Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
#MucizeDoktor bu hafta düşüşte.
Total : 5,69 (6)
AB : 5,82 (5)
ABC1 : 5,53 (6)

#AlevAlev
Total : 3,55 (12)
AB : 2,69 (12)
ABC1 : 2,84 (13)

#CamdakiKız ilk bölüm reytingleri..
Total : 5,23 (7)
AB : 7,43 (1)
ABC1 : 6,95 (3)

#BirZamanlarÇukurova
Total : 9,79 (1)
AB : 6,04 (3)
ABC1 : 8,06 (1)

#BirZamanlarKıbrıs
Total : 6,35 (4)
AB : 7,40 (2)
ABC1 : 7,55 (2)

#Akrep
Total : 1,81 (26)
AB : 1,30 (28)
ABC1 : 1,91 (23)

Gözün aydın @Aserat

Kaynak: Deniz TURAL twitter
Vay vay vay şu oranlara bak :eek:
@Aserat ı kızdıramayacağız :A @Özgür @serhatt

Camdaki Kız burun farkı ile AB'yi almış ama haftaya Bir Zamanlar Kıbrıs alır çünkü 0.03 gibi bir fark varmış sadece @mesmeso
Bu hafta birazda meraktan izlendi Camdaki Kız. Dizi kanalı memnun edecek oranlar alır ama zirvede devam edeceğini pek sanmıyorum nedense.

Gelelim Bir Zamanlar Çukurova'ya. Dizi AB kısmında 3. olmuş ve aslında hakedilen oranlar. Daha da düşebilir ama dizisinin düşme lüksü var dediğim için.
Akrep ve Alev Alev çökmüş beklendiği gibi. Mucize Doktor da haftaya yükselmezse onun içinde işler karışabilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060

Camdaki Kız burun farkı ile AB'yi almış ama haftaya Bir Zamanlar Kıbrıs alır çünkü 0.03 gibi bir fark varmış sadece @mesmeso
Bu hafta birazda meraktan izlendi Camdaki Kız. Dizi kanalı memnun edecek oranlar alır ama zirvede devam edeceğini pek sanmıyorum nedense.

Gelelim Bir Zamanlar Çukurova'ya. Dizi AB kısmında 3. olmuş ve aslında hakedilen oranlar. Daha da düşebilir ama dizisinin düşme lüksü var dediğim için.
Akrep ve Alev Alev çökmüş beklendiği gibi. Mucize Doktor da haftaya yükselmezse onun içinde işler karışabilir.
Meraktan izlendiği çok belli, gelecek hafta 3 bandına düşer görürsün. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Bir Zamanlar Çukurova - Feci şekilde düşüş yaşamış özellikle Abc1 de 2.58 reyting birden düşmüş yuh yani.

Bir Zamanlar Kıbrıs - İyi başladı öyle de gidiyor.

Mucize Doktor - bom boş günün ekmeğini yediğini bu hafta daha da kanıtladı :A hafta ya daha da düşerse ortalık karışabilir.

Alev Alev - Düşüş yaşamış Show Tv fişini çekerse şaşırmam.

Camdaki Kız - İyi başlamış ama devamının geleceğini düşünmüyorum nedense.

Günü en az hasar ile ve bu oranları hiç hak etmeyen canım dizim Akrep olmuş :(. Allah belanı versin Star tekrardan

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Her ne kadar tahmin konusuna düşük yazsam da bekliyordum 5-6 bandında açılış. AB sürpriz oldu benim için ama fark çok az. :A

İyi oranlar almaya devam eder ama düşüş olacaktır. İlk bölümü çok merak eden oldu ama hem o saçma sapan zoomlar, hem yavaş tempolu akmayan bir ilk bölüm vardı. İzleyici kaçabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Camdaki Kız, Total ve ABC'de beklendiği gibi almış ama AB oranı beni çok şaşırttı. Haftaya bu oranların ne kadarı meraklı izleyicilerden gelmiş tam görürüz. Tebrikler bu harika açılış için.

Kıbrıs yeni gelen rakibine karşı güzel bir karşılık almış. Bu hafta daha dengeli bir bölüm vardı. Ben haftaya AB'de liderlik bekliyorum. Sezon finaline doğru tüm kategorilerde liderlik de gelebilir.

Çukurova o beklenen büyük düşüşleri yaşamış. Böyle giderse yeni sezon işini bir daha düşünsünler bence.

Mucize Doktor fanlarının içinde kalan son yeni sezon umutları da yavaştan bitmeye başlayabilir. Bu dizi daha kolay kolay yükselmez. Bu şekilde final yapmaları iyi olur.

Alev Alev ne zaman final yapıyor belli oldu mu?

Akrep için de yakın zamanda erken final haberi gelir. Bu oranlarla 26 bölüm sürmesi gibi bir ihtimal yok. Hiç kimse bu kadar zararı göze almaz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Reyting sonuçları belli oldu.
  • Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız' ekranlara bomba gibi düştü. AB'de ilk haftadan zirveye yerleşen yapım ABC1'de 3, Total'de ise 7. sıradan açılış yaptı.
  • 2. bölümüyle ekrana gelen yeni TRT 1 dizisi 'Bir Zamanlar Kıbrıs' geçen hafta aldığı oranları korumayı başarken AB'de zirveyi kılpayı kaçırdı.
  • Öte yandan eski dizilerde ise durum iç açıcı değil. Uzun süredir özellikle Total'de çift haneli oranları gören 'Bir Zamanlar Çukurova' geçen haftaya göre tüm gruplarda ortalama 1-2 reyting kaybederek büyük şok yaşadı.
  • Geçen sezonun rekortmen dizisi 'Mucize Doktor' 57 bölümlük yayın hayatının en düşük reytinglerini alırken Total ve ABC'de 6. sıraya kadar geriledi.
  • 'Alev Alev' tüm gruplarda ilk 10 dışı kalarak tehlike sinyalleri vermeye başlarken uzun süredir reyting riski yaşayan 'Akrep' ise tüm gruplarda 1 bandında reyting alarak gecenin en az izlenen dizisi oldu.

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Camdaki kız beklediğimin üstünde başlamış.Bakalım haftaya nasıl olacak.Mucize doktor nerden nereye dedirtiyor adeta kredisi azaldı.Bzç üzümlü kekim AB grubu elden gitti 😂 Bu ay perşembe gününde düşük reytingli diziler biterse eğer sapma nasıl olacak göreceğiz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Reyting sonuçları belli oldu.
  • Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız' ekranlara bomba gibi düştü. AB'de ilk haftadan zirveye yerleşen yapım ABC1'de 3, Total'de ise 7. sıradan açılış yaptı.
  • 2. bölümüyle ekrana gelen yeni TRT 1 dizisi 'Bir Zamanlar Kıbrıs' geçen hafta aldığı oranları korumayı başarken AB'de zirveyi kılpayı kaçırdı.
  • Öte yandan eski dizilerde ise durum iç açıcı değil. Uzun süredir özellikle Total'de çift haneli oranları gören 'Bir Zamanlar Çukurova' geçen haftaya göre tüm gruplarda ortalama 1-2 reyting kaybederek büyük şok yaşadı.
  • Geçen sezonun rekortmen dizisi 'Mucize Doktor' 57 bölümlük yayın hayatının en düşük reytinglerini alırken Total ve ABC'de 6. sıraya kadar geriledi.
  • 'Alev Alev' tüm gruplarda ilk 10 dışı kalarak tehlike sinyalleri vermeye başlarken uzun süredir reyting riski yaşayan 'Akrep' ise tüm gruplarda 1 bandında reyting alarak gecenin en az izlenen dizisi oldu.
1-2 reytinglik düşüş, üstelik iki yeni rakibe rağmen, şok mu oluyor. :F

İşine geldiği gibi yazmışsın yorumunu da, CK bomba gibi düşmüş, başka arzun. :A

• Harika
Reactions: Özgür

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Hey gidi MD hiçbir grupta 6 bile alamayacak hale de geldin ya...
Yeni sezona hiç mi hiç gerek yok, bu sezon bile baydı herkesi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu başlık ne ya. :F Ben ömrümde böyle taraflılık görmedim. Hangi yeni dizi için bunlar yapıldı?

Reyting yorumu da ayrı acayip. Camdaki Kız ekrana bomba gibi düşmüş. :F CK bomba gibi düşmüşse geçen hafta neredeyse aynı oranları Kıbrıs da bomba gibi düşmüş oluyor. :F Teşkilat ne oluyor onu çözemedim çünkü o da ilk bölümüyle 10 küsürdü bomba üstü bomba oluyor. :F Yine iyi güldük. :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Benim derdim senle :A çok uçuyorsun.
Sevdiğin şu 3 kadına rağmen attığın taklaları düşününce sen daha acınası haldesin :A
@Özgür
Ekli dosyayı görüntüle 101330

Tutar demene değil, diğerleri erir, bu parlar vs diye uçmana laf atıyorum :A
Neyse git işine odaklan :A

Ben senin gibi hiçbir şeyi abartmıyorum en azından. :A Yükseklerden uçtuğun için çakılan sen olacaksın. :A
------

Muhteşemsin. :bhr: Ama anlamaz o boşa yorma kendini. :A
IMG_0968.JPG

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Camdaki Kız'ın iyi bir açılış yapmasını bekliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim gerçekten çok mutluyum. :Z Acaba başlarda yavaş tempo nedeniyle izleyici kaçmış mıdır dedim ama belli ki "gerçek hayat hikayeleri" daha çok su kaldıracak ve Gülseren Budayıcıoğlu işleri uzun süre gündemi meşgul etmeye devam edecek. Şu zoom'lar azaltılırsa ve tempo daha dinamik hale gelirse daha da yükseleceğinden eminim çünkü perşembenin böyle taze bir soluğa ihtiyacı var. Gelecek hafta düşer mi bilmem ama Youtube'da ilk bölüm ve 2. bölüm fragmanının trendlere girdiğini düşünürsek iddiası kolay kolay gitmez. Burcu'nun ekranlara damga vurması daha şimdiden tamamlandı sıra 27 Nisan sonrası dijitalde. :oley:

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın yükselememesi şaşırttı. En azından 8-9 bandına yakın alır diye düşünmüştüm ama pek kıpırdanamamış. Yine de bu reytingler TRT için yeter de artar zaten bir dizi de 10+ almayıversin. :A

Çukurova'nın boşluktan bu kadar yüksek aldığı tekrar kanıtlandı yoksa daha iki hafta önce 12 küsür alan dizinin yeni rakip geldi diye bu hafta 9'a düşmesi ilginç. :A Sezon sonunda zirvede bitirmek varken bir de 4. sezon yapacaklar Allah sabır versin. :A

Mucize Doktor gibi geçen sezona damga vuran bir yapımın bu kadar gerilemesi çok üzücü ama görünen köy kılavuz istemiyor maalesef. Dizinin ruhu, büyüsü, karakterleri bir anda kaçınca ortada izleyicinin tutunacağı bir şey kalmadı. Serkan Keskin değil allame-i cihan gelse bile artık gidenler geri gelmez korkarım.

Ve günün en güzel gelişmelerinden biri de Alev Alev rezilliğinin çakılması. :Z Demek ki bu işler Demet Evgar'a kadına şiddetle ilgili tiradlar attırıp prim kasmaya çalışmakla olmuyor. Zaten sosyal medyadaki bir avuç akılsızı dinleyip o rezil çifti yaptıklarında bu dizi bitmişti ama Camdaki Kız son darbeyi vurdu. Sosyal medyaya göre senaryo yazan tüm vasıfsızlara da kapak olsun bu sonuçlar. :Z

Akrep'in 26. bölümü görme ihtimali iyice zorlaştı çünkü Star bile bu kadarına dayanamaz. Ama reytingler düştü diye Evrim Alasya'yla dalga geçme cüretini gösterebilen ergen SÇK fanlarına (kendi dizileri gecenin 11'inde bu kadar alırsa iyidir) inat devam etmesini isterim.
------

Başlık ciddi mi ya?
Bu başlık ne ya. :F Ben ömrümde böyle taraflılık görmedim. Hangi yeni dizi için bunlar yapıldı?

Reyting yorumu da ayrı acayip. Camdaki Kız ekrana bomba gibi düşmüş. :F CK bomba gibi düşmüşse geçen hafta neredeyse aynı oranları Kıbrıs da bomba gibi düşmüş oluyor. :F Teşkilat ne oluyor onu çözemedim çünkü o da ilk bölümüyle 10 küsürdü bomba üstü bomba oluyor. :F Yine iyi güldük. :F
Yeni dizi olduğu için bu haftalık vurguladım sonuçta ilk bölümü yayınlanan her işin reytingi merak edilir. Aynı şeyi gişe sonuçları konusunda da o hafta vizyona giren yeni filmler için yazıyordum buna strateji derler. :A

İyi başlamakla kalmayıp neredeyse tüm dizilerden izleyici çaldığına göre gayet de bomba oluyor herhalde yaşadığın şokla ne diyeceğini şaşırdın. :A @Özgür