7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

bu ece melek sevdası nerden çıktı tamam kadınlar çok iyi senaryo yazıyor ama onların yazdığı her senaryo tutmuyor senaryoyu hayata geçirecek kaliteli oyuncular lazım mesela ece meleğin senaryosunda beni başrole koysalar reyting 0, 2 yi geçmez berene verseler 18 e çıkar demekki burda aslolan oyuncu senarist her ne kadar iyi yazsada oyuncu kaliteli değilse çuvallar bir kuzey güneyde beren olsa reytingi 8 değil 18 olurdu burdan yola çıkarak berenin tek başına çok şey olduğu su götürmez bir gerçek..

iyi senaryo çuvalıda oynatır merak etme

Acaba simdi Kanal D SBT'de 15 anlik alsaydi bunu yazar miydim diye düsündün mü hic?
Reyting sisteminde sıkıntı olduğunu sen de söylüyordun abi kararın mı değişti yoksa bir günde?
Kanal D'nin artık 8 bile görmesi zor. Yaptığı dizilerle de alakası var tabii ama bence düşürülüyor. 15 anlığı görsün bi o zaman konuşuruz.
İmkansızlıklar üzerinden konuşmayı sevmem.

İntikam bitti..

21.14 vadi 30 sn diye reklama giriyo 45 saniye sürüyo uyanıklara bak

21.18 vadi yine reklamda
karanın sahneleri ne öyle ya yeminle hakan boyav gibi oyuncu çok azdır mükemmel oynuyo adam acıyı yaşıyo resmen çok üzüldüm karadır kaşların türküsü de çaldı gözlerim doldu resmen

oynatsa ece meleğin her dizisinden bir fatmagül yada aşk-ı memnu başarısı gelmesi lazım demekki çuval çuvallıyor
)
o diiziler de onalrın başarısı sayılmaz pek sıfırdan yazdıkları senaryo çok az gibi
tek başarıları yaprak dökümü ok ısa-sıkıcı kitaptan 5 sezon çıkarabildiler

oynatsa ece meleğin her dizisinden bir fatmagül yada aşk-ı memnu başarısı gelmesi lazım demekki çuval çuvallıyor
)
iyi hiakyede bulmak lazım reyting için. kötü hikayeden iyi senaristte bişey yapamaz örnek intikam ))) bak kaç senarist değişti işlem sıfır )))

İntikam reklamıyla anlıkta.

SBT'nin Kanal D'yi ve özellikle İntikami düsük gösterdigi ortada. TNS ile ilgili düsüncelerim ayni, hatta dün Doksanlarin düsmesiyle kanitlandi diyebilirim.
Benim sorum genel anlamdaydi
15 alsa anlikta SBT'nin deneklerini bozuk olarak itham eder miydin

Sonucta farkli ölcümlerin farkli denek ve dolayisiyla farkli öncelikleri beraber getirdigi belli. Bozuk denek demek biraz abes olur.