şaşırdım... :A Yine çocuğunu görür vs. zannettim.

Settar'ın karısının son sahnede ne işi vardı acaba? (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Böyle kaliteli bir yapımın sadece 1 sezon sürecek olması beni üzüyor. :(

8 bölümde sadece seri katil mevzusu işlendi, bir sezon daha çekilip normal olaylar konu edinebilirdi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlanan son bölümü yeni izledim. Yayınlanan 7 bölümün en güzel bölümlerinden biri olabilir.

Bitmesine 1 bölüm kaldı, ama hala daha bir şey çıkmadı ortaya tam olarak. Her şey birbiri ile bağlantılı. Yaşar'ın babasından bir şey çıkacağını tahmin etmiştim. Bu arada makyajları çok iyi yapmışlar.

Her bölüm de katil için farklı biri düşündürülüyor resmen. Önce Yaşar, sonra Settar'ın oğlu vs. Kim çıkacak merak ediyorum.

Bu bölüm emniyet müdürü yoktu, yokluğu fark ediliyor. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forumda bu kadar az kişi mi izliyormuş bu diziyi, sayfalarca yorum bulurum diye geldim. :A

İlk 5 bölümü izledim. Baya iyi gidiyor dizi. Bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum. Diziyi sıkıcı falan bulanları da hiç anlamadım...

True Detective'in sıkıcı olmayan, aksine sürükleyici olan versiyonu olmuş. :) Zaten Emin Alper boş iş yapmaz, biraz sıkıcı yapabilirdi ki onu da yapmamış. :A

5. bölüm sonunda az daha gaza gelip @Forumdash gibi Kenan İmirzalıoğlu avatarıyla gezmeye başlayacaktım forumda. :A

5. bölüm en güzeliydi gerçekten sonundan dolayı.

Kenan İmirzalıoğlu ile Ahmet Mümtaz'ın arasındaki o diyalog o kadar çok şey anlatıyor ki. Ahmet Mümtaz aslında ülkedeki pek çok şeye muhalif biri, ülkedeki olumsuz şeylerin farkında. Fakat buna karşın kendisi de çarpık düzenin bir parçası, sebeplerinden biri. Okuyup, araştırmayı hafife alıyor. İşinde çok iyi olduğunu sanıyor ama soruşturma için aşırı kritik noktada umursamazca çekip gidebiliyor, soruşturma için en ufak bir araştırmada bulunmaktan kaçınıyor. Daha doğrusu yenilikçi şeylere karşı, tamamen eski usülde ve kendi bildiği yöntemlerle işini görmek istiyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun karakterini biraz pasif buluyordum ve o tarz bir çıkış beklemiyordum. Patlamayı çok doğru bir anda yaptı. Bundan sonra ikilinin arasındaki ilişkinin ne şekilde devam edeceğini merak ediyorum.

Muhtemelen olay Şahsiyet'teki gibi bir yere bağlanacak. Ben Hatice Aslan'ın buradaki rolünü merak ediyorum. Onunla ilgili de bir şey çıkacaktır yakında.

Kalan bölümlere devam...

Bölümlere puanım sırasıyla:

7/10
8/10
8/10
8/10
9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumda bu kadar az kişi mi izliyormuş bu diziyi, sayfalarca yorum bulurum diye geldim. :A

İlk 5 bölümü izledim. Baya iyi gidiyor dizi. Bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum. Diziyi sıkıcı falan bulanları da hiç anlamadım...

True Detective'in sıkıcı olmayan, aksine sürükleyici olan versiyonu olmuş. :) Zaten Emin Alper boş iş yapmaz, biraz sıkıcı yapabilirdi ki onu da yapmamış. :A

5. bölüm sonunda az daha gaza gelip @Forumdash gibi Kenan İmirzalıoğlu avatarıyla gezmeye başlayacaktım forumda. :A

Kenan İmirzalıoğlu ile Ahmet Mümtaz'ın arasındaki o diyalog o kadar çok şey anlatıyor ki. Ahmet Mümtaz aslında ülkedeki pek çok şeye muhalif biri, ülkedeki olumsuz şeylerin farkında. Fakat buna karşın kendisi de çarpık düzenin bir parçası, sebeplerinden biri. Okuyup, araştırmayı hafife alıyor. İşinde çok iyi olduğunu sanıyor ama soruşturma için aşırı kritik noktada umursamazca çekip gidebiliyor, soruşturma için en ufak bir araştırmada bulunmaktan kaçınıyor. Daha doğrusu yenilikçi şeylere karşı, tamamen eski usülde ve kendi bildiği yöntemlerle işini görmek istiyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun karakterini biraz pasif buluyordum ve o tarz bir çıkış beklemiyordum. Patlamayı çok doğru bir anda yaptı. Bundan sonra ikilinin arasındaki ilişkinin ne şekilde devam edeceğini merak ediyorum.

Muhtemelen olay Şahsiyet'teki gibi bir yere bağlanacak. Ben Hatice Aslan'ın buradaki rolünü merak ediyorum. Onunla ilgili de bir şey çıkacaktır yakında.

Kalan bölümlere devam...

7/10
8/10
8/10
8/10
9/10
Heycandan spoileri actım :F:F Hele toptan bi bitsin ben de izlicem :X

• Beğendim
Reactions: bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Kalan bölümlere devam...

7/10
8/10
8/10
8/10
9/10
Burada bana laf sokulmuş galiba. :A