NOW Aşk Mantık İntikam - Dizi Yorumları

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bu akşam ki bölüm çok eğlenceli. Oğluşum Zümrüt dizide ki en orijinal karakter. Sende izliyor musun @Emre Ozansoy :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu akşam ki bölüm çok eğlenceli. Oğluşum Zümrüt dizide ki en orijinal karakter. Sende izliyor musun @Emre Ozansoy :D
Kesinlikle, başladığından beri tempo hiç düşmedi ve güldürüyor sahneler. Zümrüt çok başka bir karakter ya, çok iyi yazılmış ve çok iyi oynanmış.

• Beğendim
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kesinlikle, başladığından beri tempo hiç düşmedi ve güldürüyor sahneler. Zümrüt çok başka bir karakter ya, çok iyi yazılmış ve çok iyi oynanmış.

Günay Karacaoğlu'nu izlemeyi özlemişim. Sonunda düzgün bir karakter buldu kendine. Hasan Can'ın sitcomunda harcandı kadıncağız.:D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlk bölümü izliyorum şuan. Sonlardayım. Keyifli bir diziymiş.
Burak ile Burcu'yu yakıştırdım ama olmaz kesin :A

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dün bölümü izleyemedim aslında iyi de oldu, internete mi atsam diye düşünüyordum son verdiğim kararla da internetten izleyeceğim artık çünkü televizyondan izleyince bir türlü odaklanamıyorum ama internetten izleyince o sıkıntı olmuyor :A

İlk olarak İlhan Şen'e bol bol fondöten mi sürüyorlar anlayamadım da özellikle Ç*nar'la basketbol oynadığı sahnede yüzünün rengi bir acayipti. :A

Bu arada artık sonuna kadar Zümrüt'çüyüz, Menekşe hanım teyzemiz o sarı laleyi sevdi, artık işim olmaz onunla. Neyse ki Zümrüt anneciğim onun cevabını verdi :Z

Bu arada ciddi ciddi EsZan olmaya başlıyor, Zümrüt engeli var ortada ama aşk her şeyi halledebilir. Ç*nar ve Çağla (Gülin) da gitsinler de kendilerine yeni yarlar bulsunlar. :A

Bu arada fragman falan bir şey versinler artık sonu öyle bir yerde bitti ki insan heyecandan merak içinde boğuluyor. :A Bu arada o doğum günü sahnesi çok gereksiz uzatılmış, 15-20 dakikalık sahnede taş çatlasın 5 dakikalık işe yarar kısım vardı :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Dün izleyememiştim şimdi tekrarı varmış bir bakınayım en iyisi;)
------

Meğerse dizinin sonuymuş ya izleyemedim 😁😂😀oluversin garı başladı ona bari bakayım:)

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Gülüyorum çünkü Ozan kıskançlıktan geberiyor resmen ya gudum gudum güldürüyor😂😀😀

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Menekşe ve Zümrüt kavga ettiğinde ben:

Pop Corn Mac GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Voleybol sahnesi biraz daha uzun sürebilirdi sanki.

Bu Ozan kendini iyice bir şey zanneder olmuş annesi gibi. Esra iyi yaptı. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Oturdum sonunda bu bölümü de izleyebildim, güzel ama daha çerezlik bir bölüm gibi olmuş. :A

Menekşe'nin Zümrüt'ü kovalamaları hatta her sahneleri harikaydı. :A Bu bölüm bir de bol bol gördük. :Z

En büyük aşklar kavgayla başlarmış veeee EsZan'ın büyük kavgaları başladı, e o zaman aşk. :Z Ç*nar da artık depresyonlara girip de kendini mi asar, yoksa başka şeyler mi yapar bilemem (Ve Çağla) :A Hadi o yemekte bir kız vardı Çınar'ı seviyor diye de ablası artık... :A

Eko ve Elif bitti... Ah o hain evladın iç güveysi olduğunu göremeden dizi bitecek ya, yanıyorum yanıyorum ona yanıyorum. :A

Bu arada Zeyno fazla geride kaldı, Esra'yla güzel güzel sahnelerini bekliyoruz. :A Aynı zamanda az Zümrüt ve Reyhan'ı dışarılarda görelim. :A