9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

sanırım sen de @Fks14 gibi başka dizi izliyon )) düşürmedi aldırdıgını söyledi ama sonra aldırmadıgı ortaya çıktı bende dizinin başında uyudugum zamanda düşürdü sandım ))))
Off haklısın ben yanıldım. :D 2 hafta geçince unutmuşuz. Bu bölümde hiç bahsedilmeyince aklımdan çıkmış. Senaristler bebeği kafalarında yok etmişlerdir belki. :))))

Tahmin ettiğim gibi Karadayı geçmiş Total'de O ses'i.Tebrik ederim.Acun güzel bir bölüm yapmaz ise geçilmeye devam edilir bundan sonra.:)
O ses Ab'de baya iyi gidiyor hala.Yavaş düşer ve zirvede bırakır program ab'de.

Aşk çok kötü.Kayıp felaket.Babam Sınıfta Kaldı berbat.Altındağlı için boş yere umutlanmışız.:kiki:

Altındağlı müthiş bir düşüş yaşamış.. Olacağı buydu öyle bir reklam stratejisi yok yok yok..

Tns bu sefer Karadayıyı Ab'de düşürmüş Totalde yükseltmiş :bağır:Neyse Totalde 11 almış

karadayı müthiş senaryosu ile yine total olmuş :X @Forumdash
o ses meydanı boş buldu ab de şov yapmış

gelelim günün incilerine:

kayıp totalleşmiş türk izleyicisi alıştı artık fazla aksiyon olunca biliyor kalite hep düşüyor kayıp da aksiyon olmasna rağmen kaliteyi bozmasa da genelleme kurbanı olmuş dizi :(
aşk niye devam ediyor ki hangi gün şansı var bu dizinin :)
bbs trt için iyi gitmiş
altındağlı kötü gitmiş şafak sezerden tony soprano yaparlarsa az bile :X zaten o dizi tutsaydı @destere den de brad pitt olurdu :A

Kanal D sanki A.Ş.K. harikulade oranlar alıyormuş gibi bitirdi diziyi kendi elleriyle. :X

Arkadaş Kanal D`yi Pazartesi Yalan Dünyadan başka idare edebilecek bir yapım. Yok Yok Yok!

Altindagli fena dusmus. Reklam stratejisi cok kotuydu ama ondan daha buyuk etki bolumun asiri kotu olmasaydi. Yazik ediyorlar guzelim senaryoya. Cok ozensiz cekiyorlar

Hic sanmiyorum ama insallah su ratingler kanalada yapimciyada yonetmene de ders olur

Son düzenleme:
A.Ş.K.'ımın aldığı oranlara bak. Kanal D ne diyeyim ki ben sana? Allah tependen baksın! :bağır:

Karadayı her iki grupta da çok iyi reytingler almış. Tebrik ederim. 🙄

Kanal D sanki A.Ş.K. harikulade oranlar alıyormuş gibi bitirdi diziyi kendi elleriyle. :X

Arkadaş Kanal D`yi Pazartesi Yalan Dünyadan başka idare edebilecek bir yapım. Yok Yok Yok!
RevaN YD ile yatıp YD ile kalkıyorsun. Ay Valla gına geldi artık. :X

Diziyi koymadığın gün kalmadı zaten, o da ayrı bir konu. :F

Altındağlı, A.Ş.K ve Kayıp çok kötü gitmişler..

Mucize Hayatlar ilk 100'e girememiş. Dün program çok boştu bugün 2 konuk almışlar biraz daha iyiydi yükselebilir..