ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tempo harika.
Ali'nin hala bu bölümde dizide olması iyi oldu. Öldü deyip geçen haftada bırakmadılar görüntüyü.
en acı yerinde reklam girdi. Etkili türküyle iyi bir sahne geliyor :T
Muhteşem sahneydi Birgül en iyisiydi sahneyi uçurdu keşke biraz daha sürseydi :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Muhteşem sahneydi Birgül en iyisiydi sahneyi uçurdu keşke biraz daha sürseydi :Z

Kefene kadar göstermiş NTC şaşırtmadı. :F
Ben çok beğendim. Ali 1 sene sonraki zaman dilimindede rol aldı. Karşılıklı vefa borçları ödendi bence yapımcı ve Emrah arasında. Defnedilirken o sahneden sonra bitti sandım ama eve geldiklerinde Mavi ile Ali'nin konuşması ve veda edişi artı 1 sene sonraki mezarlıktaki sahneleride güzeldi. Hüzünlendim, gözlerimden yaşlar süzüldü :T

Şimdi dizide komedi kısmı başlayacak :Z
Diziye bu bölümle tekrar bağlandım :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben çok beğendim. Ali 1 sene sonraki zaman dilimindede rol aldı. Karşılıklı vefa borçları ödendi bence yapımcı ve Emrah arasında. Defnedilirken o sahneden sonra bitti sandım ama eve geldiklerinde Mavi ile Ali'nin konuşması ve veda edişi artı 1 sene sonraki mezarlıktaki sahneleride güzeldi. Hüzünlendim, gözlerimden yaşlar süzüldü :T

Şimdi dizide komedi kısmı başlayacak :Z
Diziye bu bölümle tekrar bağlandım :D
Gülperi izliyorum ama o sahnelere baktım :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tüm ekibin emeklerine sağlık 78 bölüm boyunca şahane iş çıkardılar. Daha da devam ederdi aslında ama kanal ile anlaşmazlık yaşanınca böyle bir yol çizildi. Bundan sonraki projelerinde başarılar tüm isimlere. :love1:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha şimdi attım yasımı üzerimen :A 1 aydan fazla olan bildirimler yok oluyor, haliyle 2-3 gün daha erken dönseydim foruma bu etiketini es geçmezdim :A

Şimdi final yorumum:

Apar topar bir final olduğunun farkındaydım ama buna rağmen iyi toparladılar ve sonundada Çiçeğin anlatımıyla bağladılar. En azından herşeyin belli olduğu bir final oldu. Hasibe'nin herşeye rağmen Fatma'ya kucak açması güzeldi ve duygulanmıştım o sahnede. Fazıl Bey bu kez Cemal'i adalete teslim ederek doğru hamle yaptı. En başından Mavi'nin abisinin katili olduğunu ögrendiklerinde adalete teslim etseydi şuan Ali'de hayatta olacaktı. Dolu dolu güzel 78 bölüm izledik, çoğunluğunda güldük ve Hasibe karakteri muhteşemdi. Elmas karakteri hakettiği sonu buldu. Keremcem diziye çok yakıştı ve reytinglerde güzeldi ama galiba anlaşmazlık yüzünden kanal bitirme kararı aldı. Dizinin sonunda beğendiğim bir başka kısım Yaman ve Mavi karakterinin bitliktelik yaşamamaları. İki kardeş aynı kişiye aşk konularından usanmıştık, iyi oldu o detay.
Tüm ekibin emeğine sağlık. Severek izlediğim bir dizi oldu:D Hoşçakal güzel ekip. Yolunuz açık olsun :hand:

Atv için Pazartesiden sonra Cuma'da zor olacak galiba aynı ayarda ya da daha iyi reyting bulma açısından. Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi kanalını çok iyi sırtladı :clapping:
Tüm ekibin emeklerine sağlık 78 bölüm boyunca şahane iş çıkardılar. Daha da devam ederdi aslında ama kanal ile anlaşmazlık yaşanınca böyle bir yol çizildi. Bundan sonraki projelerinde başarılar tüm isimlere. :love1: