ATV Akıncı - Dizi Yorumları

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kanal ya bu diziyi batıracak, yada patlatacak. Kanalı ne zaman açsam tekrarına denk geliyorum ama hala daha ilk bölümü tam izleyemedim.

20.00'da bir tekrar başladı, bitti. İkinci tekrar şimdi başladı. :F Umarım karşılıklarını alırlar.

Edit: Diziyi sırf Atakan için bile izleyebilirim. :Z
Yarın yine prime timeda başlayacak, çarşamda kuruluştan sonra hemen akıncı var,ATV dizinin arkasında sağlam duruyor bu konuda takdir ediyorum,Son Yazın tekrarlarına karşıladığın zaman çok daha iyi duruyor ama yine herzaman olduğu gibi söz izleyicide ve dediğin ya patlar ya batar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi burda atatürkçü,osmanlı torunu şeylere girmek istemiyorum ama orda fark ettiysen o sahnede bir de koskoca FATİH SULTAN MEHMED vardı,hani hiçkimsenin alamadığı İstanbulu alan Mehmed,avrupanın Büyük Türk Hükümdarı dediği Mehmed,öldüğünde avrupada bir hafta boyunca çanlar çalındı ve zafer ayini düzenlendi ve sen onu öyle ezip geçersen özür dilerim ama hoş bulmadım.
Atatürk'ü küçük harfle yazıp Fatih'i büyük harfle yazmanı bilinçli olarak yapmadığına inanıyorum, her ikisinin de Türk tarihinde bir DEĞER olduğunu hatırlatmak isterim. Tarihi kahramanlarımızı bu şekilde karşılaştırmak yerine hepsini yüceltmek daha iyi olacaktır. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Atatürk'ü küçük harfle yazıp Fatih'i büyük harfle yazmanı bilinçli olarak yapmadığına inanıyorum, her ikisinin de Türk tarihinde bir DEĞER olduğunu hatırlatmak isterim. Tarihi kahramanlarımızı bu şekilde karşılaştırmak yerine hepsini yüceltmek daha iyi olacaktır. :)
ATATÜRK ve atatürkçü arasında fark var bildiğim kadarıyla,öyle olsaydı osmanlı değil OSMANLI yazardım. Benim yazdıklarım bir cevaptı ki senin dediklerini cevap yazdığım kişi yaptı,ama o kardeşimize bir şey demeye gerek duymadınız,ama yine ben bilinçli ayrımcılık yapmadığına inanıyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ATATÜRK ve atatürkçü arasında fark var bildiğim kadarıyla,öyle olsaydı osmanlı değil OSMANLI yazardım. Benim yazdıklarım bir cevaptı ki senin dediklerini cevap yazdığım kişi yaptı,ama o kardeşimize bir şey demeye gerek duymadınız,ama yine ben bilinçli ayrımcılık yapmadığına inanıyorum.
Ben senin mesajını gördüm ve ona binaen yazdım, pek fark olduğunu düşünmüyorum. :)

Ben zaten ayrımcılık yapılmasını eleştiriyorum, yapmadıysan dediğim gibi sorun yok. Hepsi bizim değerimiz çünkü.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Dizi çok iyi. İlk bölümde kafama takılan bazı soru işaretleri de ortadan kalktı bu bölüm.
Şuan yarısını izledim. Geri kalanına yarın bakarım.
Temposu yüksek ve her sahnesi dolu dolu olan bir bölüm.
Nergis'in babası ve patronunun konuştuğu mekandaki manzarayı çok beğendim. Tablo gibiydi :bhr:

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Dizi çok iyi. İlk bölümde kafama takılan bazı soru işaretleri de ortadan kalktı bu bölüm.
Şuan yarısını izledim. Geri kalanına yarın bakarım.
Temposu yüksek ve her sahnesi dolu dolu olan bir bölüm.
Nergis'in babası ve patronunun konuştuğu mekandaki manzarayı çok beğendim. Tablo gibiydi :bhr:

Bana göre güzel bir aile dizisi oldu bütün kitlelere hitap eden bir dizi gibi geliyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tamamını izledin mi?
Ben şuan kapatacağım ama elim gitmiyor :A
Şuan Nergis'in börek aldığı sahnedeyim.
Evet ben çoktan bitirdim ve beğendim,kesinlikle 3 bölümü de kaçırmam. Kritik gözüyle bakmıyorum bir ilk kahraman dizisi ve bütçesi o kadar büyük değil yani hata yapsalar da o kadar kötü algılamam,bu yüzden keyifle izlediğim işlerden birisi oldu.

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Evet ben çoktan bitirdim ve beğendim,kesinlikle 3 bölümü de kaçırmam. Kritik gözüyle bakmıyorum bir ilk kahraman dizisi ve bütçesi o kadar büyük değil yani hata yapsalar da o kadar kötü algılamam,bu yüzden keyifle izlediğim işlerden birisi oldu.
Ben son 1 saatini yarına bırakacağım. Keşke süreler bu kadar uzun olmasa. Bugün yiğenimde bana eşlik etti ve beğendi. Artık kumandayı elimden almazlar :A
İlerde elbet tempo düşer ama şuan dikkat isteyen ve sahneleri kaçırmamayı gerektiren bir dizi konumunda.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛