Acun'un İlk Kurbanı ''İffet'' Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tamam Revan. Sen kendini bu gercege inandir. Gercekten gereksiz yere uzatiyorsun sirf kendini hakli cikarmak icin. Ama yeter !

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tamam Revan. Sen kendini bu gercege inandir. Gercekten gereksiz yere uzatiyorsun sirf kendini hakli cikarmak icin. Ama yeter !
Sanki haklisin da yoruldun. Sen ona neden kestirmeden acik bir sekilde haklisin demiyorsun. Ben olsam oyle yapardim. Hatalar en buyuk derslerdir.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Eger rahatlatacaksa seni haklisin. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eger rahatlatacaksa seni haklisin. :D
Beni rahatlatmasi onemli degil. Onemli olan hakli birine haksiz yere haksizsin demen. Yanlis hayatta cikarabilecegin en buyuk derstir. Ama bu forumda nedense yanlistan ders degil sinir cikariyor insan. Herhangi bir seyi yanlis hatiladiginda normalce duzeltmek yerine ne sallıyon? Yalan konusma gibi laflar duyunca insan sinirleniyor. Burde herkes ustune geliyor hemen. İnsaniz hata yapariz. Onun yerine boyle degil boyle diyip anlasmak varken illia kavga cikarmak istiyorlar. Neyse... Son lafım sana degil zaten

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ya dizikolik akasya durağının neyi transfer zaten kanal d nin dizisi saçlama.vadi show un dizisiydi kanal d aldı

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben hakliyim zaten bu konuda. Sen Starida sevdigin icin bir transfer olmadi diyorsun. Sen kendi yanlislarini dogru kabul ediyorsun, bense kendi dogrularimi dogru. Akasya Duragi dogus grubundayken devam etti mi? Evet. Daha sonra transfer oldu. Cunku dizi Star'da final yaptigi icin telifler Star'da kaldi. Erler Film'de devam ettirmek istedi ve dizi ilk olarak Fox'a sonrada Kanal D'ye transfer oldu. Ama sirf kendini hakli cikarmak icin her zamanki gibi yalana basvuruyorsun. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ya dizikolik akasya durağının neyi transfer zaten kanal d nin dizisi saçlama.vadi show un dizisiydi kanal d aldı
Takas baristigimizdan bu yana ilk defa herhangi bir fikrime katildin. Şaşırdım doğrusu

- - - Ekleme - - -

Ben hakliyim zaten bu konuda. Sen Starida sevdigin icin bir transfer olmadi diyorsun. Sen kendi yanlislarini dogru kabul ediyorsun, bense kendi dogrularimi dogru. Akasya Duragi dogus grubundayken devam etti mi? Evet. Daha sonra transfer oldu. Cunku dizi Star'da final yaptigi icin telifler Star'da kaldi. Erler Film'de devam ettirmek istedi ve dizi ilk olarak Fox'a sonrada Kanal D'ye transfer oldu. Ama sirf kendini hakli cikarmak icin her zamanki gibi yalana basvuruyorsun. :)
Yahu Foxa verilseydi dizi Fox izin verirmiyi Kanal D'ye gitmesine? Yine basa donduk. Dogusta olurken Sihirli Annem de vardi, Papatyam da vardi, İki aile de vardi daha bir suru dizi vardi. Su an tekrarlari veriliyor. Akasyanin kalan bolumleri Dogandaydi. Ama Star 4 bolum oynatti. 4 bolum icin bir de anlasmami yapacaklardi?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ben senin fikrine katılmadım doğruyu söyledim burda doğru senin dediğin en son transferi vadi. akasya durağı transfer falan değil.

- - - Ekleme - - -

dizikolik ne sallıyon sen ya akasya durağı ne zaman fox a transfer oldu :D :D sallamanın böylesini görmedim fox ta kaç bölüm oynadı :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fox'ta ekrana geldi demedim. Transfer oldu dedim. Neden bazi insanlar beni anlamak icin cabalamiyor?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
dizi kolik anlamazlar bosuna laf anlatcam die cabalama degmez. Birak nasi biliyorlarsa öle bilsinler :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Haklisin Emre. Gercekten anlamiyorlar. Yahu herkeste goruyor ama dizi kolik hakli demiyorlar. Kreys bile savundu bu konuda ama diger uyeler ve mod.la sadece seyirci kaldi sanirim. :(

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
akasya duragı foxa transferı gerceklesmese bıle dızıkolık haklı dogus grubundan aldı diziyi.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Haberin yalan olduğunu öğrendik Gold Film'in açıklamasıyla.

Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...