Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reyting sonuçları ve yorumu konuya eklendi.

Kuruluş: Osman'ın tüm kategorilerde zirvede yer aldığı gecede, Masterchef Junior AB ve ABC1'de ilk 10'a girdi.

Benim Adım Melek oranlarını artırarak listede üst sıralarda kendine yer bulurken, final bölümüyle ekrana gelen Zümrüdüanka TOTAL'de 10. olarak ekrana veda etti

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Sadakatsiz'in verdiği son aradan da kurtulmuş olduk böylelikle. O olmayınca reytinglere bakmanın da bir anlamı olmuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
AB
15. KONUSANLAR TV8 2.50

ABC
15. KONUSANLAR TV8 3.34

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Sadakatsiz' tekrarı gayet güzel sonuçlar elde etmiş, umarım daha da ara vermez ve arasız bir şekilde yoluna devam eder. Yeni bölümü de merakla bekliyorum.

'Kuruluş Osman' çok güzel sonuçlarla zirvede yer almış, zaten başka rakibi de yoktu. +14 reyting çok iyi. Kocaman tebrikler tüm ekibe.

'Benim Adım Melek' daha iyi yükselebilirdi aslında ama yine de bu oranlar kanalı mutlu ediyordur her türlü.

'Zümrüdüanka' yükseliş yaşayarak ekran yolculuğunu sonlandırmış, tüm ekibin emeklerine sağlık. Eğer gün değiştirmeseydi belki sezon sonunu görebilirdi.

'Aile Arasında' güzel oranlarla almış, kaçıncı tekrarı olmasına rağmen hala izleyiciyi çekebiliyor.

'Masterchef Junior' ilgi çekmiş, şaşırtmadı açıkçası. Aslında bu yapımı TV8 ekranlara yapabilirdi, Survivor öncesi 19.00 gibi yayınlanabilirdi.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kuruluş Total’de 14’ü geçer demiştim ama olmamış. AB’de iyi yükselmiş.

Zümrüdüanka en azından Total’de güzel oranlarla veda etmiş.

Benim Adım Melek’ten daha yüksek oranlar bekliyordum 2 rakibi yokken.

Masterchef Junior beklediğimden iyi gitmiş. Acun Exxen projelerini TV’de yayınlamayı daha önce duyursaydı daha çok izlenirdi bence.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
@Özgür dediği gibi bende aynı katılıyorum TOTAL de daha yüksek reyting bekliyordum Kuruluştan.

Zümrüdüanka, Öğretmen gibi pandemi öncesi reytinglere geri dönemedi,sonra günü değişmesi ile bir darbe fox tan da geldi ve final kaçınılmaz hale gelmişti,ortalama bir reytingle veda etti.Fox hangi diziyi bu günde koyarsa işi kolay olmayacak.

Benim Adım Melek dizisi bu reytinglerle sezon sonunda final yapar kanalın çok iddialı projeleri var ama erken final da yaptırmaz diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Özgür

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle Kuruluşun Total dizisi olduğu sabitlendi ama sıkıntı şu, Sadakatsiz ve DEK yokluğunda Totalde kayda değer bir değişim olmamış buda Max. Seviyesi 13-14 olduğunu gösteriyor. AB de boşa kalan kitleden biraz almış.

Diğer dizilerden bashetmiyeceğim hepsi Sadakatsiz ve DEK yokluğundan faydalanmış.

Benim dikkatimi çeken Masterchef Jr oldu, burada çok kişiye dedim izleyin diye boşa dememişim.

TV8 de olsa 5-6 rating bandında rahat izlenirdi.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Öncelikle Kuruluşun Total dizisi olduğu sabitlendi ama sıkıntı şu, Sadakatsiz ve DEK yokluğunda Totalde kayda değer bir değişim olmamış buda Max. Seviyesi 13-14 olduğunu gösteriyor. AB de boşa kalan kitleden biraz almış.

Diğer dizilerden bashetmiyeceğim hepsi Sadakatsiz ve DEK yokluğundan faydalanmış.

Benim dikkatimi çeken Masterchef Jr oldu, burada çok kişiye dedim izleyin diye boşa dememişim.

TV8 de olsa 5-6 rating bandında rahat izlenirdi.
Sadakatsiz izleyen Kuruluş Osman izlemez, Kuruluş Osman izleyen de Sadakatsiz izlemez. :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
'Sadakatsiz' tekrarı gayet güzel sonuçlar elde etmiş, umarım daha da ara vermez ve arasız bir şekilde yoluna devam eder. Yeni bölümü de merakla bekliyorum.

'Kuruluş Osman' çok güzel sonuçlarla zirvede yer almış, zaten başka rakibi de yoktu. +14 reyting çok iyi. Kocaman tebrikler tüm ekibe.

'Benim Adım Melek' daha iyi yükselebilirdi aslında ama yine de bu oranlar kanalı mutlu ediyordur her türlü.

'Zümrüdüanka' yükseliş yaşayarak ekran yolculuğunu sonlandırmış, tüm ekibin emeklerine sağlık. Eğer gün değiştirmeseydi belki sezon sonunu görebilirdi.

'Aile Arasında' güzel oranlarla almış, kaçıncı tekrarı olmasına rağmen hala izleyiciyi çekebiliyor.

'Masterchef Junior' ilgi çekmiş, şaşırtmadı açıkçası. Aslında bu yapımı TV8 ekranlara yapabilirdi, Survivor öncesi 19.00 gibi yayınlanabilirdi.
Reyting listesine nereden bakılıyor ya ben bulamıyorum hala. (b)