2021 6. Tur | Aslı Enver ⚡ Leyla Lydia Tuğutlu- 6. Grup

Hangi güzel çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ne yani hiç mi inanmadın canın yoldaşının bu dediklerine... 😳

Çok haklısınız Dosi hanım. Bu kadar da yüklenilmez ki insana aaa :A
Tabi ki de hiç inanmadım canım yoldaşımın dediklerine... :oops:
Sen yerli dizileri de silip süpürüyorsun alışkınsın, ama Utku bey demek ki fimleri çok beğenmemiş ki boş bırakmış :A @MasacRE
Hiç bir şekilde kabul edilemez, eğer bir sanat sever ise Oscar filmlerini izliyor ise bu foruma gelip o yorumları yapacak. Yıllardan beri süre gelen bir aktivitedir bu... Ben 2018 senesinde o kadar çöp filmler olmasına rağmen hepsine saydırmama rağmen gelip yorumlarımı yapmıştım... Bu artık klasikleşmiş bir durumdur.. Ne olursa olsun o yorumlar geç de olsa son gün de olsa yapılır... Ama Hainku yapmadı ve bize hainliğin kralını yaptı... :A @Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tabi ki de hiç inanmadım canım yoldaşımın dediklerine... :oops:

Hiç bir şekilde kabul edilemez, eğer bir sanat sever ise Oscar filmlerini izliyor ise bu foruma gelip o yorumları yapacak. Yıllardan beri süre gelen bir aktivitedir bu... Ben 2018 senesinde o kadar çöp filmler olmasına rağmen hepsine saydırmama rağmen gelip yorumlarımı yapmıştım... Bu artık klasikleşmiş bir durumdur.. Ne olursa olsun o yorumlar geç de olsa son gün de olsa yapılır... Ama Hainku yapmadı ve bize hainliğin kralını yaptı... :A @Sherlock
Askerden yeni gelme gibi bir mazereti var. Yapmışsada yakışmış bu hainlik ona :A @MasacRE

Bir mevzu var, hocanın biri vaaz veriyormuş. Makyaj yapmak haramdır deyince birisi demiş ki hocam ama sizin kızınızda yapıyor. Hoca da : 'Ama ona yakışıyor ' demiş:A
Benim yorumumda bu hesap :A @Sherlock @Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir hainlikte ben yapayım istedim :A
Hainsi hanım... :A
Yıl 2021 değil 2051 de olsa yine de ASLI ASLI ASLI!!!!!!
Yok yok, o kadar da değildir. :A

Asli.JPG

Ahahahahaha tabiii sen hiç hain olur musun zaten... :A
------

Hiç doğruları içeren bir mesaj değil, en basitinden adam bir sürü film izledi ama hainliğinden dolayı bizi yalnız bırakıp Oscar etkinliğine 1 tane yorum bile yapmadı... :A @Sherlock @MasacRE
Askerden yeni gelmişti, bide yorum ile mi uğraşacak :A ben de yalnız bıraktım sizi. Utku beyi bu konuda hain ilan edemem :A @MasacRE
Bu noktada adaşıma katılmam lazım Dosi hanım, kendisi askerde bile çokça kez film izleyip, yorum yapma fırsatını buldu. Geri döndü, kendisine amansızca zamanlar verdik lakin yine de yorum yapmadı. :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ekli dosyayı görüntüle 103300

Bu noktada adaşıma katılmam lazım Dosi hanım, kendisi askerde bile çokça kez film izleyip, yorum yapma fırsatını buldu. Geri döndü, kendisine amansızca zamanlar verdik lakin yine de yorum yapmadı. :A @MasacRE
HARİKAAAA 😍🥰😍
------

Askerde nerede film izleyip, yorumlama fırsatı bulacağım be adam. Bu nasıl bir yalandır böyle :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Askerden yeni gelme gibi bir mazereti var. Yapmışsada yakışmış bu hainlik ona :A @MasacRE

Bir mevzu var, hocanın biri vaaz veriyormuş. Makyaj yapmak haramdır deyince birisi demiş ki hocam ama sizin kızınızda yapıyor. Hoca da : 'Ama ona yakışıyor ' demiş:A
Benim yorumumda bu hesap :A @Sherlock @Tolstoyevski
Gerçek bir sanatsever ve bizim yoldaşımız olarak biz kendisine bu durumu yakıştıramadık... Sinema ile şakamız yoktur ve olmayacaktır... Oscar etkinliği ise kırmızı çizgimizdir... :A

Kesinlikle öyle adaşım... Leşku yine büyük bir hainlik örneği gösterdi ama bu seferki öncekilere oranla bambaşka bir seviyedeydi... @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu adam, evet evet bu adam... Black Panther'i bile gelip yorumlamıştı, oysa sen... Evet evet, sen Hainku... Gelip bir film bile yorumlamadın. :A @MasacRE
HARİKAAAA 😍🥰😍
------

Askerde nerede film izleyip, yorumlama fırsatı bulacağım be adam. Bu nasıl bir yalandır böyle :A
Bak bak, attığı emojilere bak. :A İyice açtı kan dondurucu modunu. :A

Ya bırak, hepimiz malum mesajlarını hatırlıyoruz. Öyle değil mi adaşım... :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu adam, evet evet bu adam... Black Panther'i bile gelip yorumlamıştı, oysa sen... Evet evet, sen Hainku... Gelip bir film bile yorumlamadın. :A @MasacRE

Ya bırak, hepimiz malum mesajlarını hatırlıyoruz. Öyle değil mi adaşım... :A @MEnes
Hatırlamaz mıyız beee, biz her şeyi net bir şekilde hatırlarız... Bu adamın tüm hainlikleri gözümüzün önünden gitmez hiç bir zaman... Lakin... Lakin burada biraz da okları sana çevirmem gerekiyor... Senin de az hainliklerin olmadı şimdi geçmişte, listen kabarık fazlasıyla... :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Hatırlamaz mıyız beee, biz her şeyi net bir şekilde hatırlarız... Bu adamın tüm hainlikleri gözümüzün önünden gitmez hiç bir zaman... Lakin... Lakin burada biraz da okları sana çevirmem gerekiyor... Senin de az hainliklerin olmadı şimdi geçmişte, listen kabarık fazlasıyla... :A @MasacRE
E yani. Zaten kendi hainliklerinin üstünü bana saldırarak örtmeye çalışıyor Şerlok. Sanki bilmiyoruz :A Tıpkı senin yaptığın gibi yani :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
E yani. Zaten kendi hainliklerinin üstünü bana saldırarak örtmeye çalışıyor Şerlok. Sanki bilmiyoruz :A Tıpkı senin yaptığın gibi yani :A
Ya kardeşim bu nasıl tehlikeli bir örgüttür, hedef ne ara ben oldum... :A Yoldaşlarım asıl şu an burada olmayan ve yoldaşlarını en olmadık anda yalnız bırakan, ülkemizin çeşitli konumlarında hainlikler yapan @Maskeli Fedai'yi sorgulamalıyız artık... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya kardeşim bu nasıl tehlikeli bir örgüttür, hedef ne ara ben oldum... :A Yoldaşlarım asıl şu an burada olmayan ve yoldaşlarını en olmadık anda yalnız bırakan, ülkemizin çeşitli konumlarında hainlikler yapan @Maskeli Fedai'yi sorgulamalıyız artık... :A
@Maskeli Fedai baş hain zaten. Kim bilir ne hainlikler peşinde yine kendisi :A Ama şimdi de başkasını hedef göstererek kendin bu işten sıyrılmaya çalışıyorsun. Yapma bunu, yemeyiz biz bu numaraları :A Zorla kendi hainliklerini teker teker saydırtma bize :A @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai baş hain zaten. Kim bilir ne hainlikler peşinde yine kendisi :A Ama şimdi de başkasını hedef göstererek kendin bu işten sıyrılmaya çalışıyorsun. Yapma bunu, yemeyiz biz bu numaraları :A Zorla kendi hainliklerini teker teker saydırtma bize :A @MEnes
Canım yoldaşlarım, ben hiç yapar mıyım öyle şeyler... :bhr: @MEnes

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Ne oluyor kardeşim ne bu tantana :A Kulaklarım çınladı be ayıptır :A
------

Bıktım artık bu adamın hainliklerinden... Bir de skandal tercih demiş güzeller güzeli Aslı'ya :mad:

Asıl sen yoldaşlarına ihanetler etmişsin, hainlikler yapmışsın Hainku. :A Aslı Enver nedir, yıl olmuş 2021 kardeşim kendine gel artık. :A

Vay be... @Dosi hanım da benim güzel, nadide tercihlerimi gömmüş... :A

Açalım bari bir tur daha...

Aslı Enver için yoldaşını satan leşkuyu kınıyorum..

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şimdi okadar etiket ettik, umarım bu kez ard arda oy gelip aynı skor olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
@MasacRE gör bunu.
O değilde iş uzayacak yine 🤦🏻‍♀️

Spoiler vermemek için yazmamıştım oylamaya dair bir şey ama ortalığı karıştırdım sanırım. :A

Utku beyciğimin bu turda skandal tercihleri olmuş, yakıştıramadım zaten... @MasacRE

Bıktım artık bu adamın hainliklerinden... Bir de skandal tercih demiş güzeller güzeli Aslı'ya :mad:

Kendisi çok zevkli tercihler yapıyor sanki :A
Siz hepiniz hainliklerle meşhursunuz ama bence en az hainlik yapan sensin. Hatta hiç denk gelmemiş olabilirim @Sherlock @Maskeli Fedai @MEnes @Tolstoyevski

Yıl 2021 değil 2051 de olsa yine de ASLI ASLI ASLI!!!!!!

Ya bıraksın bu işleri, o kadar vakti vardı uzattık da uzattık... 1 günü yoruma ayırmak sanki ne kadar zor olabilir... :A O kadar da boş zamanı var hem... Ben iş güç yoğunluk arasında 3 4 saatimi ayırıp o kadar yorum yaptım bu o kadar boş zamanında yorum yapmaya üşendi... Tam bir hainlik örneği... @Sherlock @MasacRE
Şerlok beyciğim, gelir gelmez yine karıştırmış ortalığı... Kademsiz midir, nedir? Utku beyciğim bu adam böyle işte gözleri katarakt olmuş.... :A Şerlok,Senin tercihine ne demeli? Rezaletin daniskası...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim, gelir gelmez yine karıştırmış ortalığı... Kademsiz midir, nedir? Utku beyciğim bu adam böyle işte gözleri katarakt olmuş.... :A Şerlok,Senin tercihine ne demeli? Rezaletin daniskası...
Şurada oy dillenmekten yoruldum. Herkes nazlanıyor :bilmem:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...