Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Şu kısım yetti zaten daha da uzatmayacam git sevincini yaşa lütfen çünkü gittikçe saçmalıyorsun. :A

Aslında çok basit anlaması. Genelde ciddi olunca gülücük falan kullanmam ama bazen gülücüklü mesajlarda bile tepkimi, sitemimi, göndermemi yapıyorum çok güzel oluyor. :A
Ayan beyan ortada olan bir gerçeği bu kadar görmezden geliyorsan bence de uzatmayalım. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Alev Alev kötü etkilenmiş.

Camdaki Kız sürpriz yaptı AB'de, BZK'ı geçmesini beklemezdim.

Akrep için üzgünüm.

BZÇ kötü düşmüş bu hafta.

Mucize Doktor beklediğim oranları almış.

BZK şaşırttı, ciddi yükselme bekliyordum ama yapamamış. Bence çift rakamlara çıkamayacak.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Camdaki Kız süper oranlar almış. Haftaya ab de filan 10 reytingi geçeceğini düşünüyorum ben. Dün yapılan tek eleştiri kameramanın hindistandan gelmiş olmasıydı (izleyen ne demek istediğimi anladı😂😂) onu da terbiye ederler birkaç zamana zaten.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Ya bir aydır rehin aldın forumu. İyi ki yüksek başladı. Düşük başlasaydı seni nasıl toparlardık bilemiyorum. :D
IMG_1490.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Mucize Doktor için yeni sezon onayı bu reytinglerden sonra verilmez umarım, dizi iyice çekilmez bir hal aldı, onay alırsa birkaç bölüm yayınlanıp final yapmak zorunda kalır. Dizi nerelerden nerelere geldi şaka gibi.

Camdaki Kız meraktan izlendi bence, gelecek hafta esaslı bir düşüş bekliyorum.

Çukurova güçlü rakiplere rağmen fazla yara almadan yoluna devam ediyor, 9+ almış Total'de daha ne yapsın bu dizi. :A :Z

Alev Alev'in ipini beklenildiği gibi aynı türden olan CK çekecek gibi, senaryo hataları tüm kadroyu heba etti, 2. sezon olacak diyorduk bir de ilk bölümler aldığı reytinglerle. :(

Akrep iyice dibi görmüş 20. blm final olur muhtemelen, bu kadar az izlenmeye kimse katlanamaz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Mucize Doktor için yeni sezon onayı bu reytinglerden sonra verilmez umarım, dizi iyice çekilmez bir hal aldı, onay alırsa birkaç bölüm yayınlanıp final yapmak zorunda kalır. Dizi nerelerden nerelere geldi şaka gibi.

Camdaki Kız meraktan izlendi bence, gelecek hafta esaslı bir düşüş bekliyorum.

Çukurova güçlü rakiplere rağmen fazla yara almadan yoluna devam ediyor, 9+ almış Total'de daha ne yapsın bu dizi. :A :Z

Alev Alev'in ipini beklenildiği gibi aynı türden olan CK çekecek gibi, senaryo hataları tüm kadroyu heba etti, 2. sezon olacak diyorduk bir de ilk bölümler aldığı reytinglerle. :(

Akrep iyice dibi görmüş 20. blm final olur muhtemelen, bu kadar az izlenmeye kimse katlanamaz.
Ah canım sen ve şu boş hayallerin. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Camdaki Kız çok iyi başlamış ancak o çok olay olan kamera çekimlerine çözüm bulmalılar. Sosyal medyadaki videolardaki hali bile sinir bozucuydu. Bir bölüm boyunca katlanılmaz olmuştur. Ayrıca başroldeki adam bu yükü kaldıramayacak yetenekte birisi gibi. Çağatay Ulusoy'un Adını Feriha Koydum'un ilk sezonundaki hali gibi. YouTube'tan kısa kısa baktım ama beni çekmedi rol yeteneği. Sırf çift uyumu için risk almışlar. İnşallah bölümler ilerledikçe ısınır rolüne.

Akrep için üzülüyorum. Kanal sırf Özcan Deniz için gününü değiştirdi. Ancak şöyle bir durum var cuma günleri bu kadar düşmeyebilirdi belki ama sezon sonu final yapmaktan kaçamazdı bence. Alacağı maksimum 4-4.5 aralığı olurdu geçmiş bölümlerde. Ancak dizinin bu kadar dip yapmasının sebebi de senarist. Konuyu çok hızlı tüketip yeni karakterler soktu. Ben Fikret çıktıktan sonra izlemeyi bıraktım gibi bir şey. Sevilmese de dizinin ana katrakterlerinden birisiydi. Onun gidişi bile etkilemiştir. Annem hala izliyor ama ''İyice bozdular bu diziyi'' diye yorum yapıyor.
Her neyse kanala ne kadar başta kızsam da dizinin arkasında bu kadar durması bile mucize. Eğer 26 bölüm sözü gerçekten verildiyse helal olsun.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Camdaki Kız'ı sırf Burcu için sevsem sempati duysam da Aserat'ın bu gereksiz abartı halleri için düşsün isterim :bhr: