63. Grammy Ödülleri’nde Adaylar Belli Oldu!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten bu sanat eserini nasıl aday göstermezler anlamıyorum, hani değeri bilinmedi desek o da değil. Adam yılın şarkısına imza attı resmen. Kaç hafta zirvede kaldı nice listede. Bu hak yemekten başka bir şey değil...

Ben de Dua Lipa’cıyım Sherlock beyciğim, o da yılın en çok hak eden isimlerinden biriydi. Zaten Taylor Swift vs. Dua Lipa savaşını izleyeceğiz gibi, bakalım kim galip çıkacak. :A
Cidden çok kaliteli bir şarkı, görmezden gelinmesi inanılmaz gerçekten. Sonuna kadar arkasındayız, 1.2 milyon beğeni ve gitgide artıyor...

Dua Lipa şu aday listesinde açık ara önde bence, inşallah ödüllendirme kısmında da saçma sapan şeyler yapmazlar ve hak eden kazanır. :A

Aramızda bir etiketin lafı olmaz İsmail beyciğim, lütfen... :A

• Harika
Reactions: dreamy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Dua Lipa için çok sevindim, gerçekten bu yıl gerçekten hakkını veriyordu. En az 3-4 dalda ödül almasını bekliyorum. :Z

Bu sene The Weekend'e tekme atılmış anlaşılan, kazanmasa dahi en azından aday olabilirdi. Bazı adaylardan çok daha iyi olmasına rağmen listeye girmemesi düşündürücü. Billie Eilish geçen sene yeterince kazandı zaten, bu yıl kazanmasa da olur. :A
2018 yılında ödülü kazanmış yeter ona. :A Nam-ı Diğer Topuz Kafa

• Üzücü
Reactions: kerem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Cidden çok kaliteli bir şarkı, görmezden gelinmesi inanılmaz gerçekten. Sonuna kadar arkasındayız, 1.2 milyon beğeni ve gitgide artıyor...

Dua Lipa şu aday listesinde açık ara önde bence, inşallah ödüllendirme kısmında da saçma sapan şeyler yapmazlar ve hak eden kazanır. :A

Hangi kanal yayınlayacak ? @dreamy e de sormuştum. Öğrenememiş sanırım.Sabarsal güçlerinle sen öğrenirsin. 😘

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Bu hafta pek görünmediniz Sherlock beyciğim o yüzden aklıma gelmemiş olabilirsiniz, hoş geldiniz bu arada :A

Reis çok haklı bir tweet attı... Justin Bieber’ın Yummy’si bile aday şaka gibi. Evet, bu şarkıdan bahsediyorum...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu hafta pek görünmediniz Sherlock beyciğim o yüzden aklıma gelmemiş olabilirsiniz, hoş geldiniz bu arada :A

Reis çok haklı bir tweet attı... Justin Bieber’ın Yummy’si bile aday şaka gibi. Evet, bu şarkıdan bahsediyorum...

Evet bu hafta pek buralara uğrayamadım İsmail beyciğim, geçtiğimiz hafta sizin yaşadığınız kaderin bir benzerini yaşadım diyebilirim... :A Hoş buldum. :A

Ahahahaha yapma, kanım donuyor... :A Düşen kaliteyi hemen yükseltelim...

Hazır YouTube'a girmişken şunu da bırakayım buraya, muazzam performans...

Lyrics:

Günde dört saat uyku,
Dört bir yanı hain dolu,
Yorgun bitkin ama pes etmeyen bir beden,
Hakkını ödeyemeyiz reis,
Yoruldun biliyoruz ama,
Bu dava sensiz olmaz reis...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Evet bu hafta pek buralara uğrayamadım İsmail beyciğim, geçtiğimiz hafta sizin yaşadığınız kaderin bir benzerini yaşadım diyebilirim... :A Hoş buldum. :A

Ahahahaha yapma, kanım donuyor... :A Düşen kaliteyi hemen yükseltelim...

Hazır YouTube'a girmişken şunu da bırakayım buraya, muazzam performans...

Lyrics:

Günde dört saat uyku,
Dört bir yanı hain dolu,
Yorgun bitkin ama pes etmeyen bir beden,
Hakkını ödeyemeyiz reis,
Yoruldun biliyoruz ama,
Bu dava sensiz olmaz reis...
Ah vize ve komite haftaları sal artık yakamızı... :A

Bu da benden o zaman, efsane bir performans. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Neden böyle bir anlayışa sahipler?Saçma
Hiçbir fikrim yok. 🤷🏻‍♂️ Bir aksilik olmazsa Power Tv’de yayınlanır, küçük bir araştırma yaptım son iki senedir Power Tv’de, 2018’de teve2’de yayınlanmış. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ah vize ve komite haftaları sal artık yakamızı... :A

Bu da benden o zaman, efsane bir performans. :A

Sanmıyorum ama başarılar... :A

Ya bu tarihin en iyi canlı performanslarından, açalım ve izleyelim bakalım bir tur daha. :A Konusunu da açmıştım hatta sanırım zamanında. :A Renkler, görüntü, koreografi ve tabii ki Dua Lipa... Her şeyiyle muazzam. :A

Seriyi güncel bir performansla devam ettireyim bari. :A

• Harika

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Yine Power Tv’ymiş. :A Sen kendini ona göre ayarla bence. :A
Sanmıyorum ama başarılar... :A

Ya bu tarihin en iyi canlı performanslarından, açalım ve izleyelim bakalım bir tur daha. :A Konusunu da açmıştım hatta sanırım zamanında. :A Renkler, görüntü, koreografi ve tabii ki Dua Lipa... Her şeyiyle muazzam. :A

Seriyi güncel bir performansla devam ettireyim bari. :A

Dua Lipa çok güzel bir kadın gerçekten. Özellikle bu Future Nostalgia döneminde her defasında tekrar tekrar aşık oluyorum :A Koreografi konusunda da çok başarılı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yine Power Tv’ymiş. :A Sen kendini ona göre ayarla bence. :A

Dua Lipa çok güzel bir kadın gerçekten. Özellikle bu Future Nostalgia döneminde her defasında tekrar tekrar aşık oluyorum :A Koreografi konusunda da çok başarılı. :A
Çok net bir şekilde katılıyorum yine ve yeniden... Kendisinin Instagram ve Twitter hesaplarına düşüp duruyorum zaten. :A Saçlarındaki sarı gidince daha bir güzel oldu sanki. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Çok net bir şekilde katılıyorum yine ve yeniden... Kendisinin Instagram ve Twitter hesaplarına düşüp duruyorum zaten. :A Saçlarındaki sarı gidince daha bir güzel oldu sanki. :A
Bence sarı güzel bir hava katıyordu ya, Don’t Start Now, Physical ve Break My Heart klibindeki hali daha iyi bence... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence sarı güzel bir hava katıyordu ya, Don’t Start Now, Physical ve Break My Heart klibindeki hali daha iyi bence... :A
Sarı, hatta bütün renklerin kendisine ayrı bir hava kattığına katılıyorum ama siyah haliyle daha güzel bence. :A Siyah daha güzel, sarı daha havalı diyelim ve orta noktada buluşalım. :A

• Güldürdün