Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak 'Kaderimin Oyunu'nda! | Star TV

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Öykü Karayel ve Sarp Apak'a şaşırdım. :A ne işiniz var böyle bi dizi de :A. Akın anca total dizilerinde oynar zaten şaşırtmadı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Öykü Karayel ve Sarp Apak'a şaşırdım. :A ne işiniz var böyle bi dizi de :A. Akın anca total dizilerinde oynar zaten şaşırtmadı :A
Aserat kızcak ama Sarp baktı artık Gülsenin dizileri izlenmiyor bir de total deniyim dedi heralde :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Burada okuduğum yorumlar bazen gerçekten çok şaşırtıcı olabiliyor. :A

Türk oyuncular artık televizyon işlerinde para kazanmak için yer alıyor, dijital ve sinemada yayınlanan işlerde ise sanatsal yönlerini tatmin etmek için daha çok. Zaten hep dediğim gibi haftalık 2 saatten 30-40 hafta aralığında düzenli olarak yayınlanan içeriklerin kaliteli olma şansı yok denecek kadar az. O yüzden “ooo şu dizi dururken neden bu çöp dizide yer alıyor” yorumları fazlasıyla yersiz geliyor bana. Hangi yapımcı daha çok para veriyor, hangi yapımcı daha rahat koşullar sağlıyor ise o işlerde yer alıyorlar işte. Tek tük istisnaları elbette vardır ancak genel resim ortada…

+ 1903 imzamı atarım. 👍👍

• Harika
Reactions: Sherlock

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Burada okuduğum yorumlar bazen gerçekten çok şaşırtıcı olabiliyor. :A

Türk oyuncular artık televizyon işlerinde para kazanmak için yer alıyor, dijital ve sinemada yayınlanan işlerde ise sanatsal yönlerini tatmin etmek için daha çok. Zaten hep dediğim gibi haftalık 2 saatten 30-40 hafta aralığında düzenli olarak yayınlanan içeriklerin kaliteli olma şansı yok denecek kadar az. O yüzden “ooo şu dizi dururken neden bu çöp dizide yer alıyor” yorumları fazlasıyla yersiz geliyor bana. Hangi yapımcı daha çok para veriyor, hangi yapımcı daha rahat koşullar sağlıyor ise o işlerde yer alıyorlar işte. Tek tük istisnaları elbette vardır ancak genel resim ortada…

Katılmıyorum sana ya oyuncu beğendiği içine sinen tüm projelerde oynamak ister ben oyuncu olsaydım paraya değil oynayacağım senaryoyaya bakardım herşey para değil :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
İsmi, senaristi ve konusu zaten ben Total işi olacağım diyor ve Akın son dizisinde olduğu gibi bu tarz Total işini seçmesi şaşırtmadı ama Öykü Karayel ve Sarp Apak'a şaşırdım. :A Gerçi ne oyuncuları ne dizilerde görüyoruz. :A Yine de Öykü Karayel proje konusunda seçici davrandığı için şaşırdım.
Görseli görünce hani kağıt oyunlarında olur ya ele üç benzemez gelmiş dedim. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yine ağzı olan konuşmuş. Hayır herkes öyle ahkam cümleler kuruyor ki sanki dizi dünyası sizlerden soruluyor. Televizyon eleştirmenleri bile bu kadar lüzumsuz yorumlar yapmıyor. Daha diziyi görmemiş izlememişler hemen kesin hüküm koydu 16-17lik çocuklar :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Yine ağzı olan konuşmuş. Hayır herkes öyle ahkam cümleler kuruyor ki sanki dizi dünyası sizlerden soruluyor. Televizyon eleştirmenleri bile bu kadar lüzumsuz yorumlar yapmıyor. Daha diziyi görmemiş izlememişler hemen kesin hüküm koydu 16-17lik çocuklar :A
Buradan çıkan tek sonuç senin mübarek yaşta olduğun yani 31 :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Oha bu nasıl bir kast kimsenin birbiriyle alakası yok. :eek: Bir Başkadır'dan sonra Öykü Karayel bu tercihle nereye varmak istemektedir, Sarp Apak'ın dram dizisinde ne işi var, Akın ne mana derken aklımda deli sorular. :eek:

Ha ama şu açıdan sevindim Kırmızı Oda'yı kabul etmez, kaliteli işlerde olur dediğin Öykü'nün Kardeşlerim'in yapımcısının yeni Total dizisini kabul etmesi şoku sana yeter. :F @kerem
Etiketledim ama görmemişsin lütfen şu rezilliğe de yorum yap çok eğlenceli olur. :F @kerem

• Sinir Bozucu
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Oha bu nasıl bir kast kimsenin birbiriyle alakası yok. :eek: Bir Başkadır'dan sonra Öykü Karayel bu tercihle nereye varmak istemektedir, Sarp Apak'ın dram dizisinde ne işi var, Akın ne mana derken aklımda deli sorular. :eek:

Ha ama şu açıdan sevindim Kırmızı Oda'yı kabul etmez, kaliteli işlerde olur dediğin Öykü'nün Kardeşlerim'in yapımcısının yeni Total dizisini kabul etmesi şoku sana yeter. :F @kerem
Öykü Karayel ve Sarp Apak kabul etmişse projede bir ışık görmüşlerdir demek ki. Zaten en kötü Trajedi Odasında olduğu gibi multitrajedi yaparak halkın duygularını sömürüp duyar kasarlar. Daha kötüsü yok çünkü. :A