Ağustos 2019 | Fav10 Ayın Trendleri

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Böyle ortak noktaları yakaladıkça yavaş yavaş iyice kütüğe doğru evrilmeye devam edecek dreamy :A Bir de @Maskeli Fedai yle birlikte üçümüz ortak noktalar yakaladık mı tamamdır bu iş, döndüğünde tanıyamayacaksın dreamy'i :A
Artık geri döndüm sahalara :A İlk operasyonumuz melunun has adamı @dreamy denen üyeyi bünyemize katmak olacak :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim Tarkan sevgim biraz geç başladı yine de seçer miydim bilmiyorum. Zaten şu ana kadar seçilmemesini o nedene bağlamıştım. :A
Seneye elini çabuk tut al Tarkan'ı, zaten birçok önemli isim ilk 2 sezonda seçildiğinden şampiyonluk şansın baya yüksek olur :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senle de bir ortak noktamızı bulmuştu @Çiğdem ama şu an hatırlamıyorum. :A @Bully @MasacRE
Onu hatırlaman lazım zorla hafızayı :A
Sağır birini koy yarışmaya Tarkan'la çeyrek final yapar zaten, Tarkan ile çeyrek final başarı sayılamaz kütük dostum batırmış Tarkan'ı @Maskeli Fedai :A @Bully @Çiğdem
Tarkan değil zaten orada anlaşmak yerine zıtlaşmıştınız @Maskeli Fedai benden izin almadan seçemez ilerki dönemlerde demişti dreamy için :A :A :A

Ortak noktanızı hatırlayamadım bende :A Ve hatırlayacağımıda hiç sanmıyorum :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sağır birini koy yarışmaya Tarkan'la çeyrek final yapar zaten, Tarkan ile çeyrek final başarı sayılamaz kütük dostum batırmış Tarkan'ı @Maskeli Fedai :A @Bully @Çiğdem
Kesinlikle katılıyorum :A Koskoca Megastarla 2 sezon da çeyrekten öteye gidemedi :A Birinde de Ceceli'ye geçilmişti :A

Ben de o sezonlar Yalınla final ve yarı final görmüştüm. Demek ki şampiyonluk nasibinde yokmuş napalım :A