76. Altın Küre Ödülleri'nde Adaylar Belli Oldu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Önemli olan adayları izlemek, önceliğim onlar. Diğerleri için ne yaparız bilmiyorum :A
O Adaylar dediğin yılın izlenmeyecek film adayları .F Hani zaman kaybı olmasın diye hangilerini izlemeyelim diye önce onu elerler o konuda bize yardımcı oluyor tören :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O Adaylar dediğin yılın izlenmeyecek film adayları .F Hani zaman kaybı olmasın diye hangilerini izlemeyelim diye önce onu elerler o konuda bize yardımcı oluyor tören :A :A :A
Oscar etkinliğinin amacı o aday filmleri izlemek, diğer filmleri yıl içinde izlersin bu günlerde izlemenin manası ne? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee o da adaydı işte, aday olmadan nasıl kazanacaktı acaba :A Ayrıca sen o filmi beğenmemiştin bile, getirtme şimdi bana yorumunu puanını :A
Diğer en beğendiklerimiz aday olamadıkı :F Adaylardan o ve aksiyon filmi vardı sadece ikisini sevmiştik destere ile onları desteklemiştik sende diğer tuhaf filmleri :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diğer en beğendiklerimiz aday olamadıkı :F Adaylardan o ve aksiyon filmi vardı sadece ikisini sevmiştik destere ile onları desteklemiştik sende diğer tuhaf filmleri :A :A :A
Al bak tabloya yeşiller en iyi film adayları :A Shape of Water kazandı, ben en yüksek 3. puanımı ona vermişim ve 7.5 puan ile. Sen 2. en yüksek puanını vermişsin o da 6 puan. Gerçekten çok tutmuşsun filmi :A

qGnk2W.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Al bak tabloya yeşiller en iyi film adayları :A Shape of Water kazandı, ben en yüksek 3. puanımı ona vermişim ve 7.5 puan ile. Sen 2. en yüksek puanını vermişsin o da 6 puan. Gerçekten çok tutmuşsun filmi :A

qGnk2W.png
Adaylardan o ve Bilboaymış aksiyonun adı ikisi hak ediyordu bizim en beğendiklerimiz hep liste dışı kaldı napalım ayoll :A :A :A Oyüzden liste dışlarını izlemek lazım diyorum zaten :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa ben @destere sen @Harunnn60 da izleyecek kardeşin @Maskeli Fedai de var @MEnes de var :F

Geçen yılı Forumdash destere ile üçümüz ortaklaşa izlemiştik şimdi 5-6 kişi aynı anda hareket edecez :A :A :A
@Harunnn60 ile @Maskeli Fedai izlese izlese 3 film falan izlerler :A Bir tek @MEnes e güveniyorum ama o da dizilerde yaptığı gibi savsaklayabilir filmleri belli olmaz :A

Forumdash da ne ara verdi arkadaş, insan bir gelir haber verir en azından :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa ben @destere sen @Harunnn60 da izleyecek kardeşin @Maskeli Fedai de var @MEnes de var :F

Geçen yılı Forumdash destere ile üçümüz ortaklaşa izlemiştik şimdi 5-6 kişi aynı anda hareket edecez :A :A :A
@Harunnn60 ile @Maskeli Fedai izlese izlese 3 film falan izlerler :A Bir tek @MEnes e güveniyorum ama o da dizilerde yaptığı gibi savsaklayabilir filmleri belli olmaz :A

Forumdash da ne ara verdi arkadaş, insan bir gelir haber verir en azından :A
Yok izleyeceğim bende bu sene :A etiket yapın 500 kez bana ona göre :A