eTV Aşk İşleri - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Ortak olarak kanalımıza destek vereceğini sanıyordum ve yanılmak istemiyorum. :A @Çiğdem-

Aynen tekrarlarını veriyor Acun :D

İçerde'nin tekrarına geçtim şimdi, efsaneye bir kez daha bakayım :A Final ve sezon finalleri öncesi İçerde de Söz de tekrarları dayıyorlar, bakalım Salı sabahı kazanan kim olacak :A
Boşver İçerde'yi, Söz'ü asıl heyecan burada. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aynen tekrarlarını veriyor Acun :D

İçerde'nin tekrarına geçtim şimdi, efsaneye bir kez daha bakayım :A Final ve sezon finalleri öncesi İçerde de Söz de tekrarları dayıyorlar, bakalım Salı sabahı kazanan kim olacak :A
Acun isini biliyor vallaha :A yine totalde Söz alir digerlerini İcerde alir :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Hoş geldin dahil olduğun bölümü okumaya ne dersin? Hele ki Lacivert'e verdiğim destekten sonra ayıp olur. :A @denizz19

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Aserat emeğine sağlık, ilk bölüme oranla daha hareketli, derli toplu ve eğlenceli bir bölüm olmuş. :D

@Dosi bir yemeğe tav olmuş, kolay oldu yüzünü güldürmek :A

Deniz ve @vadikızı tanışması, diyalogları güzeldi :D

@destere iyi ki burda değil de son sahneye şahit olamayacak :A @Çiğdem-

Gelecek bölümü bekliyoruz bakalım merakla :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
@Aserat emeğine sağlık, ilk bölüme oranla daha hareketli, derli toplu ve eğlenceli bir bölüm olmuş. :D

Beğendiğine sevindim gelecek bölümlerde komedi dozu daha yüksek olacak. :D

Spoiler vermek gibi olmasın ama ilerleyen zamanlarda @Dosi ile aranızda yeni sorunlar patlak verecek yani huzurunuz pek uzun süremeyebilir. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060

@destere rüşvetmi veriyor bu senaristlere anlamadım ayoll @mrt-06 şimdide @Aserat :F

yalnız dizinin türünün komedi olması hala sıkıntı ramazan bitmeden dizimiz bitmez inş
:A :A :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
@destere rüşvetmi veriyor bu senaristlere anlamadım ayoll @mrt-06 şimdide @Aserat :F

yalnız dizinin türünün komedi olması hala sıkıntı ramazan bitmeden dizimiz bitmez inş
Bu bölüm ilişkinizi masaya yatırdığınız için komedi geri planda kaldı ama gelecek bölümlerde tam gaz devam edecek. Özellikle senin cephende çok büyük gelişmeler var. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Çiğdem ile Selim karşılaştıkları mekanda tartışmış oldular, bu duruma arkadaşları dahi mani olmamamış..öbür yandan Kaan'ın Zeynep'e sürprizi iyiydi,diziye Yeni oyuncu Deniz dahil oldu bakalım öbür bölümlerde daha fazla olacakmı dizide? İyi bir bölüm olmuş, emeğine sağlık @Aserat:)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Çiğdem ile Selim karşılaştıkları mekanda tartışmış oldular, bu duruma arkadaşları dahi mani olmamamış..öbür yandan Kaan'ın Zeynep'e sürprizi iyiydi,diziye Yeni oyuncu Deniz dahil oldu bakalım öbür bölümlerde daha fazla olacakmı dizide? İyi bir bölüm olmuş, emeğine sağlık @Aserat:)
Teşekkürler. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Bu bölüm ilişkinizi masaya yatırdığınız için komedi geri planda kaldı ama gelecek bölümlerde tam gaz devam edecek. Özellikle senin cephende çok büyük gelişmeler var. :A
aa dram vsyle desen birşey demezdik ayoll ama komedi diyince o komik duruyor işte

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Neyse ki Atacan ona tekmeyi vurdu geçen bölüm, @Aserat da etkinliğini azaltacaktır, olmayan birini kim yıldız yapsın :A

Temmuz'u çıkarırsa büyük başarıdır :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
aa dram vsyle desen birşey demezdik ayoll ama komedi diyince o komik duruyor işte
Neyse ki Atacan ona tekmeyi vurdu geçen bölüm, @Aserat da etkinliğini azaltacaktır, olmayan birini kim yıldız yapsın :A

Aslında ilk bölümdeki ilginin olmaması moralimi bozmaya başladı ama gelecek ayı görür. Acaba başka türde bir dizi mi yapsam diye düşünüyorum siz nasıl bir şey istersiniz? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,061
Bölümün kesinlikle en güzel kısmı benim hovarda bir tip olarak ekrana çıkışım oldu o sahne reytingleri arttırır. :A

Çiğdem ve Selim her fırsatta sevişirler artık :F

Yine gülmedim çünkü komik değildi ama güzel dram :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Bölümün kesinlikle en güzel kısmı benim hovarda bir tip olarak ekrana çıkışım oldu o sahne reytingleri arttırır. :A

Çiğdem ve Selim her fırsatta sevişirler artık :F

Yine gülmedim çünkü komik değildi ama güzel dram :A
Ben demiştim sen olunca beğenirsin diye. Ayrıca bu bölüm için gülmekten yerlere yatıracak gibi bir iddiam yoktu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Aslında ilk bölümdeki ilginin olmaması moralimi bozmaya başladı ama gelecek ayı görür. Acaba başka türde bir dizi mi yapsam diye düşünüyorum siz nasıl bir şey istersiniz? :A

sen bizim tazminatımızı paramızı pulumuzu ver kepenkleri kapat bence :A :A :A @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhaha fikrimiz bu yanı düzgün yaz yoksa en ufak seyirci tepkisinde paramızı alıp seni tek basına bırakıp kaçmayı düşünüyoruz destere çoktan kaçtı zaten :A :A :A @Bully
Aynen taliplerimiz çok, elimizi sallasak ellisi :A

Tabii dizi hemen yayından kalkarsa bizim de prestijimiz düşer, en azından 13 bölüm bekleyelim bari :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Aynen taliplerimiz çok, elimizi sallasak ellisi :A

Tabii dizi hemen yayından kalkarsa bizim de prestijimiz düşer, en azından 13 bölüm bekleyelim bari :A
Bu ilgisizlikle devam ederse bilemiyorum. Kıskanıyormuş gibi olmasın ama @denizz19 ve @mrt-06'nın dizileri 200 mesajı geçerken bunun 30-40 mesajda kalmasına üzülüyorum benim suçum ne? :A