5. Tur - En Favori Güzel 2019 - 4. SON GRUP Çeyrek Final Adayları

Hangi 2 güzel çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha fazla spoiler vardı parantezin içinde ama sonradan düzenledim. Hayır at ne olur ne olmaz sen oyunu esirgeme. :A
Diğer grupta Serenay yerine Sedef dedim. Belkide kaderle oynadım :A Beren ile başabaşlar :eek:

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
Diğer grupta Serenay yerine Sedef dedim. Belkide kaderle oynadım :A Beren ile başabaşlar :eek:
Beren Serenay’a tur bindirir bence güzellik konusunda. :A Forumla çoğu zevkim uyuşmuyor zaten şaşırmadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Beren Serenay’a tur bindirir bence güzellik konusunda. :A Forumla çoğu zevkim uyuşmuyor zaten şaşırmadım. :A
En sonki finalistler ikisiydi ve Beren kazanmıştı zaten ama bu sene ikiside kazanmasın :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
En sonki finalistler ikisiydi ve Beren kazanmıştı zaten ama bu sene ikiside kazanmasın :A
Beren Saat’in kazanmasına itiraz etmem. :bhr: Burcu Biricik, Fahriye Evcen, Aslı Enver de olabilir. Ama Serenay Sarıkaya olmasın ya. :(

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Beren Saat’in kazanmasına itiraz etmem. :bhr: Burcu Biricik, Fahriye Evcen, Aslı Enver de olabilir. Ama Serenay Sarıkaya olmasın ya. :(
Bensu Tuba ve Beren olmasın. Diğer hepsi kabulüm :A Bensu'ya gıcık kapıyorum nedense :F
Tuba ve Beren oy verdiğim ve beğendiğim isimler ama şampiyon olmuşlardı. Yeni bir isim olsun. Aslı ve Hazal galiba en çok istediklerim?

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
Bensu Tuba ve Beren olmasın. Diğer hepsi kabulüm :A Bensu'ya gıcık kapıyorum nedense :F
Tuba ve Beren oy verdiğim ve beğendiğim isimler ama şampiyon olmuşlardı. Yeni bir isim olsun. Aslı ve Hazal galiba en çok istediklerim?
Bensu naptı sana da gıcık kaptın. :A Benim gıcık kapmam için fazla abartılması gerekiyor Serenay gibi ama onda böyle bir şeye denk gelmedim hiç. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bensu naptı sana da gıcık kaptın. :A Benim gıcık kapmam için fazla abartılması gerekiyor Serenay gibi ama onda böyle bir şeye denk gelmedim hiç. :A
Tam üstüne bastın, kaldır ayağını :A Bensu'da abartılıyor diye gıcık kaptım :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oyumu kullandım :D
@MasacRE oldukça çekişmeli bir grup bu da :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zor bir gruptu, karar verirken düşündüm epey :A Çekişme kalmamış yalnız, oylar etkilemedi durumu. Şaşırdım ama sonuçlara burada :D

Fahriye Evcen
Bensu Soral
Bende çok zorlanmıştım, @dreamy Fahriye çok az oy aldı deyip ifşalayınca bende Fahriyeye oy vermekten vazgeçmiştim :eek: ama tabi oy vermekten vazgeçme demişti :A Tuba kesin oyumdu ama Burçin birazcıkda @Sherlock beyden dolayı kaptı sayılir. Fahriye ile arasında çok düşündüm. Sherlock Burçin için koşa koşa gelirim demişti ve daha başka sözleride vardı ama durum ortada. Keşke oy vermeseydim :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: dreamy and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bende çok zorlanmıştım, @dreamy Fahriye çok az oy aldı deyip ifşalayınca bende Fahriyeye oy vermekten vazgeçmiştim :eek: ama tabi oy vermekten vazgeçme demişti :A Tuba kesin oyumdu ama Burçin birazcıkda @Sherlock beyden dolayı kaptı sayılir. Fahriye ile arasında çok düşündüm. Sherlock Burçin için koşa koşa gelirim demişti ve daha başka sözleride vardı ama durum ortada. Keşke oy vermeseydim :A
İşte belli olmuyor, sonradan değişebiliyor durumlar. Sen Fahriye'de karar kılsaydın şu an yine eşitlik olacakmış yalnız :F @dreamy kızacak sana şimdi :A Sherlok beye darbe vurayım dedim Burçin'e vermeyerek ama bir işe yaramadı, o ve ben oy vermediğim halde yine iyi gitmiş :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşte belli olmuyor, sonradan değişebiliyor durumlar. Sen Fahriye'de karar kılsaydın şu an yine eşitlik olacakmış yalnız :F @dreamy kızacak sana şimdi :A Sherlok beye darbe vurayım dedim Burçin'e vermeyerek ama bir işe yaramadı, o ve ben oy vermediğim halde yine iyi gitmiş :A
yedek jüri Tols'u çağırırdım :A :A
Keşke bende darbe vursaydım. Kızgınım ona ? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üst tura çıkanlar:
Özge
Burçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...