ATV Akıncı - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
İzlemedim ama TT olduğunu görünce yorumlara baktım.

Daha önce yaptığım yorumla bağlantılı ATV nin arka plan takipçileri ve belli bir kesim sahiplenmiş; birde klişe kabaran Yerli Yapım duyguları ile bu dizi beklenenin üzerinde bir açılış yapabilir.
Tek hoşuma giden sahne.. Hayallerinin peşinde koşan iki kahramanı görüyorsunuz sahnesinde arkada Mustafa Kemal ATATÜRK ün olmasıydı.
Şimdi burda atatürkçü,osmanlı torunu şeylere girmek istemiyorum ama orda fark ettiysen o sahnede bir de koskoca FATİH SULTAN MEHMED vardı,hani hiçkimsenin alamadığı İstanbulu alan Mehmed,avrupanın Büyük Türk Hükümdarı dediği Mehmed,öldüğünde avrupada bir hafta boyunca çanlar çalındı ve zafer ayini düzenlendi ve sen onu öyle ezip geçersen özür dilerim ama hoş bulmadım.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Aslında aklıma geldi ama her diziyi izlediğin için aklında kalmış olabilir dedim :A
Paramparça'da oynayan Özkan'da varmış (adı buydu galiba :A ) Keriman'ın kardeşi

Her diziyi izlemiyorum beğendiğimi izliyorum zeynep şu lafı ikide bir söylemezsen iyi olacak :A evet oda var akıncının patronu :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
yolu açık olsun yeni bişey deniyorlar,1 bölümü izledim ama süreleri çok uzun dizilerin bu yüzden zamanım olmayacak,yeni dizilerden bir tek Maraşlıyı izlerim

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
yolu açık olsun yeni bişey deniyorlar,1 bölümü izledim ama süreleri çok uzun dizilerin bu yüzden zamanım olmayacak,yeni dizilerden bir tek Maraşlıyı izlerim
O polis gıcık biri gibi geldi bana ama :A büyük olasılıkla Akıncı ile kapışırlar

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bende memnun oldum Melek :X

Memnun oldum Zeynep :X,niyetim o yönde böyle şeyleri konuşmaya seven birisiyim,üye olalı çok olmadı ama şu ana kadar güzel zaman geçiriyorum.
Foruma çabuk adapte olanlardansın. Eğer istersen bir tanışma bölümü var, ordan kendini tanıt, ya da konularda zamanla tanırız 😊
------

Nihayet kumandayı aldım ve evi kiralama sahnesinden itibaren izliyorum. Akıncının hazırlık kısımlarını beğendim. Black Panther filmindeki kostüm tasarımı kısmı geldi aklıma.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
2. Bölüm Fragmanı:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal ya bu diziyi batıracak, yada patlatacak. Kanalı ne zaman açsam tekrarına denk geliyorum ama hala daha ilk bölümü tam izleyemedim.

20.00'da bir tekrar başladı, bitti. İkinci tekrar şimdi başladı. :F Umarım karşılıklarını alırlar.

Edit: Diziyi sırf Atakan için bile izleyebilirim. :Z

• Beğendim
Reactions: baron