49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri (2023) Sahiplerini Buldu!

Semicenk, Melike Şahin, Blok3 ve Edis... Vur oynasın çal patlasın.

Reactions: 12.Adam
Semicenk, Melike Şahin, Blok3 ve Edis... Vur oynasın çal patlasın.
Abla başarı olarak fanı olduğun vasat şarkıcıları solladı diye ne çatladın be. Melike Şahin tek başına 30 yıllık kariyeri olan Gülşen, flop Simge ve Emir Can'ın toplamından kat ve kat daha fazla bilet satıp haftalar öncesinden sold out yapıyor.

Reactions: 12.Adam and kerem
Hahahhahaha 😂

En İyi Yönetmen: Ketche | Kızılcık Şerbeti 😱 😱 😱

------

En İyi Senaryo: Melis Civelek & Zeynep Gür | Kızılcık Şerbeti

Şerbo iki ödülü üst üste aldı koşun.
@ozmoturk @offensive
------

En İyi İnternet Dizisi: Kulüp | Netflix

Son düzenleme:
Semih Ertürk ile kapışırlar. Adam 4 sene oldu duyguları karşıya hala çok rahat geçirebiliyor. Surat ve mimikleri komedi oynamaya da yatkın. Salih Bademci neden aldı diye de bir şey demem. Ama Semih'in de kesinlikle artık denklemde görmeleri gerekiyor.
------

Hafsanur ve Ya Çok Seversen dizisinin ödül almasına. Kendi aralarında paslaşıyorlar ne güzel. Özge Özaçar kabak gibi orada dururken hemde.. 😅

En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa | TV8

Demek ki en çok onlar oy almış

En İyi Influencer/YouTuber: Berfu Yenenler

En İyi Dijital İçerik: Konuşanlar | Exxen

Hak ettiler elbette ama demek ki oyu az almışlar

Romantik Komedi tanımına en iyi uyan iş Kısmet dizisiydi zaten. Maalesef kısa sürdü. Cem Gelinoğlu da oldukça başarılıydı ama ödülü oynadığı hiç bi rolü birbirinden ayırt edilemeyen Kerem Bürsin aldı. 🤭

Reactions: 12.Adam and Hobbit
Ceren Karakoç adil şartlarda ödül almalıydı, performansı ve karakterin yaşadıkları gündeme oturmuştu...

Reactions: 12.Adam and soo
Mabel Matiz, Emir Can İğrek, Simge ve Ezhel...

Siz gönlümüzün birincisisiniz. Öyle de kalmaya devam edeceksiniz. Böyle dandik bir ödül töreninde ödül alanlar ödülü neden bana verdiler diye kara kara düşünsün dursun. Zirvelerde her zaman siz oldunuz çünkü, olmaya da devam edeceksiniz. ✍️

İuyyy bunu yorumlayacak kadar boş vaktiniz varsa spora yazılın ya da namaz falan kılın ya da en iyisi uyuyun daha iyidir
Hepsini yapamaz mı insan?

Programı izlemedim, konudan ve Twitter’dan takip ettim kazananları. Komik ödüllerin yanında çok yerinde olan ödüllerde olmuş. %60 beğendim diyelim

Yargı’nın özel ödül almasına takılanlar olmuş, bence Emmy ödülü aldığı için böyle bir kategori ayarladılar ve bunu yanlış bulmadım. Diziyi bir nevi onura etmiş oldular. Sonuçta büyük bir başarıya imza attılar.

Dandik bir ödül alacak diye son dakikada konserini iptal edip kendisini bekleyen binlerce insanı mağdur eden kadını mı övüyorsun? Onbinlerce insanı böyle bir tören için mağdur etmek hemde, ne kadar amatörce ama. Neymiş efendim rüzgar esiyormuş. Yersen... Yazık, ne iyi ki gözümde bir değeri olmadı. Olmayacak da...