NOW Adım Farah - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Badenin performansı çok güzel oyuncu iyi iş çıkarıyor ben mehmetle iyi bir ikili olduklarına inanıyorum son bölümde dediğin gibi duygusal sahnelerde iyi iş çıkarttı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Ben bundan önce Kalp Atışı dizisinde izledim Esma karakteri idi orda da muhteşemdi hem komedi hem duygusallıkta harikaydi orda şimdi kin Ömeri Selahattin ile partnerdi

bak bu videoya bir göz at bakalım Esma ile Alp

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Evet tek sezon sürdü Show tv de yayınlandı çok güzel diziydi ya oda uyarlama idi Merve Kült filminde de oynamış Bade

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Merve Kült Netflix de yayınlandı bugün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
İzlemiştim çok ama çok güzeldi ua😍
------

Doğru doğru çekimden foto paylaşmış başlıyoruz diye ben dün twitter de paylaştım hatta dizinin adını #benimadımfarah diye yazmış 😃

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Teşekkür ederim hesabında kendisi paylaşmış orda görmüştüm sanatçıyı ilk defa duydum demek dizimizi seviormuş

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Hım ne güzel ya

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,334
Puanı
280
İkinci sezon ilk bölümü izledim. Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli ve Oktay Çubuk kesin olarak ayrılmış. Mustafa Avkıran'ın nasıl bir şekilde gittiği dizide gösterilmiş ama Oktay Çubuk ve Ali Sürmeli nasıl çıkıyor henüz daha bir sahne veya ayrıntı yok. Umarım bu iki oyuncunun da çıkış sahnelerini dizide görebiliriz. Ben karekterlerin son sahnelerine kadar gösterilmesini seviyorum.

Dizi için bu 3 karekter bir kan kaybına neden olmuş mu kesinlikle evet. Bu diziyi izlememim sebebi diğer yapımlar gibi klişe üçlü, dörtlü kombinasyonlara girmeden anlatmasıydı. Çok sürüncemede bırakmıyor, tadında bir karar ile senaryo gidiyordu. Bu farklı denklem bu 3 oyuncunun gitmesi ile son bulmuş oldu ki klişe bir denklemi ikinci sezonda bizlere izletmeye çalışıp ekranda kalmaya çalışacaklar gibi.

Ak Kuzu ve Kara Kuzu olayı geçen sene üstüne basa basa işlendi. Belki de ilk sezon (14 Bölüm) biraz kısa sürdüğü içinde bize hoş gelmiş olabilir. Ak Kuzu ve Kara Kuzu'ya paralel olarak İran'da bulunan Behnam karekteri de bu yolda işlendi. Ancak bu sac ayağını oluşturacak üç kişiden ikisi ikinci sezon başında diziden ayrıldı. Ve büyük ihtimalle konu şuna evrildi. Farah/Behnam ikilisine karşı Bade ve Komiser ile Tahir ve yeni gelen diplomatın kızı aralarında bir senaryo geçeceğini sezdim.

Açıkçası bu duruma biraz üzüldüm. Elinde daha iyi bir konu varken klişe bir konuya diziyi evirmeleri bende hayal kırıklığına sebep oldu. Belki de ben yanılıyorumdur.

Herkese iyi seyirler dilerim. Dizinin ömrü umarım uzun olur.

@Dante @Angelica

Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Bence bir klişe olarak görmedim ya gayet güzeldi