5. Tur - En Favori Güzel 2019 - 4. SON GRUP Çeyrek Final Adayları

Hangi 2 güzel çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,696
21,486
1,060
Daha fazla spoiler vardı parantezin içinde ama sonradan düzenledim. Hayır at ne olur ne olmaz sen oyunu esirgeme. :A
Diğer grupta Serenay yerine Sedef dedim. Belkide kaderle oynadım :A Beren ile başabaşlar :eek:

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,696
21,486
1,060
Beren Saat’in kazanmasına itiraz etmem. :bhr: Burcu Biricik, Fahriye Evcen, Aslı Enver de olabilir. Ama Serenay Sarıkaya olmasın ya. :(
Bensu Tuba ve Beren olmasın. Diğer hepsi kabulüm :A Bensu'ya gıcık kapıyorum nedense :F
Tuba ve Beren oy verdiğim ve beğendiğim isimler ama şampiyon olmuşlardı. Yeni bir isim olsun. Aslı ve Hazal galiba en çok istediklerim😃

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,062
2,057
350
Manisa
Bensu Tuba ve Beren olmasın. Diğer hepsi kabulüm :A Bensu'ya gıcık kapıyorum nedense :F
Tuba ve Beren oy verdiğim ve beğendiğim isimler ama şampiyon olmuşlardı. Yeni bir isim olsun. Aslı ve Hazal galiba en çok istediklerim😃
Bensu naptı sana da gıcık kaptın. :A Benim gıcık kapmam için fazla abartılması gerekiyor Serenay gibi ama onda böyle bir şeye denk gelmedim hiç. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,696
21,486
1,060
Zor bir gruptu, karar verirken düşündüm epey :A Çekişme kalmamış yalnız, oylar etkilemedi durumu. Şaşırdım ama sonuçlara burada :D

Fahriye Evcen
Bensu Soral
Bende çok zorlanmıştım, @dreamy Fahriye çok az oy aldı deyip ifşalayınca bende Fahriyeye oy vermekten vazgeçmiştim :eek: ama tabi oy vermekten vazgeçme demişti :A Tuba kesin oyumdu ama Burçin birazcıkda @Sherlock beyden dolayı kaptı sayılir. Fahriye ile arasında çok düşündüm. Sherlock Burçin için koşa koşa gelirim demişti ve daha başka sözleride vardı ama durum ortada. Keşke oy vermeseydim :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: dreamy and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
16,313
5,811
859
Bende çok zorlanmıştım, @dreamy Fahriye çok az oy aldı deyip ifşalayınca bende Fahriyeye oy vermekten vazgeçmiştim :eek: ama tabi oy vermekten vazgeçme demişti :A Tuba kesin oyumdu ama Burçin birazcıkda @Sherlock beyden dolayı kaptı sayılir. Fahriye ile arasında çok düşündüm. Sherlock Burçin için koşa koşa gelirim demişti ve daha başka sözleride vardı ama durum ortada. Keşke oy vermeseydim :A
İşte belli olmuyor, sonradan değişebiliyor durumlar. Sen Fahriye'de karar kılsaydın şu an yine eşitlik olacakmış yalnız :F @dreamy kızacak sana şimdi :A Sherlok beye darbe vurayım dedim Burçin'e vermeyerek ama bir işe yaramadı, o ve ben oy vermediğim halde yine iyi gitmiş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,696
21,486
1,060
İşte belli olmuyor, sonradan değişebiliyor durumlar. Sen Fahriye'de karar kılsaydın şu an yine eşitlik olacakmış yalnız :F @dreamy kızacak sana şimdi :A Sherlok beye darbe vurayım dedim Burçin'e vermeyerek ama bir işe yaramadı, o ve ben oy vermediğim halde yine iyi gitmiş :A
yedek jüri Tols'u çağırırdım :A :A
Keşke bende darbe vursaydım. Kızgınım ona 😡 :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE