63. Grammy Ödülleri’nde Adaylar Belli Oldu!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Bizim dersler uzaktan işlendiği için girmesek de sorun olmuyor. :A Boşver o zaman. :(
2010-2015 arası full canlı izliyordum. Aslında nostalji yapıp eski günlerdeki gibi canlı izlemek isterdim ama pazar yerine cumartesi gecesi yayınlansaymiş keşke. :(

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
2010-2015 arası full canlı izliyordum. Aslında nostalji yapıp eski günlerdeki gibi canlı izlemek isterdim ama pazar yerine cumartesi gecesi yayınlansaymiş keşke. :(
Normalde 31 Ocak’ta yapılacaktı ama virüs nedeniyle ertelenmiş sanırım. Sizde kaçta yayınlanıyordu, bu kadar geç değildir tabii de. Saat farkını bilmiyorum...

• Güldürdün
Reactions: kerem

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Çok erken saat olmuş sanki :A
Maalesef bana uymuyor. Bizde saat 2 olur ama ertesi gün işlerim olacak :A
Of kırk yılda bir tören izleyelim dedik izleyecek kişi bulamıyorum. :A Son umudum @Sherlock :A
------

E tabii o zamanlar TR'de saatler geriye alınıyordu. :A Bizde 02:00'de o zaman...
02.00 erken ama önemli ödüller geç dağıtılır herhalde iki saat falan beklemen gerekebilir. Yine zor olur. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Of kırk yılda bir tören izleyelim dedik izleyecek kişi bulamıyorum. :A Son umudum @Sherlock :A
------

02.00 erken ama önemli ödüller geç dağıtılır herhalde iki saat falan beklemen gerekebilir. Yine zor olur. :A
İşin yoldaşım @Sherlock a kaldıysa Allah rahmet eylesin. :A Başlamadan biter....

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok büyük bir aksilik olmazsa takip ederim ben İsmail beyciğim. :A Bu tarz önemli etkinlikler için (Oscar, NBA gibi) uykumdan feragat edip izliyorum bir şekilde. :A
İşin yoldaşım @Sherlock a kaldıysa Allah rahmet eylesin. :A Başlamadan biter....
Kardeşim sen yoldaşını hiç mi tanımadın, çok ayıp... :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Çok büyük bir aksilik olmazsa takip ederim ben İsmail beyciğim. :A Bu tarz önemli etkinlikler için (Oscar, NBA gibi) uykumdan feragat edip izliyorum bir şekilde. :A

Ayıbın yolları kayıp,tanıdığımdan diyorum ya... :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710

Bu arada Oscar demişken şu ana kadar 2020 filmlerinden 7 tane izlemişim bile. Kendimden hiç beklemediğim bir performans sergiliyorum. :A Belki töreni de canlı izlerim kim bilir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam