5 Aralık 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Züleyha ve Hünkar kapişması dah çok seyirci çeker ama abanmıyorlar arada işte:X
Züleyha bi parlıyor bi sönüyor. Tam dengeyi kuramadılar o karakterde.
Behice'den entrika konusunda ümitliyim ama o da daha patlama yapamadı?.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seni yönetim koltuğunda oturtmak gerek fazla yük bindirmeden :A mesela stajyere bak:F
Hahaha emekli olsam da boş durmuyorum zaten, arkadaşlara yardımcı oluyorum. Sağ olsun Fav10 samimiyeti bende buluyor, ilgiyi bende buluyor ve her konuda yardımcı oluyorum. Mesele rütbe değil, insanlarla arana sınır çekmemekte. Şükür bugüne kadar hiç öyle yüksekten bakma, havalara girme durumum olmadı. Bugünkü yönetim 2-3 kişi dışında maalesef o durumlara geldi. Nerede Bully, denizz19 yardımları... Nerede Yakamoz'un yardımları... Eğri oturuyorsan bile doğru konuşacaksın, o konuda çok mutluyum ve gururluyum. Verilen yetkiyi sonuna kadar hak ederek kullandım. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahaha emekli olsam da boş durmuyorum zaten, arkadaşlara yardımcı oluyorum. Sağ olsun Fav10 samimiyeti bende buluyor, ilgiyi bende buluyor ve her konuda yardımcı oluyorum. Mesele rütbe değil, insanlarla arana sınır çekmemekte. Şükür bugüne kadar hiç öyle yüksekten bakma, havalara girme durumum olmadı. Bugünkü yönetim 2-3 kişi dışında maalesef o durumlara geldi. Nerede Bully, denizz19 yardımları... Nerede Yakamoz'un yardımları... Eğri oturuyorsan bile doğru konuşacaksın, o konuda çok mutluyum ve gururluyum. Verilen yetkiyi sonuna kadar hak ederek kullandım. :bhr:
İşte en önemlisi de bu zaten :X o yuzden bazı kimseler için renk aramıyorum sen de dahilsin:X

• Harika
Reactions: Yiğitt