Netflix Aşk 101 (Love 101) - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İzleyecek misin diziyi. Her kelimede küfür etmeleri dışında komik ve eğlenceli. Benceizle :A
Sınav haftasından sonra belki diyeyim. Gençlik dizisi olarak Gossip Girl'ü izliyorum şu an, bundan daha iyidir herhalde @xemrexxx :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Şimdi baktım da çoğu bölüm 30 küsür dakika. İşte böyle gelin canımızı yiyin. :Z Meriç Acemi yüzünden bu diziyi izlemem diyen UTC tayfanın da ilk günden izlemesi şaşırtmadı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Bölüm

Dizi oluk oluk akıyor maşallah.:Z

Sinan ile Müdür sahnesi efsaneydi. Müdüre sadece kovucam lan sizi repliği yazmışlar:F

Grup arasında ki ilişkilerin patlak vermesi sonucu hepsi dağıldı. Osman birleştirici güç olarak yardımcı olacaktır.

Burcu'nun hallerine karşı Kemal iyi yaptı. Naz yapma kızım kaç yaşındasın. Adam istese gece yapardı yapacağını. Bulmuşsun böylesini hala bunuyon.

Sinan ile İpek'in olduğu bariz belliydi
Bu ikilinin sonu ne olacak acaba.:(

30 dakikaydı bölüm. Şuana kadar normal bir yerli dizi süresinde 3 bölüm izledim. Bence kimse bi şey kaybetmez izleyerek:Z

Müzikler on numara bu arada. Çılgın aşı ve aşk dolu. Beni alıp götürdü.:bhr:

8/10

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x2
Diziye aşık oldum bu bölümde. Bölüm zaten 39 dakika olduğu için hiçbir şey uzamıyor. :Z

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu siz çok güzel oldunuz. :bhr:

Bu bölüm Kubi bile gözüme batmadı. :Z Dizi cidden beklentimin çok üstünde hem güldürüyor hem de bazı yerleri hüzünlendiriyor.

Eda’nın Işık’a “annen konserde birine mi ...” sahnesinde, Işık’ın annesine gittikleri sahnelerde çok güldüm. :F

Sinan’ın aile durumunu çok merak ediyorum daha da açarlar inşallah. Işık’ın evindeki sahnede duygulandım onun için.

Konser sahneleri harikaydı. :A Osman’ın bilet satmaları, Sinan’ın yaptığı tuvalet planı süperdi. Hele tuvalette sevişen çift. :F :F

Kemal herkesi tersleyince sinirlendim baya ama Burcu ona ilaç gibi gelecek. :bhr:

Yazacak daha çok şeyim var aslında ama bu kadarı kafi. :A

8.5/10

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
1x1

Kerem'in aşırı agresif hali ve Işık'ın saftirik kız hali dışında güzel karakterler çıkarılmış. Eda ve Osman favorim oldu. Bölüm boyunca çalan müzikler biraz fazlaydı, keşke birkaç tanesi olmasaydı. Diziden pek doksanlar havası alamadım. Umarım diğer bölümler şaşırtır beni.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4. Bölüm.

Daha çok Sinanlı bölümler istiyoruz.:Z

Sinan'ın testi iyiydi. Burcu kesinlikle Kemal'e layık.
Kemal ile Sinan diyalogları daha çok olmalı. Sinan'ın zeka dolu tesbitlerini hayretle izledim.:D

Son sahnede aslında be kadar da yıkık biri olduğunu gösterdiler. Hastane sahnesi gerçekten çok etkileyiciydi.

Ipek'in 2020 hali değişik işleniyor. Kadın devamlı masa kurup kaldırıyor. Sonunu merak ediyorum.

8/10

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
1x2

Işık biraz fazla mıymıy bir karakter olmuş. Konser sahnesi güzeldi, ortam güzel kurulmuş. Işık anladık en terbiyeli sensin de rock konserine elbiseyle gitmek ne :A Burcu ile Kemal'i tuvalete kapatmaları ve yan tuvalette birilerinin birlikte olması, Burcu'nun seslerden rahatsız olup utanması :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x2

Işık biraz fazla mıymıy bir karakter olmuş. Konser sahnesi güzeldi, ortam güzel kurulmuş. Işık anladık en terbiyeli sensin de rock konserine elbiseyle gitmek ne :A Burcu ile Kemal'i tuvalete kapatmaları ve yan tuvalette birilerinin birlikte olması, Burcu'nun seslerden rahatsız olup utanması :A
Işık’ı sevdim ben ya hele 2.bölümde eve girdiğinde “merhaba dedecim” diyor ya orada çok tatlıydı. :F

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x3
Bu bölüm ilk iki bölüme göre duygusaldı.

Burcu’nun sarhoş halleri. :bhr: Ama sabah aşırı tepki verdi ya gül gibi adama öyle yapılır mı. :A Kemal de kıskandırmaya çalışıyor daha çok bağlanacaklar. :Z

Işık’ın Sinan için yaptığı klişeydi ama bence çok değerli bir şey Sinan çok tepki verdi onun tepkileri ve Eda-Kerem çıkmazı yüzünden birbirlerine girdiler. :A

Sinan’ın müdüre söyledikleri süperdi çok güzel laf soktu. :A

Son kısımda Eda, Sinan ve Kerem’in haykırdıkları sahneler çok iyiydi.

7/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
1x3
Bölümün favori cümlesi "Okuldan atılmayalım diye p*z*venklik yapıyoruz" :A :A Sinan'ın Işık'a bağırırken ne dediğini asla duyamadım. Hiç olmamış o sahne. Onun dışında duygusal bir bölüm olmuş. Burcu ve Kemal :bhr:

• Beğendim
Reactions: Aserat