49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri (2023) Sahiplerini Buldu!

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Semicenk, Melike Şahin, Blok3 ve Edis... Vur oynasın çal patlasın. :F
Abla başarı olarak fanı olduğun vasat şarkıcıları solladı diye ne çatladın be. Melike Şahin tek başına 30 yıllık kariyeri olan Gülşen, flop Simge ve Emir Can'ın toplamından kat ve kat daha fazla bilet satıp haftalar öncesinden sold out yapıyor. :F

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: 12.Adam and kerem

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
En İyi Kadın Oyuncu (Romantik-Komedi): Hafsanur Sancaktutan | Ya Çok Seversen

GAcbLViWUAAXji1

------

En İyi Erkek Oyuncu (Romantik-Komedi): Kerem Bürsin | Ya Çok Seversen

GAcbMUAWEAAxZCO

------

En İyi Dizi (Romantik-Komedi): Ya Çok Seversen | Kanal D
Hahahhahaha 😂

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
Yargı ekibi sahneye çıksın diye ödül uydurulmuş resmen. Romantik Komedi ödülleri de sırf Kanal D işi diye Ya Çok Seversene gitti. Yine şaşırtmadı. Şu ana kadar hakedilmiş tek ödülün Salih Bademci'nin ödülü olduğunu düşünüyorum.
Semih Ertürk ile kapışırlar. Adam 4 sene oldu duyguları karşıya hala çok rahat geçirebiliyor. Surat ve mimikleri komedi oynamaya da yatkın. Salih Bademci neden aldı diye de bir şey demem. Ama Semih'in de kesinlikle artık denklemde görmeleri gerekiyor.
------

Hafsanur ve Ya Çok Seversen dizisinin ödül almasına. Kendi aralarında paslaşıyorlar ne güzel. Özge Özaçar kabak gibi orada dururken hemde.. 😅

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,683
Puanı
1,060
Semih Ertürk ile kapışırlar. Adam 4 sene oldu duyguları karşıya hala çok rahat geçirebiliyor. Surat ve mimikleri komedi oynamaya da yatkın. Salih Bademci neden aldı diye de bir şey demem. Ama Semih'in de kesinlikle artık denklemde görmeleri gerekiyor.
------

Hafsanur ve Ya Çok Seversen dizisinin ödül almasına. Kendi aralarında paslaşıyorlar ne güzel. Özge Özaçar kabak gibi orada dururken hemde.. 😅

Demek ki en çok onlar oy almış :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,683
Puanı
1,060
İşte üzücü olan ds o. Kısmet dizisi gayet eğlenceli ve güzel kadrolu işti. Tek suçu Cem Gelinoğlunun jön olmaması. Ah ah yoksa çok farklı bir komedi hikayesiydi. Hakkı yenenlerden ama yapacak bir şey yok.

Hak ettiler elbette ama demek ki oyu az almışlar

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
İşte üzücü olan ds o. Kısmet dizisi gayet eğlenceli ve güzel kadrolu işti. Tek suçu Cem Gelinoğlunun jön olmaması. Ah ah yoksa çok farklı bir komedi hikayesiydi. Hakkı yenenlerden ama yapacak bir şey yok.
Romantik Komedi tanımına en iyi uyan iş Kısmet dizisiydi zaten. Maalesef kısa sürdü. Cem Gelinoğlu da oldukça başarılıydı ama ödülü oynadığı hiç bi rolü birbirinden ayırt edilemeyen Kerem Bürsin aldı. 🤭

• Beğendim
  • Aynen
Reactions: 12.Adam and Hobbit

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
410
Ceren Karakoç adil şartlarda ödül almalıydı, performansı ve karakterin yaşadıkları gündeme oturmuştu...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and soo

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Mabel Matiz, Emir Can İğrek, Simge ve Ezhel...

Siz gönlümüzün birincisisiniz. Öyle de kalmaya devam edeceksiniz. Böyle dandik bir ödül töreninde ödül alanlar ödülü neden bana verdiler diye kara kara düşünsün dursun. Zirvelerde her zaman siz oldunuz çünkü, olmaya da devam edeceksiniz. ✍️

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İuyyy bunu yorumlayacak kadar boş vaktiniz varsa spora yazılın ya da namaz falan kılın ya da en iyisi uyuyun daha iyidir :X
Hepsini yapamaz mı insan? :A

Programı izlemedim, konudan ve Twitter’dan takip ettim kazananları. Komik ödüllerin yanında çok yerinde olan ödüllerde olmuş. %60 beğendim diyelim :A

Yargı’nın özel ödül almasına takılanlar olmuş, bence Emmy ödülü aldığı için böyle bir kategori ayarladılar ve bunu yanlış bulmadım. Diziyi bir nevi onura etmiş oldular. Sonuçta büyük bir başarıya imza attılar.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Abla başarı olarak fanı olduğun vasat şarkıcıları solladı diye ne çatladın be. Melike Şahin tek başına 30 yıllık kariyeri olan Gülşen, flop Simge ve Emir Can'ın toplamından kat ve kat daha fazla bilet satıp haftalar öncesinden sold out yapıyor. :F
Dandik bir ödül alacak diye son dakikada konserini iptal edip kendisini bekleyen binlerce insanı mağdur eden kadını mı övüyorsun? Onbinlerce insanı böyle bir tören için mağdur etmek hemde, ne kadar amatörce ama. Neymiş efendim rüzgar esiyormuş. Yersen... Yazık, ne iyi ki gözümde bir değeri olmadı. Olmayacak da...