Acun Ilıcalı'dan denizz19'a Övgü!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acun Ilıcalı'dan formumuzun emektar üyesi başarılı dizi eleştirmeni olan @denizz19 'a övgü!

Twitter'da yaptığı analizler ve başrılı yorumlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Deniz Tural (@denizz19 )dün gece yaptığı bir açıklamada sevenlerine Survivor izlemeye başladığını duyurdu. Bu durumdan keyif alan Acun Ilıcalı @denizz19 'a cevap verdi ve Deniz Tural'ın dizi yorumlarını da okumaktan keyif aldığını belirtmeyi ihmal etmedi.
IMG_20200522_095954.jpg

İşte o gönderi:

''Survivor 2020'' yeni bölümleriyle her gün 20.00'de TV8'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zaten seninle Whatsapp’tan konuştuk bu konuyu ama buradan da yazayım. Acun Ilıcalı tarafından bile düzenli olarak takip ediliyorsun. :Z Sektörün birçok isminin radarındasın ve kendileri de bunu söylüyor. Bu tamamıyla senin emeğin ve başarın, senin adına çok mutlu oldum. :bhr: @denizz19

• Harika
Reactions: denizz19 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vay canına, süpermiş. Hep diyorum bu adamın kıymetini bilemiyoruz diye. :A

Fav10 televizyon sektörüne yeni bir duayen kazandırdı resmen. :A
Kıymet bilmek için geç kalmadık aslında, hâlâ pamuklara sarabiliriz @denizz19 u :A

Bu konuyu hangi bölümde açaçağımı bilemedim? Şimdilik bu kısımda 😊

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay canına, süpermiş. Hep diyorum bu adamın kıymetini bilemiyoruz diye. :A

Fav10 televizyon sektörüne yeni bir duayen kazandırdı resmen. :A
Bence de beni burada tutmak için altın döşek sermelisiniz :A

Şimdi gördüm, tebrik ederim dostum :A @denizz19
Teşekkürler canım :A

Zaten seninle Whatsapp’tan konuştuk bu konuyu ama buradan da yazayım. Acun Ilıcalı tarafından bile düzenli olarak takip ediliyorsun. :Z Sektörün birçok isminin radarındasın ve kendileri de bunu söylüyor. Bu tamamıyla senin emeğin ve başarın, senin adına çok mutlu oldum. :bhr: @denizz19
Teşekkürler canım :A Her zaman destek,imsin :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gerçekten çok şaşırdım.:eek::eek::eek:

Bu yoklukta falan demişsin adam acaba dalga mı geçiyor diye düşündüm ama ciddiymiş. Tebrikler @denizz19 . Başarılarının devamını diliyorum.:Z

• Harika
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay anasını. :A Bunu daha önce söylemiş miydim bilmiyorum ama @denizz19 benim açık ara en sevdiğim üyedir forumda... Sen ne kadar güzel bir insansın. :bhr: (ekmek çıkar mı ki acaba buradan bize?)
Pek söylememiştin ama ben biliyordum :A

Gerçekten çok şaşırdım.:eek::eek::eek:

Bu yoklukta falan demişsin adam acaba dalga mı geçiyor diye düşündüm ama ciddiymiş. Tebrikler @denizz19 . Başarılarının devamını diliyorum.:Z
Teşekkür ederim Umut inşallah :D