Netflix Aşk 101 (Love 101) - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne şanslısın be ben hiç ünlü görmedim hayatımda İstanbul'a gidersem inş bir kere gittim o zaman da ne şanssızmışım ki birini bile görmedim :A neyse konuyu saptırdım Elimi Bırakma'yı da izlerim diye düşünüyorum ama orada da harikalar yaratmıştır Alina

Sevdiğim bir filmin galasına gitmiştim. :A Orada denk geldi Alina ve bir kaç kişi. :A

Elimi Bırakma'da da güzel Alina, kesinlikle izlemelisin bence onu da. :Z

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sevdiğim bir filmin galasına gitmiştim. :A Orada denk geldi Alina ve bir kaç kişi. :A

Elimi Bırakma'da da güzel Alina, kesinlikle izlemelisin bence onu da. :Z
Pazartesi başlarım zaten bu ara maraton gibi olacak bir de ben bahar gibi Kara Sevda'nın 1.bölümüne az baktım onu önerir misin yoksa 74 bölümlük diziye başlamıyım boşuna

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ikinci dördü de bitirdim ilk dörtten daha iyiydi yine muhteşemdi Burcu ile Işık tam açıldı hatta Burcu eski nişanlısını falan kovarken baya iyiydi bir de özür sahnesi muhteşemdi de en son kapıda kim var onu göremedim neyse yani toplam sezonu değerlendireceksem 10/10 ergen dizisi falan diyenler de saçmalıyor neyse övgülerin haklıymış @EmreOzansoy

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ikinci dördü de bitirdim ilk dörtten daha iyiydi yine muhteşemdi Burcu ile Işık tam açıldı hatta Burcu eski nişanlısını falan kovarken baya iyiydi bir de özür sahnesi muhteşemdi de en son kapıda kim var onu göremedim neyse yani toplam sezonu değerlendireceksem 10/10 ergen dizisi falan diyenler de saçmalıyor neyse övgülerin haklıymış @EmreOzansoy

Beğenmene sevindim, ikinci sezonu bekliyoruz. :Z