ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

O nasıl teyzeymiş öyle ya :F Refika Hanıma telefondan Adriana Limayı gösteriyorlar diyor İsmet bu kızdan hoşlanıyor diyor ki kim bu Ürgüp'te mi yaşıyor kimlerden diyor onlar da Limagillerden diyor hahaha :F
Fragmanda görmüştüm o sahneyi hafta sonu tekrarından izliycem. :F

Diziye azıcık göz attım, fena değil bence izlenir. :A Kiraz Mevsimi'ndeki kadın bayağı fettan sanırım. :A

Bölümden mi kaynaklı bilmiyorumda yarım saattir izledim reklama girdi şimdi izlediğim sahneler epey iyiydi. :D Burcu Kıratlı içinde zaten her hafta 10 15 dakika bakmışlığım oluyor karakterleri biliyorum o yüzden. :D Lima sahnesi güldürdü. :A Mavi'nin Cemal'in yüzüne birden kahveyi fırlatmasıda iyiydi. :A

@denizz19 dun facebookta dolanirken senin faceni farkettim. saclardan dolayi tanidim tabiki :A
cok cool sun ve deli dolusun resimlerden anladigim kadariyla.
Allah yuzundeki neseyi hic eksik etmesin.

@denizz19 dun facebookta dolanirken senin faceni farkettim. saclardan dolayi tanidim tabiki :A
cok cool sun ve deli dolusun resimlerden anladigim kadariyla.
Allah yuzundeki neseyi hic eksik etmesin.
Aynen forumda nasılsam gerçek hayatımda da öyleyim :D coolluk göbek adım ya :A amin amin niye eklemedin :D

Aynen forumda nasılsam gerçek hayatımda da öyleyim :D coolluk göbek adım ya :A amin amin niye eklemedin :D
benim iki hesap var. biri gercek hayatta yuzyuze tanidigim es dost kayitli. digerinde kimse ekli degil ve o adresi ben resmi yerlere kurumlara bilgi alis verisi icin kullaniyorum. burda takildigim kadar oraya takilmiyorum.
yilda sadece bir kac paylasim yaparim :)

Ah ah bir yiyenimiz çıkmadı :F

Ezik sen de mi izliyorsun :A

Ayy aman :A
haha ay yine kafan baska seylere gitti senin .nerden dedim bu lafi.
sabret zamani gelir elbet. ögretmen degilmisin yurt disina vizesiz gidebilirsin. isvece yada baska ulkelere git seni havada kaparlar :A