7 Mayıs 2011 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu Cumartesi Gecesi Ne İzlediniz ?

• Akasya Durağı (Kanal D)

Oy: 0 0.0%
  • Kavak Yelleri (Kanal D)

Oy: 1 9.1%
  • Yahşi Cazibe (ATV)

Oy: 2 18.2%
  • Kızım Nerede (ATV)

Oy: 3 27.3%
  • Survivor (Show)

• İzmir Çetesi (Star)

• Lale Devri (Fox)

• Şefkat Tepe (STV)

• Kolej Günlüğü (TNT)

• Diğer (Lütfen belirtin)

Oy: 2 18.2%
  • TV izlemedim

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Her zaman demeyelim. Bir ara İzmir Çetesi'nin ratingleri daha iyiydi.
Şu anda da çok büyük bir fark yok...
ama geniş aile pt2 de ve aynı reytingler gelecek bugün ben bunu demek istemiştim

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
1SURVIVORSHOW1:04:539,00%25,70%
2SURVIVOR (BASLIYOR)SHOW1:29:496,10%20,82%
3YAHSI CAZIBEATV1:40:305,63%16,83%
ilk 3 bu şekilde :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
tmm yaz alemto sende haklısın bende bazı noktalarda haklıyım küçük sırlar pazarteside izmir çetesi cumartesi geniş aile cuma pt2yi hakeden diziler

tamam hakediyor olabilir ama bende bu şekilde mesaj yazdığımda sende bana geniş aile hakeret ediyorsun diyorsun ben onu söylüyorum sana

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Lale Devri birincilige cok yaklasti, hadi bakalim... Insaallah birinci olur, cünkü hakediyor!

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Tam pazar günü kahvaltıya gideceğim zaman açıklandı. :D Çok kısa yorumlar;

İzmir Çetesi reytinglerinde çok az artış var ama dün ki bölüme göre yetersiz. Dün önceki haftaya göre daha iyi bir bölüm vardı. Yeni gelen oyuncular yavaş yavaş oturmaya başladı, haftaya daha iyi olabilir. Totalde 1, AB' de 2 sıra artmış.
Yahşi Cazibe' nin 10 haftadır süren düşüşü durmuş.
Lale Devri Survivor' ı zorluyor, yakında Survivor' ı geçer umarım. Günün en iyi 2. dizisi bence.
Akasya Durağı totalde çok başarılı ama AB' de çok düşmüş.
Stv' nin tek iddialı dizisi Şefkat Tepe totalde çok iyi reyting almış.
Kızım Nerede totalde düşmüş.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lale Devri, kendisini ikiye bölen Survivor'u benim gözümde geçmiştir !
Acun, programlarını ikiye bölme saçmalığını ne zaman bırakacak merak ediyorum.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
şimdi İzmir Çetesi ile Geniş Aile'yi karşılaştırmak çok yanlış ikiside komedi ama konular,oyunculuklar, çok değişik reyting olarak Geniş Aile tabiki önde 1. bölümden 70. bölüme kadar 3'lü reytinglere düşmemişti...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Yorumlarim;

Survivor total'de büyük bir degisiklik yasamasada, AB'de reytinglerini arttirdi.
Lale Devri iki grupta reytinglerini birazcik daha arttirdi, hakediyor zaten bu reytingleri.
Akasya Duragi total'de iyi ama AB'de kötü, Kanal D bu diziyi haziran ayinda final yaptirir.
Yahsi Cazibe iki grupta'da reytinglerini artmis, bravo. Dizi gelecek sezon bence kesin devam eder.
Kizim Nerede total'de düsmüs, AB'de ise ayni durum gecen haftaya göre. Ama dizi gec saatte basliyor, ilk onda yer almasi o saat icin cok iyi.
Sefkat Tepe STV icin cok iyi reytingler aliyor total'de, ama AB'de bir türlü yukariya cikamiyor.
Kavak Yelleri icin elveda vakti görünüyor, dizi haziran ayinda final yapacaktir büyük ihtimal. Akasya Duragi'da bitecektir, Kanal D cumartesi günü icin yeni diziler yapmasi lazim, bence oraya Kivanc'in dizisi veya Iffet gelir.
Izmir Cetesi, Star icin gayet iyi reytingler aliyor, ama önceki haftalarda daha iyi reytingler aliyordu.
Sansli Masa'ya dün baktim, cok güldum, cok güzel bir program, izlemeye deger.
Master Chef Türkiye Haftanin Finali ( Basliyor ) AB'de iyi gitmis. O saat icin cok iyi.

Cumartesi günlerde yayinlanan dizilerden gelecek sezon devam eden:
Lale Devri
Yahsi Cazibe
Sefkat Tepe

Devam etme ihtimali olan:
Kizim Nerede
Izmir Cetesi

Bitecek olan:
Kavak Yelleri
Akasya Duragi

Insallah Kizim Nerede ve Izmir Cetesi'de devam eder, ikisi'de cok güzel hazirlanmis diziler.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şanslı Masa gerçekten her tekrarıyla çok iyi rating aldı. Ve herkes çok beğendiğini söylüyor. Program bu Salı daha da yükselebilir. Kanal D yaz dönemi için iyi bir iş çıkarmayı başardı.

Gelecek sezon Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi ve İffet hafta içi yayınlanacaktır. Çarşamba ve Cuma günleri...

Cumartesi günü için ilk bileti Üsküdar'a Giderken alır gibi. Ama, Cumartesi PT2 olur heralde gelecek sezon... Cumartesi PT1 ve Pazar PT1 için de yeni diziler yapacağını düşünüyorum Kanal D'nin...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Survivor Bölünerek 1.inci sırada ama bölünmesi di kaçıncı olacaktı acaba
Yahşi Caizbenin Reytingleri Yükselterek Yeşil Işık Yaktı Dünkü Bölümü Kendine Geldiğini Belirtiyordu Zaten
Kızım Nerede pt 2 de o saate iyi izlenme oranları alıyor
kavak yelleri devri bitti artık
akasya durağı bitme zamanı geldi abde kanalı çökertti
lale devri sırf serenay sarıkaya için pek ağır eleştiri yapmıyacağım
izmir çetesi hakettiği yerde değil ilk 5 in içinde görmek isterdim
şefkat tepe kanalın yüzünü güldürmeye devam etti

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
İzmir çetesi azıcık yükselmiş ama yetersiz ben dün akşam izleyemedim bugün tekrarına bakarım.yahşi cazibe son nerdese 15 haftadır düşüyordu bu hafta yükseliş göstermiş.survivor ikiye böldüğü için iyi alıyor.lale devri müthiş çıkışını sürdürüyor büyük bir başarı.akasya durağı eski günlerinin çok uzağında.bu sezon kesin bitmeli kavak yelleri ve kızım nerede arasından biri bitecektir o kesinlikle kavak yelleri ama ikiside bitebilir

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Survivor ikiye bölünmeseydi totalde 2.oluyordu benim hesaplarıma göre.

Tabii nasıl hesaplandığını tam bilmiyorum ama matematiksel olarak hesaplarıma göre 5,78 oluyor totalde ratingi.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
*Bu sene Akasya Durağı' nın biteceğini düşünüyorum, artık iyiden iyiye insanların dalga geçme malzemesine döndü bu dizi, AB' de oldukça düşük reytingler alıyor. Totalde iyi olsada kanalın prestiji düşünülerek bitirilmeli. Bu dizinin PT1' de yayınlanmayacak bir dizi olduğu aşikar.
*İzmir Çetesi yeni gelen karakterle güçlendirilmeye çalışılıyor olsada senaryoda bazı sorunlar var. Dizinin çekimleri her hafta son güne kadar devam ediyor, bu da fragman ve özetin çok geç çıkmasına sebep oluyor. Son 2 haftadır fragman zamanında çıkmakla birlikte bazen özet geç çıkıyor. Dizi dramla komedi ölçüsünü ayarlamıyor. Önceki bölümlerde komedi çok ağır basıyordu, bu bölümde dram daha ağır bastı. Dizideki diğer eksisi de ilk bölümlerde çok yoğun olan argonun azalması. Behzat Ç. gibi devam etmesini diliyorum, bu tip dizilerde argo çok doğal oluyor. Bir de dizide olayların çok hızlı gelişmesi izleyiciyi şaşırtıyor, buna dikkat edilmeli.
*Lale Devri, Ozan'ın dediği gibi gün birincisidir, Acun' un programlarını bölme sevdası RTÜK' ten nasıl olur alıyor, merak ediyorum. Lale Devri, Yer Gök Aşk' tan getirilen itici karakterlerle son haftalarda gözümden düşse de, çok güzel bir dizi ve Cumartesi ikinci tercihim. Dizide Toprak ve Yeşim dengesi iyi ayarlanmalı. Çınar kararsız Kamil gibi bir ona, bir ona yanaşıyor. Birgün Toprak' a sarılıyor,diğer gün Yeşim' le öpüşüyor. Bir de mantık hataları çok fazla. 60 yaşındaki kadın hamile kalıyor filan..
*Şefkat Tepe, STV için çok başarılı bir dizi ama gelir düzeyi yüksek ve eğitimli insanlar(AB) izlemiyor, AB' de aldığı reytingle totalde aldığı reyting arasında 3-3.5 milyon fark var.
*Kızım Nerede oldukça şanslı bir saatte, Kavak Yelleri gibi çok yıpranmış bir dizi karşısında fena reytingler almamakla birlikte, birkaç hafta öncesine göre önemli bir düşüş yaşadığı da gerçek. PT1 ' de yayınlansaydı oldukça düşük bir dizi alırdı. Seneye devam eder mi, bilemiyorum.
*Kavak Yelleri bir dönemlerin fenomeni olsa da, Dağhan Külegeç diziden çıktığından beri izleyicilerinin tepkisini çekti. Kızım Nerede ile birlikte çok şanslı bir saatte yayınlanıyor. İzleyicilerinin çoğu çocuk ya da çok genç izleyiciler olduğundan Cumartesi en uygun gün. Seneye devam etmeyecek. Bu arada gözlemlediğim kadarıyla Dağhan fanları diziyi boykot ediyor ve izlemiyor. Buna rağmen fena reyting almamış. Tabi saat avantajı var.
*Bir dönemlerin fenomeni olan Yahşi Cazibe bu hafta yükselişe geçmekle birlikte yaklaşık 10 hafta sürekli reyting kaybetti. Dizinin önümüzdeki dönem devam edeceği kesin. Bazen tekrarlarını izliyorum ama gözüm hep Peker Açıkalın' ı arıyor. Mağdurum Simge daha fazla gösterilmeli çünkü dizinin en eğlenceli karakteri. :)
*Survivor artık kanal sıralamasında üstlerde görünmek için program bölme sevdasından vazgeçsin. RTÜK uyuyor mu? Star TV' ye beni bu programdan kurtardığı (İzmir Çetesi Cumartesi, Behzat Ç Pazar) için her gece dua ediyorum. Survivor' ın reytinglerinin benim için herhangi bir önemi yok

Son düzenleme:

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Bence akasya durağı kanal d yerine star'da olsaydı şimdiye kadar nesli tükenmişti

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Akasya durağı ilk 2 sezon çok iyiydi ama 3.Sezon konuları birbirini tekrar etmeye başladı.Ama hala izleyenler var mesela benim çevremden birkaç kişi akasya durağı yahşi cazibeden daha güzel ve eğlenceli diyor