ABC Agent Carter 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En basitinden Yenilmezler filmini izledin mi veya Agents of shield. Tüm olayların başı diyebilirz. İron man'in babası vs vs.
Carter diye bir ajan var işte tam fantastik olmasa da kadın bir süper kahraman gibi. Geleni geçeni eziyor falan öyle bir şeyler işte. :):)

Yok ya Marvel falan bana göre değil. Bir tek Gotham istisna oldu onu sevdim. :D (DC Comics o ama olsun onun yapımlarını da pek sevmem normalde :D)
izledim tabikide ben marvel filmlerinin hemen hemen hepsini izledim :A:A
yenilmezler ironmanıde biliyorum mervan filimlerine bayılılıyorum zaten
aaa ozaman yarın bu dizinin ilk bölümüne bakıcam :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
izledim tabikide ben marvel filmlerinin hemen hemen hepsini izledim :A:A
yenilmezler ironmanıde biliyorum mervan filimlerine bayılılıyorum zaten
aaa ozaman yarın bu dizinin ilk bölümüne bakıcam :Z:Z:Z
biliyordum parlakları kaçırmazsın :)

@OzaN ın dediği gibi the flash kadar kaliteli yani :)) her iki diziyide tek bölümde terkettim aşırı kalite beni bozuyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
biliyordum parlakları kaçırmazsın :)

@OzaN ın dediği gibi the flash kadar kaliteli yani :)) her iki diziyide tek bölümde terkettim aşırı kalite beni bozuyor :)
marvel filimleri gibi olucak bu dizi deseniz anlardım zaten senin kötü yorumun yüzünden kaçırıyordum diziyi nerdeyse :F:F:F

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1

Dizi tam anlamıyla beklentilerimi karşıladı. Daha ilk sahnesinden bağlandım diziye. İlk bölüm olmasına rağmen hızlı bir giriş yaptılar.

Peggy Carter rolünü bu kadından başkası oynayamaz. O ne müthiş bir karizmadır :D Hem güzelliğiyle hemde karizmasıyla izlettiriyor kendini.

Bu diziyi öyle sürekli dram türü izleyen kitle beğenmez diye düşünüyordum ve öylede olmuş :D

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Dizi tam anlamıyla beklentilerimi karşıladı. Daha ilk sahnesinden bağlandım diziye. İlk bölüm olmasına rağmen hızlı bir giriş yaptılar.

Peggy Carter rolünü bu kadından başkası oynayamaz. O ne müthiş bir karizmadır :D Hem güzelliğiyle hemde karizmasıyla izlettiriyor kendini.

Bu diziyi öyle sürekli dram türü izleyen kitle beğenmez diye düşünüyordum ve öylede olmuş :D

9/10
her diziyi sevenine bırakmak lazım demiştim :) 9 puanı görünce bu dediğimden daha bir emin oldum :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin bu diziyi izlemen baştan hataydı zaten :D Sen git sıkıcı dram dizileri izle anca, aksiyon izleme :D
senin peggy feci aksiyodu :) aksiyonun dibine vurmuştu :) zaten izlemem de bazen sürpriz çıkabiliyor bu tarz dizilerde o yüzden yeni başlayan her dizinin ilk bölümüne bakarım :) zaten bundan sonra rüşvet verselerde devam etmem :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
senin peggy feci aksiyodu :) aksiyonun dibine vurmuştu :) zaten izlemem de bazen sürpriz çıkabiliyor bu tarz dizilerde o yüzden yeni başlayan her dizinin ilk bölümüne bakarım :) zaten bundan sonra rüşvet verselerde devam etmem :)
Aksiyonun dibine vurmasa da ilk bölüme göre yeterli aksiyon sahnesi vardı :D Devam edip diziyi kötüleyeceğine devam etmemen daha iyi :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aksiyonun dibine vurmasa da ilk bölüme göre yeterli aksiyon sahnesi vardı :D Devam edip diziyi kötüleyeceğine devam etmemen daha iyi :D
ilk bölümü izlediğim için arada bir sayfaya girip laf vurma hakkım var :) nede olsa bir parçasına baktık peggy nin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ya öyle çok kötü bir dizi değil de sen niye sevmedin ki :D
hikaye inandırıcı gelmeyince karakterlere uyum sağlamak zor iş , her bölüm peggy biriyle sevişip diğeriyle dövüşecek ayrıca bu svişmede kuru gürültü patırtı şeklinde olur? bir sevişmeninde kalitesi var mesela bir the affair dizisine bak adamlar sevişirken sanki izleyiciyide olaya katıyorlar o derece hakiki çekmişler :)))

senin avatar gerçekten insanın dikkatini dağıtıyor konuyu unuttum şimdi :))

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x2

İlk bölümde fazla övdüm diziyi bu bölüme bişey kalmadı :D

Genel olarak ilk bölüme göre biraz daha vasat bir bölümdü ama yinede iyiydi.

Peggy Carter'ı izlemek bile yetiyor diziyi sevmek için :D

7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2

İlk bölümde fazla övdüm diziyi bu bölüme bişey kalmadı :D

Genel olarak ilk bölüme göre biraz daha vasat bir bölümdü ama yinede iyiydi.

Peggy Carter'ı izlemek bile yetiyor diziyi sevmek için :D

7/10
bölümler ilerledikçe benim diziye verdiğim puana kadar düşüreceksin 9 la başladın 7 ile devam ediyorsun ben başta 2 puan verdim köşeme çekildim benden mutlusu yok :))
peggy öyle dizi kurtaracak kabiliyette değil :))

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
bölümler ilerledikçe benim diziye verdiğim puana kadar düşüreceksin 9 la başladın 7 ile devam ediyorsun ben başta 2 puan verdim köşeme çekildim benden mutlusu yok :))
peggy öyle dizi kurtaracak kabiliyette değil :))
Yok ya 7 puanın altına düşmem ki zaten dizide 7 nin altına düşmez belli bi tempoda devam eder :D

Peggy diziyi kurtarır aksanı bile yeter :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok ya 7 puanın altına düşmem ki zaten dizide 7 nin altına düşmez belli bi tempoda devam eder :D

Peggy diziyi kurtarır aksanı bile yeter :D
edwin jarvis miydi neydi öyle bir vatandaş vardı onun aksanı ilgi çekici ingiliz aksanı vardı vatandaşta :)
peggy nin aksanından çok aksesuarlarını orasını burasını inceledim aksana sıra gelmeden bölüm bitmişti :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
edwin jarvis miydi neydi öyle bir vatandaş vardı onun aksanı ilgi çekici ingiliz aksanı vardı vatandaşta :)
peggy nin aksanından çok aksesuarlarını orasını burasını inceledim aksana sıra gelmeden bölüm bitmişti :)
Aynen onun aksanıda iyi ama Peggy'nin ki daha iyi :D

Ya abi orasını burasını incelediysen sevmen lazım çirkin bi kadın değil ki :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen onun aksanıda iyi ama Peggy'nin ki daha iyi :D

Ya abi orasını burasını incelediysen sevmen lazım çirkin bi kadın değil ki :D
çirkinlikle alakalı değil çirkin desem çarpılırım :) ama öyle bir özelliğide yok yani albenisi olmalı başroldeki kadının :) çok vasat bir tip şimdi vasat öyle bir kullanılıyorki kötü anlamında oysa vasat ortalama demek yani ortalama güzellikte yan rollere iyi gidebilecek bir tip :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
çirkinlikle alakalı değil çirkin desem çarpılırım :) ama öyle bir özelliğide yok yani albenisi olmalı başroldeki kadının :) çok vasat bir tip şimdi vasat öyle bir kullanılıyorki kötü anlamında oysa vasat ortalama demek yani ortalama güzellikte yan rollere iyi gidebilecek bir tip :)
Sende Peggy gibi birini buldunda albenilisini arıyorsun reyiz :D Bana güzel bi başrol göster bakayım albeni nasıl oluyormuş :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sende Peggy gibi birini buldunda albenilisini arıyorsun reyiz :D Bana güzel bi başrol göster bakayım albeni nasıl oluyormuş :D
twd den maggie
gotham da barbara
the affair de alison

birde albenisi değilde altbenisi kuvvetli olanlar var işte onların içindende peggy i sayabilirsin :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
twd den maggie
gotham da barbara
the affair de alison

birde albenisi değilde altbenisi kuvvetli olanlar var işte onların içindende peggy i sayabilirsin :)
Maggie'ye katılıyorumda diğerlerini tanımıyorum :D

Albeni altbeni farketmiyor, her türlü güzel kadın işte :D