7 Mayıs 2011 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu Cumartesi Gecesi Ne İzlediniz ?

• Akasya Durağı (Kanal D)

Oy: 0 0.0%
  • Kavak Yelleri (Kanal D)

Oy: 1 9.1%
  • Yahşi Cazibe (ATV)

Oy: 2 18.2%
  • Kızım Nerede (ATV)

Oy: 3 27.3%
  • Survivor (Show)

• İzmir Çetesi (Star)

• Lale Devri (Fox)

• Şefkat Tepe (STV)

• Kolej Günlüğü (TNT)

• Diğer (Lütfen belirtin)

Oy: 2 18.2%
  • TV izlemedim

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Evet akasya durağını çocuklar ve yaşlılar izliyor.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Survivor reklam olunca bende izliyorum ama Arif'in sevgilisini görmek için

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Ayrıca ızmir çetesinin yükselmesi için daha komik oyuncular alınmalı çünkü diziyi sadece 3 kişi idare ediyor.bunda en büyük payı ateş ve selami alıyor ama cemal babayida unutmayalım sen ne diyorsun adminim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ayrıca ızmir çetesinin yükselmesi için daha komik oyuncular alınmalı çünkü diziyi sadece 3 kişi idare ediyor.bunda en büyük payı ateş ve selami alıyor ama cemal babayida unutmayalım sen ne diyorsun adminim
Evet, kadro çok kısıtlı.

Merve Sevi ve Bülent Şakrak'ın diziye şu an için pek bir şey kattığı söylenemez.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Açıkçası Kadir İnanır gibi bir oyuncuyu eleştirmek bana düşmez ama ben Kadir İnanır' ı yadırgıyorum dizide. Kenan Ece ve Mustafa Üstündağ beklediğimin üzerinde başarı gösterirken, Kadir İnanır aşırı donuk oynuyor bu dizide.10 yıldır sevdiği ama açılamadığı kadın olan Katya' ya sarılırken bile yüzü gülmüyor mesela. Bunun dışında dram sahnelerinde çok başarılı, ama komedi sahnelerine daha alışamadı bence.

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Kadir inanırda ilk bölümlerde biraz komikti ama sonradan dram adamı oldu birde dizi başladığından beri dram eksik olmuyor her bölüm birşeye üzülüyorlar kardeşim biz komedi istiyoruz.keşke dram biraz çıksa ve komedi artsa

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
gerçek ismine bakmadım ama onun olduğu yerlere denk gelince izliyorum...

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
O kızın aklında bir repliği kalmış bir söz söylediğinde sonra normal olarak diyo.mesela hadi gidelim arif normal olarak

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
izmir çetesi kanal d olsaydı cumartesi yayınlansadı ilk 5 te olabilir di :)

Cumartesi PT1 Kanal D' ye çok uygun olurdu. İzmir Çetesi totalde ilk 3' te, AB' de ilk 3' te yer alırdı. Ben yapımcı olsam Star TV' ye dizi yaptırmazdım açıkçası. Dizi 5-0 yenik başlıyor. Behzat Ç.' de öyle.. Pazar PT1 Kanal D' de yayınlansaydı totalde 2., AB' de 1. olurdu. Hatta iki kategoride de zirvede olurdu Behzat Ç.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi yenik başlıyor ama olayın bir de diğer boyutu var. Kanal D'de yayınlanırken Behzat Ç ilk baştaki gibi kötü reytingler alsaydı dizi kaldırılmıştı çoktan.
İzmir Çetesi de şimdiki reytinglerini Kanal D'de alsaydı. Kanal D fazla sabretmezdi...

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Dizi yenik başlıyor ama olayın bir de diğer boyutu var. Kanal D'de yayınlanırken Behzat Ç ilk baştaki gibi kötü reytingler alsaydı dizi kaldırılmıştı çoktan.
İzmir Çetesi de şimdiki reytinglerini Kanal D'de alsaydı. Kanal D fazla sabretmezdi...

Behzat Ç. kendisini ilk başlarda duyuramadı ama.. Sorun yine Star' dı. Ben bile diziyi kaç bölüm sonra izlemeye başladım. İzmir Çetesi kendisini iyi duyurdu ama dizinin 2. ve 3. bölümünden sonra hiç tanıtımı yapılmadı. Kanal D' de olsaydı bu diziler zaten daha yüksek reyting alırdı. Şöyle düşünelim, Akasya Durağı Star' da olsaydı 1 reyting ancak alırdı ama Kanal D' de 4. filan oluyor. Star' ın tek iyi yanı dizilerini hemen kaldırmaması, çünkü sorunun ne olduğunu kendileride biliyor. :) Bu hafta Geniş Aile, İzmir Çetesi, Dürüye, Papatyam reyting artırdı. Sadece Küçük Sırlar artıramadı. Behzat Ç.' de yükselir bence. Star açısından çok şanslı bir hafta oldu. İlk defa çoğu dizisi reyting artırabildi. :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Cumartesi PT1 Kanal D' ye çok uygun olurdu. İzmir Çetesi totalde ilk 3' te, AB' de ilk 3' te yer alırdı. Ben yapımcı olsam Star TV' ye dizi yaptırmazdım açıkçası. Dizi 5-0 yenik başlıyor. Behzat Ç.' de öyle.. Pazar PT1 Kanal D' de yayınlansaydı totalde 2., AB' de 1. olurdu. Hatta iki kategoride de zirvede olurdu Behzat Ç.

Evet katiliyorum sana, Izmir Cetesi Kanal D'de gercekten cok daha iyi reytingler alirdi, aynisi Behzat C.'ye de gecerli. Belki Behzat C. AB'de o zaman Survivor'la yarisirdi. Star'a gercekten bir dram dizisi lazim ; Fatmagülün Sucu Ne gibi, keske Iffet veya Kivanc'in dizisi Star'da yayinlansaydi, o zaman Star birazcik da olsa bir 'OH' cekerdi.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137

Evet katiliyorum sana, Izmir Cetesi Kanal D'de gercekten cok daha iyi reytingler alirdi, aynisi Behzat C.'ye de gecerli. Belki Behzat C. AB'de o zaman Survivor'la yarisirdi. Star'a gercekten bir dram dizisi lazim ; Fatmagülün Sucu Ne gibi, keske Iffet veya Kivanc'in dizisi Star'da yayinlansaydi, o zaman Star birazcik da olsa bir 'OH' cekerdi.

İffet' in Star' da başlaması zaten şart. Küçük Sırlar bitiyor. Star' ın elinde şu diziler kalacak;

-Geniş Aile
-İzmir Çetesi
-Dürüye' nin Güğümleri
-Papatyam
-Sihirli Annem
-Behzat Ç.
-Cennetin Sırları.

Cennetin Sırları zaten hiçbir başarı gösteremeyen, ilk 100' e bile giremeyen bir dizi.
Behzat Ç. en başarılı Star TV dizisi oldu ama o da 20. bölüme kadar 30. sıralarda gezdi, yeni yeni 4 reytinge yaklaşıyor. Hatta totalde 4.1 reytinge çıktıktan sonra önce 4' e, sonra 3.8' e geriledi. Yani en çok izlenen dizisi bile en popüler zamanında reyting kaybediyor.
-Sihirli Annem gibi bitiminden 5 sene sonra bile çok reyting alan bir dizi daha ilk bölümünde 4.99, 2. bölümünde 4.5 reyting aldı. AB' de daha 2. bölümünde 1.5 milyona yakın izleyici kaybetti.
-Geniş Aile 89. bölümü yayınlanacak ama eskiden zirvede olan dizi şu anda çok düştü.
-İzmir Çetesi ilk 6' da başladı, sonra 7' ye indi. Hiçbir zaman zirvede olmadı, şu anda 12. sırada.
-Dürüye' nin Güğümleri yaz başarısını sürdüremedi ve 15-17. sıralardan bir türlü yukarıya çıkamadı.
-Papatyam çok yüksek reyting alır dediğimiz 100. bölümünde 1 reyting kaybederek 3' lere düştü. Son hafta Bitmeyen Şarkı'nın bitimiyle 1 reyting arttı yine.

Star TV yeni başlayacak iddialı yapımlardan en az 1 tanesini kapmalı. İffet ya da Kıvanç' ın dizisini almalı. Gerçi o dizilerde Star' da başarılı olamaz. Bu kanalda köklü bir reform şart. Yıldız sembolü dahil her şeyi değişmeli, başarılı bilgi yarışmaları ve talk show' lar başlamalı.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Bu arada Geniş Aile, İzmir Çetesi, Papatyam ve Behzat Ç. Star TV' nin aylık izleyici ortalamasında reyting alıyor, dolayısıyla bu dizilere düşük reyting alıyor demek doğru olmaz. Sorunu dizilerde aramayalım.
0203.jpg

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi veya İffet Kanal D'de olacak. Doğan grubu da Star'ın başarısız olduğunu biliyor. Çok güvendikleri işleri Star'da başlatmazlar.

Bu arada Akasya Durağı'nın bu sezon biteceğine dair henüz hiçbir haber yok. Seneye Star'a geçerse şaşırmamak lazım.