ABC Agent Carter 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ABC'nin yeni Marvel yapımı dizisi Agent Carter'ın ilk iki bölümü dün gece yayınlandı.

Ara sezonun en çok merakla beklenen dizilerinden olan dizi, genel olarak olumlu tepkiler alarak başladı yayın hayatına.

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

agent-carter_featured.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Marvel fanları her zamanki gibi abartmış. IMDb'de 8.9 puan alacak hiçbir şey yoktu ilk bölümde. 8.0-8.4 aralığı olsa bir derece anlaşılırdı. :)

Öncelikle başroldeki kadın kesinlikle iyi seçim. Hem güzel kadın hem de karakterin karizmasını iyi yansıtıyor. Fakat çok mu iyi oyuncu tabii ki değil. Zaten süper kahramanlık filminde oyunculuk ne arar. :):) (Sözüm Nolan'ın Batman üçlemesinden dışarı tabii. :):))

Boardwalk Empire'dan Eli olarak tanıyıp sevdiğim Shea Whigham diziye dair en olumlu şeylerden biri, beklediğimden de önemli bir karakteri var. Fakat keşke oyunculuğunu daha iyi gösterebileceği bir dizide yer alsaymış.

Dizi kendi türü içinde fena değil, Marvel filmlerine bayılan kitle çok sevecektir ama beni pek çekmedi. Birkaç sahne dışında sıkıcı geldi. Özellikle ilk başları gerçekten sıkıcıydı. İkinci bölümü de izlerim belki daha sonra ama şu an hiç içimden gelmiyor. :)

5/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1

Bir an tam puan geliyor mu söylentilerine yol açan dizi ve gelir diyorum. Çok acayip sağlam bir bölümdü. Ajan Carter rolü oydu herzaman zatende o kadın gibi karizmalı biri daha gelmez tahminimce.

Leaviathan'ları bu dizide nasıl ele alacaklar bilmiyorum ama biz onları ölümsüzler olarak adlandırıyoruz bayağı psikopat olacakları kesin.

Dizide ki insanların beğenmeyeceği tek nokta, o devirde paket çay varmıydı acaba diye sorgulaması olmalı. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. vee sonuncu bölümüm :)

bu tarz konular zaten bana hitap etmiyorda en azından bir ne var ne yok diye göz attım

başroldeki peggy karakterini hiç sevmedim? peggy nin
şu şişe taşıdığı zenciyle öpüştüğü şişko bir rosuncukla dansettiği sahnelerde
gögüs ölçüleri çok fazla abartı duruyordu dünyanın yuvarlak olduğunu kızın karşıdan sana doğru gelişinden anlamak mümkün değil, çünkü karşıdan gelirken kızın kafası önce gözükmez önce gögüsleri gözükür bir yarım saat sonra kalçaları en son kafasını görmek mümkün olur :)

colleen adlı sarı kadını sevmiştim
onuda öldürdüler

angie de karar kıldım angie favorim :) o da zaten başrol değil peggy den fırsat bulursak anca arada bir görmek mümkün

edwin jarwis ilginç bir karakter gibi geldide dizinin konusunda iş yok? boş bir konu peggy bir oynaşacak bir savaşacak başarıya ulaşacak her bölüm :)

raymond adlı zenci
peggy tarafından dudakla bayıltılan zenci
yi ben daha önce the wire de izlemiştim çok başarılı bir karakter oyuncusudur onuda
öldürdüler :)

kısaca dizinin parlak oğlanlarını ve kızlarını @xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem- ve @Harunnn60 a teslim edip bu diziden ayrılıyorum :)

diziyi bu tarzı sevenlere terketmek lazım :)

ilk bölüme ve bundan sonraki tüm bölümlerine puanım = 2 :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bu tarz konular zaten bana hitap etmiyorda en azından bir ne var ne yok diye göz attım

gögüs ölçüleri çok fazla abartı duruyordu dünyanın yuvarlak olduğunu kızın karşıdan sana doğru gelişinden anlamak mümkün değil, çünkü karşıdan gelirken kızın kafası önce gözükmez önce gögüsleri gözükür bir yarım saat sonra kalçaları en son kafasını görmek mümkün olur :)

onuda öldürdüler

angie de karar kıldım angie favorim :) o da zaten başrol değil peggy den fırsat bulursak anca arada bir görmek mümkün

edwin jarwis ilginç bir karakter gibi geldide dizinin konusunda iş yok? boş bir konu peggy bir oynaşacak bir savaşacak başarıya ulaşacak her bölüm :)

raymond adlı zenci
yi ben daha önce the wire de izlemiştim çok başarılı bir karakter oyuncusudur onuda

kısaca dizinin parlak oğlanlarını ve kızlarını @xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem- ve @Harunnn60 a teslim edip bu diziden ayrılıyorum :)

ayoll bu saçma dizilerle zaman harcamak yerine forever izle çabuk çok bomba bir spoi var tahmin edemezsin :-):-):-):-)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

onuda öldürdüler

raymond adlı zenci

Ben bölüm sonuna gelememiştim çok sıkıcıydı. Ama Pggy'i niye sevmedin şaşırdım ilk görüşte aşık olunur ona.:bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben bölüm sonuna gelememiştim çok sıkıcıydı. Ama Pggy'i niye sevmedin şaşırdım ilk görüşte aşık olunur ona.:bhr:
colleen güzeldi birde angie güzeldi, yaw zaten güzellik derler görecelidir kişiden kişiye değişir ben kızı gördüm inşallah bu başrol değildir inşallah değildir diye sayıklamaya başladım :) yalnız sayıklama boşa gitti birde baktım atı (peggy) alan üsküdarı geçmiş :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
colleen güzeldi birde angie güzeldi, yaw zaten güzellik derler görecelidir kişiden kişiye değişir ben kızı gördüm inşallah bu başrol değildir inşallah değildir diye sayıklamaya başladım :) yalnız sayıklama boşa gitti birde baktım atı (peggy) alan üsküdarı geçmiş :)

Sevmemen kötü olmuş. Ben Captain America'yıda sevememiştim onu izlemediğim için diziyi sevmedim zattentim ama cidden sevilecek gibi değilmiş.:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
aaaaa fantastik dizimi bu @destere neden söylemiyorsun baştan :-):-):-)
@OzaN konusu ne bunun kısaca :-):-):-)
Carter diye bir ajan var işte tam fantastik olmasa da kadın bir süper kahraman gibi. Geleni geçeni eziyor falan öyle bir şeyler işte. :):)
Pek sanmıyorum. :D

Ben asıl senin seveceğini düşünmüştüm yanıldım gerçi. :D
Yok ya Marvel falan bana göre değil. Bir tek Gotham istisna oldu onu sevdim. :D (DC Comics o ama olsun onun yapımlarını da pek sevmem normalde :D)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Carter diye bir ajan var işte tam fantastik olmasa da kadın bir süper kahraman gibi. Geleni geçeni eziyor falan öyle bir şeyler işte. :):)

Yok ya Marvel falan bana göre değil. Bir tek Gotham istisna oldu onu sevdim. :D (DC Comics o ama olsun onun yapımlarını da pek sevmem normalde :D)
İlk yorumun için abartma ya. :D Kadın normal insan gibi patakladı sadece, özel gücü felan Flash felan diye kendi sevmediğin kısma yolladın diziyi. :D

Sadece o patlama olayı ve kasayı açma olayı saçma gibiydi ama ajan bunlar iki telle mi açsın, bomba işte. :D Atom bombası misali enerjiyi içine çekti patladı. :T: