5 Aralık 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tv8 de gitti. Uçankuş instagram adresinde oluyor ama o da bazen geç yüklüyor galiba. Var mı başka bildiğiniz yer?

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un 3. kez Osman'ı alt ettiğini gören @Çiğdem'e Ali Vefa'dan hediye var. :Z Artık buna sarılarak teselli etsin kendisini. :A @xemrexxx @serhatt @Forumdash @xBUGRAx @Yiğitt @alperuz @mrt-06

teddy-bears.jpg

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Taner'im tebrikler :bhr:
Esra erol 6,23 rtg ne var bu kadar programda?
Zahide sabaha geri dönünce toparlamış, en tehlikeli karardı haber önü, şükür çabuk tövbe ettiler.

• Harika

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Hahaha emekli olsam da boş durmuyorum zaten, arkadaşlara yardımcı oluyorum. Sağ olsun Fav10 samimiyeti bende buluyor, ilgiyi bende buluyor ve her konuda yardımcı oluyorum. Mesele rütbe değil, insanlarla arana sınır çekmemekte. Şükür bugüne kadar hiç öyle yüksekten bakma, havalara girme durumum olmadı. Bugünkü yönetim 2-3 kişi dışında maalesef o durumlara geldi. Nerede Bully, denizz19 yardımları... Nerede Yakamoz'un yardımları... Eğri oturuyorsan bile doğru konuşacaksın, o konuda çok mutluyum ve gururluyum. Verilen yetkiyi sonuna kadar hak ederek kullandım. :bhr:
Bu mesaj tam olarak yönetime yüksekten bakma durumu değil mi? :D @Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu mesaj tam olarak yönetime yüksekten bakma durumu değil mi? :D @Forumdash
Oradaki lafımın kime olduğunu anlamışsındır tatlım, kendi üzerine ve birkaç kişi üzerine alınabilir. Hem yönetim kim biz kimiz, bu ne demek şimdi? Üstten bakma durumu varsa sayarım kaç kişi sana. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahaha emekli olsam da boş durmuyorum zaten, arkadaşlara yardımcı oluyorum. Sağ olsun Fav10 samimiyeti bende buluyor, ilgiyi bende buluyor ve her konuda yardımcı oluyorum. Mesele rütbe değil, insanlarla arana sınır çekmemekte. Şükür bugüne kadar hiç öyle yüksekten bakma, havalara girme durumum olmadı. Bugünkü yönetim 2-3 kişi dışında maalesef o durumlara geldi. Nerede Bully, denizz19 yardımları... Nerede Yakamoz'un yardımları... Eğri oturuyorsan bile doğru konuşacaksın, o konuda çok mutluyum ve gururluyum. Verilen yetkiyi sonuna kadar hak ederek kullandım. :bhr:
@mrt-06 sen niye olmamış attın buna, sana bir laf söylemediğimi çok iyi biliyorsun. Bir de geçip durum üzerinden laf atmışsın, benim kime veya kimlere söylediğimi çok iyi biliyorsundur. Bilmiyorsan özelden de anlatabilirim, 2-3 kişi dışında diyerek vurgumu da yapmışım. Genel bir şey söylemedim, sen niye üzerine alındın onu anlamadım? :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Reytinglere bir daha darbe yapılmış :eek: Uçankuş sadece MD, BZÇ ve Masterchef'in reytinglerini açıklamış artık bırakın şu inadı ya :A

Mucizem Doktorum yine şaşırtmadı, bu dizi 13. bölüme kadar reytinglerini korursa sezon bitene kadar 15-20 reyting arasında gider gelir :D Asıl şaşırtan BZÇ'nin nasıl 10 reytingin üstüne çıkabildiği :F

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
Reytinglere bir daha darbe yapılmış :eek: Uçankuş sadece MD, BZÇ ve Masterchef'in reytinglerini açıklamış artık bırakın şu inadı ya :A

Mucizem Doktorum yine şaşırtmadı, bu dizi 13. bölüme kadar reytinglerini korursa sezon bitene kadar 15-20 reyting arasında gider gelir :D Asıl şaşırtan BZÇ'nin nasıl 10 reytingin üstüne çıkabildiği :F
Dün 13. bölümdü zaten :love1::love1:

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Oradaki lafımın kime olduğunu anlamışsındır tatlım, kendi üzerine ve birkaç kişi üzerine alınabilir. Hem yönetim kim biz kimiz, bu ne demek şimdi? Üstten bakma durumu varsa sayarım kaç kişi sana. :D
Bir paragraf yazı yazıp kendini övmüşsün. :D Ortasında da 'Şükür şimdiki yönetimdekiler hiç yukarıdan bakmadım üyelere' demişsin. :D Kibir dolu o mesajın.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Atlass

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
44
Puanı
40
Tv8'in reytingleri kaldırması şok:eek: Bunca yıldır yayınlamaktan vazgećmemişti ne oldu bir anda? Programların başlangıç saatleri ile birlikte ancak oradan bakabiliyorduk. Bu ćok üzücü oldu.):: Şimdi ne yapacaģız?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir paragraf yazı yazıp kendini övmüşsün. :D Ortasında da 'Şükür şimdiki yönetimdekiler hiç yukarıdan bakmadım üyelere' demişsin. :D Kibir dolu o mesajın.
Sana ne, benim ne yazdığım seni ne ilgilendiriyor? Ay yoksa onu da mı şikayet ettiniz, ceza mı alacağım yoksa? Çok çok üzüldüm şimdi. :F

Ben neyin ne olduğunu çok biliyorum, bana anlatma boşuna. Sokak banlandıktan sonra geçip duvarına kışkırtıcı ve kendini beğenmiş bir yazı yazan birisi mi söylüyor bunu? Sonra da mesajı sildin, sonra da hata yaptım dedin. Yaptıklarının farkında olsan keşke, ben sonuna kadar arkasındayım yaptıklarımın ve dediklerimin. :D

• Beğendim

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Sana ne, benim ne yazdığım seni ne ilgilendiriyor? Ay yoksa onu da mı şikayet ettiniz, ceza mı alacağım yoksa? Çok çok üzüldüm şimdi. :F

Ben neyin ne olduğunu çok biliyorum, bana anlatma boşuna. Sokak banlandıktan sonra geçip duvarına kışkırtıcı ve kendini beğenmiş bir yazı yazan birisi mi söylüyor bunu? Sonra da mesajı sildin, sonra da hata yaptım dedin. Yaptıklarının farkında olsan keşke, ben sonuna kadar arkasındayım yaptıklarımın ve dediklerimin. :D
Sana o kadar iyi niyet göstermeme rağmen yine de zorla kendini dışlanmış gibi göstermeye çalışıyorsun. Sana kim yukarıdan bakıyor? Yok öyle bir şey ama. Yapma bunu. Yönetime karşı savaşan muhalif kahraman rolünü ısrarla oynamaya devam ediyorsun.

Forumda yöneticiyken yaptığın bir çok hata var. Hala kendini haklı görüyorsun ne diyeyim bilmiyorum Yiğit. :D

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Masterclass ne? MasterChef'in bölüm ismimi? (b)
Acun bu yarışmanında cılkını çıkaracak anlaşıldı.
BZÇO iyi reytinglerle devam ediyor. Bukadarını beklemiyordum açıkçası.
Esra Erol iyi gidiyor bu aralar. Fazlasıyla iyi. Yorumlardan anladığım kadarıyla DNA olayları var ve DNA herzaman merak uyandıran bir olay. Esra Erol bu konu üzerinden gidecektir ilerleyen bölümlerde de. Baya kaymağını yiyor :D