8. Gün - Tanıtım Fragmanı | ATV

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dediklerinden hiçbir şey anlamadım @Çiğdem- gibi oldun şu an :A :A

2 haftaya tarihimiz belli olcak nasilsa az daha sikin dişinizi :A

Ne yapalım dişimizi :F :F

sikin dişinizi (b) o deyimi duymadim deme:F

Sıkın değil miydi o :A :F

yazım hatası olduğu açıkça belli @Forumdash a bu konuda fazla yüklenmemek lazım :)
zaten böyle bir eylemi gerçekleştirmek imkansız insanın anatomik yapısına ters bir durum :) vücudu 360 derece kıvırıp bamyayı dişe değdirmek hiç bir şartta mümkün değildir :)
Hhahaha Aaa şu konuşmalara bak @S.G.A.T. :F Ne yapıyorsun geceleri gizli gizli içkimi dağıtıyorsun bunlara :F 1 tane Şarhoş yetiyordu foruma başka çıkarma Sgat :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hhahah Aaa o değil olur hata ama @Forumdash ne yazdığınıdamı görmüyor :A

Bu aralar bana gülenlerin başına geliyor klavye hatalarıma gülüyordu kendisi benim 3 katım pot kırmış . Benimkiler masumdu en azından :A :A :A
Yanlış yazıyor uyarıyorum yine aynısını yazıyor ona şaşırdım en çok :A :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Hhahah Aaa o değil olur hata ama @Forumdash ne yazdığınıdamı görmüyor :A

Bu aralar bana gülenlerin başına geliyor klavye hatalarıma gülüyordu kendisi benim 3 katım pot kırmış . Benimkiler masumdu en azından :A :A :A
Siz hepiniz, siz topyekün, siz tillahınız, FESATSINIZ!!!! :A:A:A Gelmiş bide uzatmaları oynatıyor:F

Yanlış yazıyor uyarıyorum yine aynısını yazıyor ona şaşırdım en çok :A :F
Uyarmasan uzamayacaktı :X Al ı koyuyorum noldu:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Siz hepiniz, siz topyekün, siz tillahınız, FESATSINIZ!!!! :A:A:A Gelmiş bide uzatmaları oynatıyor:F

Uyarmasan uzamayacaktı :X Al ı koyuyorum noldu:F
Ben uzatmayacaktım ama sen o deyimi bilmiyorum deme diyince acaba gerçekten öyle bir deyim mi var diye düşündüm hatta internetten baktım bile :A :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sen ne kadar "düşünceli" birisin :F:F Bi daha düşünme hep kazalara sebebiyet veriyorsun:A
Bazı şeyleri çok takıyorum kafama acaba bilmediğim bir şey mi var diye hemen araştırma gereği duyuyorum ama genelde boş çıkıyor tabi bu takıntılarım :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Flash izledim yorum yapacam birazdan sen ne durumdasın :A

Birde Perşembe geldi Arrow geçen haftaya hala bakmadım vlla dizi izlenmiyor böyle bir sezonu ilk defa görüyorum gram heyecan yok :(
Arrow +10000 katılıyorum. Flash için bildirim gelmiştir:X Şimdi lucifer izlicem. Arrow'u belki yarına atarım 2 bölüm arrow izlerim(b)