7 Mayıs 2011 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu Cumartesi Gecesi Ne İzlediniz ?

• Akasya Durağı (Kanal D)

Oy: 0 0.0%
  • Kavak Yelleri (Kanal D)

Oy: 1 9.1%
  • Yahşi Cazibe (ATV)

Oy: 2 18.2%
  • Kızım Nerede (ATV)

Oy: 3 27.3%
  • Survivor (Show)

• İzmir Çetesi (Star)

• Lale Devri (Fox)

• Şefkat Tepe (STV)

• Kolej Günlüğü (TNT)

• Diğer (Lütfen belirtin)

Oy: 2 18.2%
  • TV izlemedim

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Olaya sadece komedi dizisi olarak bakmamak lazım. Diğer diziler de komedi dizileri kadar etkiliyor. Hatırlarsanız Hanımın Çiftliği'nin yayınlanmadığı hafta 6 ratinge çıkmıştı Geniş Aile.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
ben yanlış anlamasın demişim sen hemen geniş aileye atıp tutmaya başlamasın birde cumartesi mi cuma mı daha zor orası aşikar

Ben Yanlış Anlamam İle Yorum Yazmadım Geniş Aile Cumartesi Yapamaz Dedim Ve Kendi Yorumu Kattım Tabi Ki De Bu Sitede Geniş Aİle Hakkında Böyle Yazarsak Suç OLuyor Yine Kusura Bakma AMa Kafamı Bozdum Herkesin Yorumunu Geniş Aİle Hakeret Ediyorlar Diye Yazarsan Bende Senden Şüphe Ederiim Bu Da BAna Gıcıklığı VAr Dİye

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
TOTAL Prime-Time Sonuçları

Kanal D: 19.3
Show Tv: 13.8
Fox: 11.9
Atv: 10.8
Star: 4.7
Kanal 7: 4.2
Stv: 2.9
Flash: 2

AB Prime-Time Sonuçları

Show Tv: 17.6
Kanal D: 14
Atv: 12.1
Fox: 8.4
Star: 5.2
Kanal 7: 1.6
Stv: 1.2
Flash: 0.7
Yukarıdaki Kanal Sıralamaları 2 mayıs pazartesi gününün ve ab de arka sokaklar o gün 6.16 Almış Show Total de İse 13.8 Survivor 7 Rating Almış Yahşi CAizbe Bu Hafta Totalde 5 rating ab de ise 6 reyting alır buna göre bakarsak :)
Pazartesi ve Cumartesi arasında epey fark var :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Olaya sadece komedi dizisi olarak bakmamak lazım. Diğer diziler de komedi dizileri kadar etkiliyor. Hatırlarsanız Hanımın Çiftliği'nin yayınlanmadığı hafta 6 ratinge çıkmıştı Geniş Aile.

Evet Ama Ben Hanımın Çirfliğine Bağlamıyorum Çocuklar DUymasının İzliyecileri O gÜN gENİŞ Aileyi Tercih ETti en büyük etmen budur bana göre adına feriha koydum 11 reyting aldı o da hanımın çirfliğin olmamasıdır:)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben Yanlış Anlamam İle Yorum Yazmadım Geniş Aile Cumartesi Yapamaz Dedim Ve Kendi Yorumu Kattım Tabi Ki De Bu Sitede Geniş Aİle Hakkında Böyle Yazarsak Suç OLuyor Yine Kusura Bakma AMa Kafamı Bozdum Herkesin Yorumunu Geniş Aİle Hakeret Ediyorlar Diye Yazarsan Bende Senden Şüphe Ederiim Bu Da BAna Gıcıklığı VAr Dİye
öyle bir şey bu sitede 8 9 geniş aile fanı vardır tam olarak hastası ama 8 9 kişide var tam anti geniş aileci

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Geniş Aile şu anda bence İzmir Çetesi'nden daha iyi durumda... Yahşi Cazibe TOTAL'de 4.8, A/B'de de 5.80-6.30 arası almıştır. Yahşi Cazibe A/B'de eski başarısını elde etmiş gibi gözüküyor. İzmir Çetesi'nin ise yükselmesi artık çok zor bana göre... Başka bir günde olabilir. Mesela Pazartesi 22.30,Salı 23.00 ya da Çarşamba 20.00...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geniş Aile hiç komedi dizisi olmayan Cuma PT1' de bile 20. sıralardaydı. 80. bölümündeki bir dizi ile 11. bölümündeki bir diziyi karşılaştırmak yersiz. Geniş Aile' nin oturmuş bir izleyici kitlesi var, buna rağmen hiçte parlak sonuçlar alamıyor.
en fazla 1 2 hafta öyleydi ondan sonra ilk 10un içine girdi ve reytingleri her zaman izmir çetesinden iyidir buda böyle bilinsin ve izmir çetesine kıcık değilim sadece geniş aile daha başarılıdır izmir çetesinden geniş aile ilk 50 bölüm hep 1 2. olmuştur

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet Ama Ben Hanımın Çirfliğine Bağlamıyorum Çocuklar DUymasının İzliyecileri O gÜN gENİŞ Aileyi Tercih ETti en büyük etmen budur bana göre adına feriha koydum 11 reyting aldı o da hanımın çirfliğin olmamasıdır:)
Çocuklar Duymasın izleyicilerinin de payı olabilir ama asıl büyük pay Hanımın Çiftiği izleyicilerinindi bence.

Aynı ALet Ölçmüyor Mu :)
Aynı alet ölçüyor ama share ile rating arasındaki oran günlere göre değişkenlik gösteriyor. Son haftalara bakarsan 6 ratingi alan 1.oluyor Cumartesi'leri :)
Pazartesi günleri ise 10'lara kadar çıkıyor bu rakam.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
en fazla 1 2 hafta öyleydi ondan sonra ilk 10un içine girdi ve reytingleri her zaman izmir çetesinden iyidir buda böyle bilinsin ve izmir çetesine kıcık değilim sadece geniş aile daha başarılıdır izmir çetesinden geniş aile ilk 50 bölüm hep 1 2. olmuştur

bak kendin tamemen kendi fikrini yazmışın ama bende bunun gibi şu dizi geniş aileden başarılıdır diyince sen hemen geniş aileye atıp tutmaya başladın diyorsun :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geniş Aile şu anda bence İzmir Çetesi'nden daha iyi durumda... Yahşi Cazibe TOTAL'de 4.8, A/B'de de 5.80-6.30 arası almıştır. Yahşi Cazibe A/B'de eski başarısını elde etmiş gibi gözüküyor. İzmir Çetesi'nin ise yükselmesi artık çok zor bana göre... Başka bir günde olabilir. Mesela Pazartesi 22.30,Salı 23.00 ya da Çarşamba 20.00...
aynen katılıyorum tazıcan

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bak kendin tamemen kendi fikrini yazmışın ama bende bunun gibi şu dizi geniş aileden başarılıdır diyince sen hemen geniş aileye atıp tutmaya başladın diyorsun :)

ben belki de ilk defa bu forumda böyle cevap verdim ama sen geniş aile konularında hep böylesin

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Her zaman demeyelim. Bir ara İzmir Çetesi'nin ratingleri daha iyiydi.
Şu anda da çok büyük bir fark yok...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Çocuklar Duymasın izleyicilerinin de payı olabilir ama asıl büyük pay Hanımın Çiftiği izleyicilerinindi bence.

Aynı alet ölçüyor ama share ile rating arasındaki oran günlere göre değişkenlik gösteriyor. Son haftalara bakarsan 6 ratingi alan 1.oluyor Cumartesi'leri :)
Pazartesi günleri ise 10'lara kadar çıkıyor bu rakam.

Haklısın Böyle DÜşünemedim AMa SURVİVOR Ab de 20 izlenme almış bu da cumartesi geceleri yükselmiş diziler diye düşünce katıyor bana :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
ben belki de ilk defa bu forumda böyle cevap verdim ama sen geniş aile konularında hep böylesin

ne ilk defası sen hep böyle yapıyorsun yok küçük sırlarla yer değiştirsin yok bu dizi bunu hakedtmiyor şu dizi ile yer değiştirsin gelmişin bi de burada ben ilk defa yazdım diosun ve ayrııca herkes kendi fikrini açıklamak özgürdür bende her defasında konu geniş aileye gelince tamamen kendi fikrimi yazıyorum.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137

Bu kadar derin düşünme. :) Bunu sen, ben değil yapımcılar ve Star TV düşünsün. Benim izlediğim dizi izlenince benim cebime para girmiyor neticede. :D Biz burda TV eleştirmenliği ve reyting yorumu yapıyoruz, en azından ben öyleyim. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ne ilk defası sen hep böyle yapıyorsun yok küçük sırlarla yer değiştirsin yok bu dizi bunu hakedtmiyor şu dizi ile yer değiştirsin gelmişin bi de burada ben ilk defa yazdım diosun ve ayrııca herkes kendi fikrini açıklamak özgürdür bende her defasında konu geniş aileye gelince tamamen kendi fikrimi yazıyorum.
tmm yaz alemto sende haklısın bende bazı noktalarda haklıyım küçük sırlar pazarteside izmir çetesi cumartesi geniş aile cuma pt2yi hakeden diziler

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu kadar derin düşünme. :) Bunu sen, ben değil yapımcılar ve Star TV düşünsün. Benim izlediğim dizi izlenince benim cebime para girmiyor neticede. :D Biz burda TV eleştirmenliği ve reyting yorumu yapıyoruz, en azından ben öyleyim. :)
sende haklısın izmir çetesi bende yorum yapıyorum geniş aile pt 1 denense acaba ne olur diyorum