Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
diziyi koca gözlü kıza rağmen beğenmedim ama geçen seneki inadına aşk kadar sürebilir bence oyunculuklar oradaki gibi yapmacık :D
@Çiğdem- in oğlan memelerine çok güvenmediği için çok açmamış bu arada çiğdemle @vadikızı nın hande için kilolu-kilo almaya müsait diye karalama yapması da gözden kaçmadı ayol ne demişler yemeğin salçalısı kadının kalçalısı bir deri bir kemik olmayı fit olmak sananlarla doldu ortalık handem böyle çok iyi :bhr:
esas oğlanın üvey kardeşi çok kötü seçim olmuş resmen dökülüyor sarışın renkli gözlüsün gel oyna demişler.ss resmen tubişin erkek versiyonu.ss @denizz19 oynasa daha iyiydi.ss
demet gül yine müthişti koriş gibi şirketin fotoğrafçısı olmuş rolü çok iyi @Aserat çatlasın:A
@destere @MEnes @Doğu @Bully

Haydaa emre bu nerden çıktı ben hande nin kilosuna birşey demedim ayol:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Sizan ikinci bölüm senaryosunu okudum. İki bölümde öyle ahım şahım hiç bir şey olmuyor . Hayat didem dene kızı kurtarmak isterken havuza dusuyor suna yi tehdit edip ismini kullanması konusunda izin alıyor bir de son sahneden murat bunu köstebeklikle suçluyor istifa ediyor ve final

Dizide dedikodu işlerini yapan kiralık astaki gay tipi kopylamislar aynısını kadın versiyonu var.

Espriler ilk bolumde iyiydi ama ikinci bölümde ciddi ciddi azalmış senaryo sadece hayat ve murata yazılıyor diğer oyuncukara yazılan düzgün sahne ve oyunculuk yok. Hande ereçeli oyunculuğunu yukarı çekmesi bundan

Ama yukarida yazdığım gibi senaryo boş bu dizinin tutması çok zor görünüyor

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Senaryoyu okuyunca ikinci bölümün kötu olacağını yazdım ama yönetmen daha da kötü çekmiş diziyi)) senaryodaki güzelim esprileri harcamış izlerken şok oldum resmen senaryo kötü yonetemen daha daha kötüleştirmis.. Şimdiden elveda

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@vadikızı abla sende bırakma diziyi bence netten takip et beraber yorumlaşırız ben şimdi no 309a geçiyorum Aşk Laftan Anlamazın bölümü güzeldi beğeneceğini düşünüyorum. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Olmaz. :D Ben dizi falan izlemiyorum artık. Gerçekten beni sarsabilecek bir senaryo olması lazım. :)

abuu deniz ne oldu sana böyle:F

@vadikızı abla sende bırakma diziyi bence netten takip et beraber yorumlaşırız ben şimdi no 309a geçiyorum Aşk Laftan Anlamazın bölümü güzeldi beğeneceğini düşünüyorum. :D

Yok ablacım bırakmıcam netten takip edecem tabii yorumlaşırız orhancım:D
insin izlicem inşallah

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hayat-Murat iyi ikili olmuşlar, Tuval'de güldürüyor, İpek karakterinede alıştım gibi. Yalnız o Doruk ne öyle ya en abes karakter olmuş. :(