9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sanırım sen de @Fks14 gibi başka dizi izliyon )) düşürmedi aldırdıgını söyledi ama sonra aldırmadıgı ortaya çıktı bende dizinin başında uyudugum zamanda düşürdü sandım ))))
Off haklısın ben yanıldım. :D 2 hafta geçince unutmuşuz. Bu bölümde hiç bahsedilmeyince aklımdan çıkmış. Senaristler bebeği kafalarında yok etmişlerdir belki. :))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Off haklısın ben yanıldım. :D 2 hafta geçince unutmuşuz. Bu bölümde hiç bahsedilmeyince aklımdan çıkmış. Senaristler bebeği kafalarında yok etmişlerdir belki. :))))
sen hala aşk maşk mı izliyon be aga zamanınıza yazık :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tahmin ettiğim gibi Karadayı geçmiş Total'de O ses'i.Tebrik ederim.Acun güzel bir bölüm yapmaz ise geçilmeye devam edilir bundan sonra.:)
O ses Ab'de baya iyi gidiyor hala.Yavaş düşer ve zirvede bırakır program ab'de.

Aşk çok kötü.Kayıp felaket.Babam Sınıfta Kaldı berbat.Altındağlı için boş yere umutlanmışız.:kiki:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Altındağlı müthiş bir düşüş yaşamış.. Olacağı buydu öyle bir reklam stratejisi yok yok yok..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Tns bu sefer Karadayıyı Ab'de düşürmüş Totalde yükseltmiş :bağır:Neyse Totalde 11 almış

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,411
Puanı
1,061
karadayı müthiş senaryosu ile yine total olmuş :X @Forumdash
o ses meydanı boş buldu ab de şov yapmış

gelelim günün incilerine:

kayıp totalleşmiş türk izleyicisi alıştı artık fazla aksiyon olunca biliyor kalite hep düşüyor kayıp da aksiyon olmasna rağmen kaliteyi bozmasa da genelleme kurbanı olmuş dizi :(
aşk niye devam ediyor ki hangi gün şansı var bu dizinin :)
bbs trt için iyi gitmiş
altındağlı kötü gitmiş şafak sezerden tony soprano yaparlarsa az bile :X zaten o dizi tutsaydı @destere den de brad pitt olurdu :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kanal D sanki A.Ş.K. harikulade oranlar alıyormuş gibi bitirdi diziyi kendi elleriyle. :X

Arkadaş Kanal D`yi Pazartesi Yalan Dünyadan başka idare edebilecek bir yapım. Yok Yok Yok!

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Altindagli fena dusmus. Reklam stratejisi cok kotuydu ama ondan daha buyuk etki bolumun asiri kotu olmasaydi. Yazik ediyorlar guzelim senaryoya. Cok ozensiz cekiyorlar

Hic sanmiyorum ama insallah su ratingler kanalada yapimciyada yonetmene de ders olur

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
A.Ş.K.'ımın aldığı oranlara bak. Kanal D ne diyeyim ki ben sana? Allah tependen baksın! :bağır:

Karadayı her iki grupta da çok iyi reytingler almış. Tebrik ederim. :rolleyes:

Kanal D sanki A.Ş.K. harikulade oranlar alıyormuş gibi bitirdi diziyi kendi elleriyle. :X

Arkadaş Kanal D`yi Pazartesi Yalan Dünyadan başka idare edebilecek bir yapım. Yok Yok Yok!
RevaN YD ile yatıp YD ile kalkıyorsun. Ay Valla gına geldi artık. :X

Diziyi koymadığın gün kalmadı zaten, o da ayrı bir konu. :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Altındağlı, A.Ş.K ve Kayıp çok kötü gitmişler..

Mucize Hayatlar ilk 100'e girememiş. Dün program çok boştu bugün 2 konuk almışlar biraz daha iyiydi yükselebilir..