5 Mart 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Fark ettim Emre’m, farkettim. :A Çok sağlam bir bölüm yayınlamış BZÇ belli ki, sağlam da artmış reytingleri tebrik ediyorum. :A

Önümüzdeki sezon Total sizin olsun, AB bizim olsun. Kardeş kardeş geçinip gidelim. :A (Geçinemediler...)
Seneye büyük ihtimal bi yeni dizi gelir bunları geçer yavaştan :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully and Sherlock

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Seneye büyük ihtimal bi yeni dizi gelir bunları geçer yavaştan :A @Bully
BZÇ ve Mucize Doktor 2021 Haziran'da final yaparlar, o zamana kadar da yeni bir dizi tarafından tehdit edileceklerini sanmıyorum. :A O yapımın çok iddialı olması gerekiyor. Kanallar da çekiniyorlar zaten Perşembe'ye dizi koymaya :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
BZÇ ve Mucize Doktor 2021 Haziran'da final yaparlar, o zamana kadar da yeni bir dizi tarafından tehdit edileceklerini sanmıyorum. :A O yapımın çok iddialı olması gerekiyor. Kanallar da çekiniyorlar zaten Perşembe'ye dizi koymaya :D
Geçen sene Bzç tek başınaydı bu sene sürpriz şekilde Md eklendi her an her şey olabilir:A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
BZÇ harika oranlar almiş :bhr: :Z AB'yi deneklerini anlamıyorum gerçekten. EDHO bile AB'de daha az fark yapıyor totalle arasında:F Bu kadar saçma denek görmemişim.Kanalın prodüksüyon, senaryo, oyunculuk açısından en AB işi ama aldiği orana bak:F Sanırım bu seneki reytingler sosyal medya odaklı Hercai'nin bile total-ab arası bu kadar acık değil. @Dosi @Bully @Yiğitt

Yoruldu dediğinin dizinin 2 katından fazla bölüm sayısına sahip BZÇ bahane arama :A
Sen ne güzel konuşuyorsun öyle :bhr:
Rakibinin boşluğundan yükselen dizi için çatlayamam üzgünüm. :A
ahahah ne boşluğu???? Geçen haftalarda MD 1 hafta başladi dediğim için demediğinizi bırakmadınız. Siz şimdi karakter soktunuz diye düşünce bu bahaneye sığınmak:F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
BZÇ harika oranlar almiş :bhr: :Z AB'yi deneklerini anlamıyorum gerçekten. EDHO bile AB'de daha az fark yapıyor totalle arasında:F Bu kadar saçma denek görmemişim.Kanalın prodüksüyon, senaryo, oyunculuk açısından en AB işi ama aldiği orana bak:F Sanırım bu seneki reytingler sosyal medya odaklı Hercai'nin bile total-ab arası bu kadar acık değil. @Dosi @Bully @Yiğitt

Sen ne güzel konuşuyorsun öyle :bhr:

ahahah ne boşluğu???? Geçen haftalarda MD 1 hafta başladi dediğim için demediğinizi bırakmadınız. Siz şimdi karakter soktunuz diye düşünce bu bahaneye sığınmak:F
Ben her zaman güzel konuşuyorum da anlayana :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash