Aşkı Memnu Yeniden Türkiye Gündeminde

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
images (1).jpeg

Kanal D'nin 2008-2010 tarihleri arasında yayınladığı Ay Yapım imzalı Aşkı Menü yeniden Türkiye gündeminde.

Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre'nin başrolünde olduğu dizi bugün Kanal D'de 78. Bölümü ile ekrana geldi. Yarın final bölümü yayınlanacak olan dizi Türkiye gündemin uzun süre ilk sırada yer aldı. Yarında final bölümüyle yine gündemde olacağı aşikar.

2019-09-18 20.54.18.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böylesi gelmedi, gelmeyecek... Yarın TT listesi sallanacak anlaşılan, eve erken gelebilirsem finali izlerim muhakkak. :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Bu aralar Youtube'dan yeni videoları yüklenirken açıp açıp izliyorum. Tam anlamıyla muhteşem bir diziydi. Bunda başta Beren Saat olmak üzere ve diğer oyuncuların profesyonel oyunculuğunun katkısı da büyük. Keşke böylesi tekrar gelse.. :(

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu aralar Youtube'dan yeni videoları yüklenirken açıp açıp izliyorum. Tam anlamıyla muhteşem bir diziydi. Bunda başta Beren Saat olmak üzere ve diğer oyuncuların profesyonel oyunculuğunun katkısı da büyük. Keşke böylesi tekrar gelse.. :(

Yanına yaklaşabilen yok. Her seferinde aynı heyecanla izletebilen yok. Baş yapıt resmen budur. Diğer diziler ev Aşkı memnu olarak Türk dizi tarihi ikiye ayrılmalı. Beren Saat ve diğerleri olarak oyuncularda ikiye ayrılmalı. Efsanelerin efsanesi resmen.:bhr: Konuya tam duygularımı yazamamıştım.:A

• Harika
Reactions: kerem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yinemi ölüyor bu :F Bir kalıcı olarak öldüremedik gitti ayoll her yıl en az 2 kere hortluyor :A :A :A @Bully @Yiğitt
Çatla :A Her yıl da görmeye devam edeceksin :A Yarın final bölümümüze bekleriz seni de :A

Bihter'i ebediyete uğurlayacağız yine... Sonsuza dek yaşayacak bir dizi Aşk-ı Memnu, gönüllerde taht kurdu :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarın tüm gün Türkiye bu diziyi konuşacak yine. Sende burada derdine yan:A @Harunnn60 'da izler umarım. :A
Çatla :A Her yıl da görmeye devam edeceksin :A Yarın final bölümümüze bekleriz seni de :A

Bihter'i ebediyete uğurlayacağız yine... Sonsuza dek yaşayacak bir dizi Aşk-ı Memnu, gönüllerde taht kurdu :bhr:
Okulda finalden sonrakı günü hiç unutmuyorum zaten hala dekoltesini knusuyordu sınıftakı oğlanlar :F :F :F