Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Allahım repliklere gel. :F2 dakika bakayım dedim. Yemek yerken ses olsun diye başrolde ki kız. bir kıza yalvarıyor.
İşte şu dediğimi yap. Yapmazsan evime geri dönerim. Babam beni memurluk bir işe sokar (!) , istemediğim kişi ile evlendirir (!). Yalnız hanım kızımız bunu derken kıyafetini konuşma tarzına bakıyorsun sanırsan etiler kızı (!)

Böyle boş repliklerle dolu bir diziyi kusura bakmasın ama anca kendileri izler. Memur olmak çokta kötü bir şey değil. Alttan alta genç kızlara mesaj veriyorlar. Çakallar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
ıyyy midemin içine ettiler :ppp:
Allahım repliklere gel. :F2 dakika bakayım dedim. Yemek yerken ses olsun diye başrolde ki kız. bir kıza yalvarıyor.
İşte şu dediğimi yap. Yapmazsan evime geri dönerim. Babam beni memurluk bir işe sokar (!) , istemediğim kişi ile evlendirir (!). Yalnız hanım kızımız bunu derken kıyafetini konuşma tarzına bakıyorsun sanırsan etiler kızı (!)

Böyle boş repliklerle dolu bir diziyi kusura bakmasın ama anca kendileri izler. Memur olmak çokta kötü bir şey değil. Alttan alta genç kızlara mesaj veriyorlar. Çakallar.
bu hafta çiğdem ve @Yiğitt in beklediği aksiyon sahneleri var dizide çiğdem bu sahneleri izlerken heyecandan @destere nin totosunu çimdikler kesin:A @vadikızı @Doğu @MEnes @cookies @denizz19 ve de koca gözlü kız aşığı @Aserat :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen ben de gördüm, Burak Deniz şaşırtıyor bizi. :Z :bhr:
bu hafta çiğdem ve @Yiğitt in beklediği aksiyon sahneleri var dizide çiğdem bu sahneleri izlerken heyecandan @destere nin totosunu çimdikler kesin:A @vadikızı @Doğu @MEnes @cookies @denizz19 ve de koca gözlü kız aşığı @Aserat :A
ayy bu kız güneşin kızlarında her sahnede öpüşen kız değilmi bu dizidede aynı performansını sürdürüyor maşşllah sanırım dizi anlaşmalarında kuralı var öpüşmesiz sahnem olursa oynamam diye :A :A :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Bu repliği yorumlamak için diziyi baştan izlemek gerekiyor tam olarak, dediği replik çok klişe orası ayrı bir muamma :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
ayy bu kız güneşin kızlarında her sahnede öpüşen kız değilmi bu dizidede aynı performansını sürdürüyor maşşllah sanırım dizi anlaşmalarında kuralı var öpüşmesiz sahnem olursa oynamam diye :A :A :A
Benim ailem her diziyi izler. Mesela Poyraz Karayeli de bilirim ben. @Aserat ve @xemrexxx bilir. :A Bu diziyi de az çok biliyorum. :A

Replikler filan klişe resmen. Sene 2016. :(
Şu an kpca gözlü kizli oğlan ormanlik bir alana gidiyor :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
Aynen ben de gördüm, Burak Deniz şaşırtıyor bizi. :Z :bhr:

Reytingler düşünce reklam çalışmalarına başlamışsın. :A

Bu repliği yorumlamak için diziyi baştan izlemek gerekiyor tam olarak, dediği replik çok klişe orası ayrı bir muamma :A
burada çiğdemin oğlan tacize uğramış tez vakitte evlendirilmeli handeyle:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060